Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Pogledaj rezultate ankete: Radio 101 je...
gospodar svih valova 523 46.74%
prosječna radio stanica 232 20.73%
ništa ne valja 170 15.19%
ne slušam Radio 101 194 17.34%
Glasovatelji: 1119. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2003., 01:36   #21
Slusam to vec danima... Na svaku drugu pjesmu stave neki grozni glas koji podsjeca na polumrtve spikere iz pedesetih koji veli 'Radio 101 uskoro na novoj frekvenciji'.

Ali drago mi je zbog njih. Zasluzili su.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 16:58   #22
To oni malo miksaju...da nas podsjete kak je to nekad zgledalo.

Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 18:36   #23
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 20:32   #24
101
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 04:27   #25
and and And now...one-o-one radio
koji su vam naj jinglovi??
__________________
U must Get in 2 Get Out
Industry Of CooL is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 16:37   #26
Quote:
Industry Of CooL kaže:
and and And now...one-o-one radio
koji su vam naj jinglovi??

Onaj u kojemu je mjuza od Depeche-ove "World in my eyes"- "Let me take you on a trip..."

i ona: "One o one power station"
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 14:51   #27
Radio 101

Najbolji radio je na 101 MHz!
Leander is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 15:19   #28
Quote:
Leander kaže:
Najbolji radio je na 101 MHz!
Primjecuje li jos netko da su fanovi Radija 101 uglavnom fanatici?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2004., 09:56   #29
kak to misliš fanatici?
jesi odrasla uz stojedinicu? jesi prošla s njima najbolje godine svog života? jesi živjela s njom?
ako nisi onda nemoj pričati bezvezarije.
ako jesi onda razumiješ.

stojedan rulz ali ipak moram priznati da je bil bolji osamdesetih...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2004., 12:55   #30
Bas o tome pricam. Tebe, bas zato sto si prosla s njom najbolje godine svog zivota i zivjela s njom (molim te, jos malo te patetike da se rasplacem ) osobni trenuci prijece da uvidis da je taj radio sada smece.

Nisam odrasla uz Stojedinicu, nisam iz Zagreba. Odrasla sam uz neke druge prekrasne stvari koje su mi obiljezile mladost pa unatoc tome sto imaju posebno mjesto u mom srcu i dalje mogu objektivno za njih reci da su realno sasvim bezvezne, ponekad i poprilicno jadne. Subjektivno, to ne mijenja na cinjenici da ce one uvijek imati posebno mjesto u mom srcu.

Cini mi se da puno fanova Stojedinice mijesa subjektivan i objektivan dozivljaj velicajuci radio kao neku svetu i nedodirljivu instituciju. Ista stvar kao i sa Balasevicem i Jabukom. Ne kazem da su svi fanovi takvi, ali ima ih neshvatljivo puno.

Quote:
ako jesi onda razumiješ.
Ne razumijem. Takvu vrstu fanatizma necu nikada razumjeti.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2004., 13:22   #31
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Bas o tome pricam. Tebe, bas zato sto si prosla s njom najbolje godine svog zivota i zivjela s njom (molim te, jos malo te patetike da se rasplacem ) osobni trenuci prijece da uvidis da je taj radio sada smece.
jebe mi se jel to za tebe patetika ili nije. subjektivno ne mogu od objektivnog odvojiti jer je to jednostavno tako, kao što nekome neka stvar, događaj, pjesma, hrana, qurac palac obilježi neki dio svog života tako je meni radio.
ak to nemreš skužiti rađe šuti i u tišini vrti tim okicama...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2004., 16:10   #32
Rekla sam ti da i ja imam "stvari, dogadjaja, pjesama, hrane, quraca palaca" koji su mi obiljezili neko zivotno razdoblje, ali ih ne postavljam na pijedestal. Bilo pa proslo.


Za razliku od tebe kojoj se jebe za tudje misljenje, ja cu pokazati postovanje prema onome sto netko voli, ali nervira me kad se takvim stvarima dodjeljuje nepostojeca kvaliteta samo zbog stare slave.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2004., 16:27   #33
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Za razliku od tebe kojoj se jebe za tudje misljenje, ja cu pokazati postovanje prema onome sto netko voli, ali nervira me kad se takvim stvarima dodjeljuje nepostojeca kvaliteta samo zbog stare slave.
aj mi reci kakvo ti to poštovanje iskazuješ kad kažeš da je današnja stojedinica smeće, i to kažeš na takav način da je to kao općepoznata stvar?
nekome možda nije.
ja sam izrazila svoje mišljenje al ne očekujem da me svi podržavate.
ja ju volim. ti ne.
i mirna bosna.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2004., 17:35   #34
Meni je smece, tebi nije. To se naziva razilazenjem u misljenjima, a to nije ono o cemu ovdje govorimo. Ako smatras da je taj radio tebi dobar, to je u redu i takvo misljenje postujem, ali zelim i da ga argumentiras. Vidis, ja cu tebi vrlo brzo objasniti zasto je taj radio danas smece ako ti meni objasnis zasto nije. Molim, argumentirano, a ne nekim subjektivnim budalastinama tipa odrasla sam sam uz njega. Ono sto ne postujem je tvoje vidjenje tog radija kao dobrog zato sto se stvorila neka fama oko njega i zato sto zivi na staroj slavi. To nazivam povodljivom gluposcu, a zao mi, tudju glupost ipak ne postujem.


Ova rasprava pocela je tako sto sam primijetila da postoji velik broj obozavatelja stojedinice koji je fanaticno postavljaju na pijedestal i koji ne zele cuti ni jednu rijec protiv. Po tvojoj prvotnoj (histericnoj) reakciji, vidi se da sam u pravu.

Da ti jos nesto objasnim - ne radi se uopce o stojedinici, mogao je biti i bilo koji drugi radio. Zapravo, uopce nije trebao biti radio. Takva vrsta slijepog obozavanja nije bas zdrava
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2004., 12:44   #35
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Meni je smece, tebi nije. To se naziva razilazenjem u misljenjima, a to nije ono o cemu ovdje govorimo. Ako smatras da je taj radio tebi dobar, to je u redu i takvo misljenje postujem, ali zelim i da ga argumentiras. Vidis, ja cu tebi vrlo brzo objasniti zasto je taj radio danas smece ako ti meni objasnis zasto nije. Molim, argumentirano, a ne nekim subjektivnim budalastinama tipa odrasla sam sam uz njega. Ono sto ne postujem je tvoje vidjenje tog radija kao dobrog zato sto se stvorila neka fama oko njega i zato sto zivi na staroj slavi. To nazivam povodljivom gluposcu, a zao mi, tudju glupost ipak ne postujem.
bojim se da koji god argument da ovdje navedem ne bi ti nijedan bio po ćefu jer bi bio "subjektivan". da li si možda bila na izložbi u đamiji povodom rođendana stojedinice? da li si vidjela njihove fotke koje su bile izložene tamo? da li si poslušala ijednu njihovu emisiju iz ranih godina koju puštali?
ja tebe vidiš, shvaćam kada kažeš da se stvorila neka fama ali zato ne etiketiram tvoje mišljenje "budalastim". shvaćam da imaš takvo mišljenje jer zapravo ne kužiš smisao i bit radia 101 i jer valjda iz ne znam kojeg razloga koji me se zapravo ne tiče niti me ne zanima nisi ni mogla skužiti.
ono što je stojedinica napravila u osamdesetima, buntom, revoltom, riskiranjem, znanjem, neznanjem, app politikom, provokacijama, buđenjem kakve takve političke svijesti, otvaranjem uha tj. slušalice i mikrofona narodu, građanima, jadnicima, klošarima, lopovima, taksistima, kurvama, ovima onima u vrijeme kada je to bilo nezamislivo a i prije svega riskantno, kada je đorđićeva zbog takvih "emisija" bio drugi dom nekima , mislim da nemre parirati niti jednom drugom radiju.
kao što sapunar jednom reče - on se mora mijenjat on se mora prilagođavat.
je, radio se promijenio, i vremena su se promijenila i ja se usuđujem reći da je radio 101 još uvijek dobar kakav je bio i prije.
drugačiji ali dobar.
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Po tvojoj prvotnoj (histericnoj) reakciji, vidi se da sam u pravu.

Da ti jos nesto objasnim - ne radi se uopce o stojedinici, mogao je biti i bilo koji drugi radio. Zapravo, uopce nije trebao biti radio. Takva vrsta slijepog obozavanja nije bas zdrava
osim toga, niti sam bila histerična niti si ti u pravu niti je ovo slijepo obožavanje.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2004., 17:37   #36
Ne razumijes osnovnu stvar - rane emisije, otvaranje ociju javnosti, bunt, riskiranje.. bla, sve sto si nabrojala.. je dovoljno da skinem kapu onome sto je taj radio bio, ali nije dovoljno da mi samo zbog toga bude dobar. Sada ne valja, i tocka. Ne kazem da je katastrofalno los, kao recimo Narodni, ali cisto sumnjam da cu se u "saltanju" stanica zaustaviti na njemu jer su mu emisije ofucane, a muzika losa. Izlozbe i fotke tu ne znace previse.

Isto stoji i za npr. Marinkoviceve knjige, Vrdoljakove filmove... zar zato sto su bili dobri nisu podlozni kritici svog kasnijeg rada?


p.s. Osim toga, ako se ne varam, citava garnitura koja je valjala na tom radiju danas vise nije tamo.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2004., 08:43   #37
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Ne razumijes osnovnu stvar - rane emisije, otvaranje ociju javnosti, bunt, riskiranje.. bla, sve sto si nabrojala.. je dovoljno da skinem kapu onome sto je taj radio bio, ali nije dovoljno da mi samo zbog toga bude dobar. Sada ne valja, i tocka. Ne kazem da je katastrofalno los, kao recimo Narodni, ali cisto sumnjam da cu se u "saltanju" stanica zaustaviti na njemu jer su mu emisije ofucane, a muzika losa. Izlozbe i fotke tu ne znace previse.

Isto stoji i za npr. Marinkoviceve knjige, Vrdoljakove filmove... zar zato sto su bili dobri nisu podlozni kritici svog kasnijeg rada?


p.s. Osim toga, ako se ne varam, citava garnitura koja je valjala na tom radiju danas vise nije tamo.
opet nisi u pravu. ja ne "veličam" radio zato što je nekad bio to što je, nego što je zadržao kvalitetu pa mi molim te nemoj stavljati u usta riječi koje nisam rekla.
i isto tako nisi u pravu kad kažeš da više nema čitave garniture - kaj je sa zrinkom, duškom, švecom, stricem, pavlicom?
njastariji fosil je vrbanac, on je još uvijek tamo koliko znam.nema više jedino meštra, onog iritantnog grge i koga još?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2004., 13:04   #38
U redu, to je tvoje misljenje. Meni se cini vrlo nekvalitetan. A pod "citavom garniturom" si zaboravila na onaj dio "koja je valjala"?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2004., 14:03   #39
ne da mi se više pisati i dokazivati kad nećeš slušati.
to ti je ekvivalentno ko da pljujem u vjetar.
ili pišam u vjetar.

nije mi opće stalo da ti ili bilo ko drugi postane fan radia 101, boli me ona stvar oš li ga volit ili ne samo me smeta kad me pokušavaš uvjeriti u nekaj kaj ne stoji.

kaj se mene tiče ja sam svoje rekla ovoj temi.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2004., 14:08   #40
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
A pod "citavom garniturom" si zaboravila na onaj dio "koja je valjala"?
zaboravila sam te pitati još jednu stvar - a koji su to?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.