Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2010., 17:59   #41
Quote:
dinamoprecko kaže: Pogledaj post
mene više brine Kramarić
Nek dođe u Hajduk.
__________________
▒▓█▀H▄R▀▄▀V▄▀▄A▀▄▀T▄▀S▄▀▄K▀▄A▀█▓▒

http://www.youtube.com/watch?v=SGxrC...eature=related
skamandar is offline  
Old 23.11.2010., 18:53   #42
Quote:
skamandar kaže: Pogledaj post
Nek dođe u Hajduk.
Tog Kramarića su toliko hvalili mjesecima da to nije normalno.Nešto kao što sada rade s ovim Kovačićem ili kao što su prije radili npr. s Kardumom.Dinamovi novinari stvarno nemaju mjere.Da je neki Dinamov mladi igrač napravio ono što Vukušić ove sezone mogu mislit šta bi to bilo po novinama.Chelsea,United,Liverpool,Inter bi bacali milijune Mamiću na stol...

Nisam Kramarića gledao u mlađim kategorijama,vjerojatno je i istina da je tamo bio dobar,ali ovo što sam ga gledao u seniorima nije me baš oduševio.Niti je jako brz,niti ima neki jak udarac,niti je fizički jak.Ne znam...Ne djeluje mi da će od njega nešto biti.Iako vjerojatno će ga bolje procijenit netko tko ga je više gledao.

Dajte nam Moralesa u Hajduk,ako vama ne treba. To bi bilo odlično pojačanje...
cantona007 is offline  
Old 23.11.2010., 18:55   #43
Kramarić ? Ne hvala, imamo Vuka i Lendrića
DPMM is offline  
Old 23.11.2010., 19:01   #44
ja bi tog kramu dovea u hajduk. s vukom u 4-4-2 da igra, za dvi sezone rasturit će njih dvojica europu (ovakvu izjavu još bi samo mamić da ). u dinamu će propast il ako odma ode van. dakle, hajduk a sad svagi, fino, kontaktiraj onog umišljenog tatu, kramu starijeg i dovedi malog u hajduk. da si imalo sposoban odma bi napao. ne bi maminju bilo svejedno
Yurinov is offline  
Old 23.11.2010., 20:02   #45
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
ali ovo što sam ga gledao u seniorima nije me baš oduševio.Niti je jako brz,niti ima neki jak udarac,niti je fizički jak.Ne znam...Ne djeluje mi da će od njega nešto biti.
ko da si Vukušića opisao
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 23.11.2010., 20:05   #46
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
ko da si Vukušića opisao
Vukušić više trči od Kramarića,brži je,čvršći i ima bolju realizaciju.
cantona007 is offline  
Old 23.11.2010., 20:05   #47
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Vukušić više trči od Kramarića,brži je,čvršći i ima bolju realizaciju.
naravno.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 23.11.2010., 20:07   #48
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
naravno.
Ne slažeš se s tim?
cantona007 is offline  
Old 23.11.2010., 20:08   #49
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Ne slažeš se s tim?
kako se ne bi slagao. da nije bolji, ne bi imao mjesta u hajduka.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 23.11.2010., 20:13   #50
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
kako se ne bi slagao. da nije bolji, ne bi imao mjesta u hajduka.
Pa da...A Kramarić se ne može izborit za prvih 11 pokraj Rukavine koji ni u Hajduku nije briljirao,pokraj tek pridošlog Bećiraja,a i svojevremeno pokraj perveznog pojačanja iz grčke Papadopoulosa.
cantona007 is offline  
Old 23.11.2010., 20:17   #51
bio je i Deranja dobar

ma, to je sve klinčadija koja i ne odskače previše od nekog prosjeka. možemo reć da je mali talentiran / ima mota itd., ali sad da su nešto ekstra... i nisu. a nagledao sam se i previše tih jednomjesečnih (ili polusezonskih) hitova koji su ubrzo upali u prosjek belgijske lige.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 23.11.2010., 20:27   #52
Quote:
DPMM kaže: Pogledaj post
Kramarić ? Ne hvala, imamo Vuka i Lendrića
Yep, al i ovako smo kratki sa špicama, ne bi Kramarić bio naodmet.
A i šta ste se odma povampirili to je samo još jedan SF.
__________________
▒▓█▀H▄R▀▄▀V▄▀▄A▀▄▀T▄▀S▄▀▄K▀▄A▀█▓▒

http://www.youtube.com/watch?v=SGxrC...eature=related
skamandar is offline  
Old 23.11.2010., 20:29   #53
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
bio je i Deranja dobar

ma, to je sve klinčadija koja i ne odskače previše od nekog prosjeka. možemo reć da je mali talentiran / ima mota itd., ali sad da su nešto ekstra... i nisu. a nagledao sam se i previše tih jednomjesečnih (ili polusezonskih) hitova koji su ubrzo upali u prosjek belgijske lige.
S tim se slažem.Uostalom i nisam Vukušića dizao u nebesa.Samo mi je bolji od Kramarića trenutno.
cantona007 is offline  
Old 24.11.2010., 00:30   #54
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Istina. Prošle godine je pokazao da zna. Definitivno ga se isplati čekat.
Ak smo Sammira čekali 5 godina, onda Pedro sigurno zaslužuje još kredita. Samo mora posložit neke stvari u glavi i to pod hitno...

A Kramarić Neka posudba u Lokomotivu il Inter bi bila najbolja, a ak ne želi pristati na to, nek ide tko ga jebe. U svakom slučaju bolje (za njega )neg da ovdje grije klupu.
Proud to be is offline  
Old 24.11.2010., 11:06   #55
Quote:
Proud to be kaže: Pogledaj post
Ak smo Sammira čekali 5 godina, onda Pedro sigurno zaslužuje još kredita. Samo mora posložit neke stvari u glavi i to pod hitno...

A Kramarić Neka posudba u Lokomotivu il Inter bi bila najbolja, a ak ne želi pristati na to, nek ide tko ga jebe. U svakom slučaju bolje (za njega )neg da ovdje grije klupu.
Ako su Dudu, Modrić i Ćorluka mogli igrati na posudbi u Interu, onda može i on. Treba odigrati godinu dana kod brka Lončarevića,skresat će ga on, mlad je ima tek 18.god.

Odluku Vahe poštujem, samo bi nadodao tu i Etta koji je propao do kraja.
__________________
DZG
MLB is offline  
Old 24.11.2010., 14:34   #56
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
ko da si Vukušića opisao
Bravo majstore

Vukušić daje golove i to je ta "mala " razlika između njih dvojice
qkac is offline  
Old 25.11.2010., 13:12   #57
http://www.hrsport.net/vijesti/40801...orio-s-dinamom

Potpisao Brezovec
__________________
DZG
MLB is offline  
Old 25.11.2010., 13:19   #58
"Ne kupuje ga za Lokomotivu" ae,od viška zadnjih veznih glava ne boli,sitimo se samo Hajduka od prošle sezone.
Chiro is offline  
Old 25.11.2010., 13:28   #59
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
"Ne kupuje ga za Lokomotivu" ae,od viška zadnjih veznih glava ne boli,sitimo se samo Hajduka od prošle sezone.
Mislim da će se na kraju sezone riješiti Calella i Chage ili Calella i prodati Badelja. Ovaj mali ima odličan slobodnjak!
__________________
DZG
MLB is offline  
Old 25.11.2010., 13:34   #60
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
Bravo majstore

Vukušić daje golove i to je ta "mala " razlika između njih dvojice
Nerazumiš, trpat golove Anderlechtu i Zenitu je može svatko, triba ga znat uvalit Dragovoljcu

Još kad se sjetim kako su pljuvali Rukavinu dok je bija u Hajduka, a Kramarića dizali u nebesa Na kraju ispada da je Kramarić još gori od Rukija
__________________
'Vo je naša zemja
Lunatt is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.