Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Pogledaj rezultate ankete: Radio 101 je...
gospodar svih valova 523 46.74%
prosječna radio stanica 232 20.73%
ništa ne valja 170 15.19%
ne slušam Radio 101 194 17.34%
Glasovatelji: 1119. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2004., 23:00   #61
jel može netko, od onih koji slušaju, reći što se to još emitira na 101 osim politike i reklama?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 23:10   #62
Quote:
kokakoka kaže:
jel može netko, od onih koji slušaju, reći što se to još emitira na 101 osim politike i reklama?
BAŠ NIŠTA
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 10:45   #63
Exclamation

Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Primjecuje li jos netko da su fanovi Radija 101 uglavnom fanatici?
haha


i jedan kolega sa posla isto, sluša samo 101, nabrijan je ko žilet

u pravu si


nabriju ih
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 15:36   #64
Ja ne kuzim vas ljude koji toliko pljujete stojedinicu i njihov grozni program. Pa jel vas netko prisiljava da slusate taj radio? Imam dojam da znate bolje satnicu i raspored programa nego ja koji u vecini slucajeva slusam bas taj radio. Svoje uzburkane strasti i napete zivce zbog ove grozne radio postaje uvijek mozete smiriti valovima radio Marije i nekog drugog narodnjackog radija...
Palle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 15:42   #65
Quote:
Palle kaže:
Ja ne kuzim vas ljude koji toliko pljujete stojedinicu i njihov grozni program. Pa jel vas netko prisiljava da slusate taj radio? Imam dojam da znate bolje satnicu i raspored programa nego ja koji u vecini slucajeva slusam bas taj radio. Svoje uzburkane strasti i napete zivce zbog ove grozne radio postaje uvijek mozete smiriti valovima radio Marije i nekog drugog narodnjackog radija...
Naravno.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 23:17   #66
Na radiju slušam samo 101 - icu. Malo su previše zadovoljni sami sobom, vecina emisija im je dosadna i muzika im je skoro uvijek katastrofalna. Ipak, cim prebacim na neku drugu stanicu, padne mi mrak na oci. U Hrvatskoj imho jedine slusljive stanice su 101 i Hrvatski radio 3 (nisam neki obozavatelj klasike, ali to je jos najbolja muzika koja se moze cuti na nekom hrv. radiju)
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 00:50   #67
Quote:
Sudden Sid kaže:
101 i Hrvatski radio 3 (nisam neki obozavatelj klasike, ali to je jos najbolja muzika koja se moze cuti na nekom hrv. radiju)
Moj čovjek! Osim klasike na 3. programu Hrvatskog radija znaju biti i genijalne esej-like emisije iz književnosti, politike, sociologije, znanosti, filozofije...
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 14:10   #68
U silnom bogatstvu, u dubokom oceanu radijskih sloboda u Hrvata, u nevjerovatnoj originalnosti radijskih postaja, u izvrsnosti probramske koncepcije, teško je odabrati najboljeg.

buahahahahahaha

101
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 19:08   #69
Ja sam najgori mjenjač radijskih stanica na svjetu. Nema te šanse da ostanem na nekoj stanici ako počne baljezgat prepotentni samodostatni glas ili zvrčat reklama. Prst mi je gotovo konstantno na SEEK--> and I know how to use it. Dok vozim i držim oči na cesti mogu ga naciljat gotovo žmirečki.
Quote:
Dear Prudence kaže:
Osim klasike na 3. programu Hrvatskog radija znaju biti i genijalne esej-like emisije iz književnosti, politike, sociologije, znanosti, filozofije...
Oh yeah
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2005., 23:52   #70
Taj 101 je bas bezveze. Nista posebno. Niste vi culi dobru radio stanicu.


Neslusam ga inace. A zasto bi?

Cuo sam isto da je komunisticki radio. Kome to treba...

Ts
MHc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2005., 01:41   #71
Quote:
MHc kaže:
Taj 101 je bas bezveze. Nista posebno. Niste vi culi dobru radio stanicu
Pa daj nas prosvijetli i navedi koju dobru radio stanicu...
Palle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 12:53   #72
Ja slusam,

TopTwo (Glazba 80tih bez reklama i u punoj duzini)
Sunshine Live (Dance)
MDR Sputnik (razne glazbe, donedavno je bilo i EBM glazbe)
Hrvatski Narodni Radio (malo u tudjini nase glazbe)
britanske radio postaje su cool. Trenutno ih nemam ali cu ih opet nastimate jer su najbolje.

Sve preko satelita 19,2 ; 13; 28,2
MHc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 15:14   #73
Quote:
MHc kaže:
Ja slusam,

TopTwo (Glazba 80tih bez reklama i u punoj duzini)
Sunshine Live (Dance)
MDR Sputnik (razne glazbe, donedavno je bilo i EBM glazbe)
britanske radio postaje su cool. Trenutno ih nemam ali cu ih opet nastimate jer su najbolje.

Sve preko satelita 19,2 ; 13; 28,2
..dobro..sad znamo da si ti vani i da slušaš strane radio postaje ..iako te ovo

Quote:
MHc kaže:
Hrvatski Narodni Radio (malo u tudjini nase glazbe)
...podosta srozava...Mislim, staviti nešto takvo ispred 101 je

...no, svako sluša glazbu kojam u odgovara (a samim time i radio stanicu)...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2005., 15:56   #74
Naravno da ima svojih mana, kao i sve ostalo u ovom dijelu svemira, ali nepobitna je činjenica da je i dalje bez premca najbolji radio u državi!!!

Ok, previše reklama i (po meni) politike, ali glazba, voditelji i razne specijalizirane emisije su daleko najbolji!
Koji radio ima emisiju o stripu, invalidima, countryu, filmu, jazzu itd. ... Koji još radio svojim slušateljima nudi popuste na sve događaje (kulturne, sportske...) u gradu? Koji radio ima svaki tjedan bandića, pavićku ili već nekog iz poglavarstva u eteru i još ga pusti na milost i nemilost slušateljima? Koji još radio otvoreno pljuje političare svaki tjedan? Legendarni Uj-Fuj! I još puno toga, da sad ne nabrajam.....

Ok, Mesić je propagiran očito, ali i to je samo zato što svake godine uvjerljivo pobjeđuje u anketama popularnosti.

Vidim i muzika vam smeta, ali komercijalu možete slušat na svim ostalim stanicama i oni jedini propagiraju zvuk urbane glazbe. Ni meni sve ne paše, ali uglavnom je to to kaj želim slušat u eteru.

Mrkvo : ti ga pljuješ tako zdušno, a nisi nijedan pošteni argument napisala. Malo ti split fali jel? Pa odi onda tamo i slušaj radio Marjan. I baš me zanima koji ti to radio slušaš?
__________________
Ej, ti điberu...
Oćeš da ti manijak da po pičci?
djiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2005., 15:59   #75
Quote:
kozz kaže:

Kak' rekoh već prije 101-ica je za mene bastion urbane zatucanosti.
Kvazialternativa kulturno-medijskoj gerijatriji koja drma Hrvatskom.
S ovim se kaj je najgore slažem, ali ne vidim im alternativu. I oni su samo odraz stanja u cijeloj jebenoj državi...
__________________
Ej, ti điberu...
Oćeš da ti manijak da po pičci?
djiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2005., 19:17   #76
Quote:
MHc kaže:
Neslusam ga inace. A zasto bi?

Cuo sam isto da je komunisticki radio. Kome to treba...

Ts
A gdje si ti to cuo da je Radio 101 komunisticki radio?
To se prica po klubovima hrvatskih iseljenika u USA i Kanadi?

Gdje vi iseljenici zivite, u paralelnoj galaksiji?? Vremeplovu?
Halo?

Inace, Berlinski zid je pao, SSSR se raspao, a i Jugoslavija, a komunizam je vec petnaest godina mrtav. U Hrvatskoj vlada parlamentarna demokracija, imamo demokratski izabranog predsjednika, kao i demokratski izabranu stranku na vlasti, dakle to je rezultat volje naroda.

Daj molim te reci, sto bi to znacilo "komunisticki" radio, bas me interesira.
__________________
username&password :)
platex00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 20:48   #77
Quote:
platex00 kaže:
A gdje si ti to cuo da je Radio 101 komunisticki radio?
Rek´o Ćiro Blažević. Imaš i jingle na tu temu
Mr. I am M is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 11:53   #78
slušam ih cijeli dan na poslu.vrlo su informativni i urbano orijentirani (nema sistema tipa "pozdravljam brata koji spava","pozdravljam šogoricu i sve one koji me poznaju"... )
ali im je ton prečesto izrazito pretenciozan i samozaljubljen.Osim toga
smeta mi ponekad ta često neslušljiva "urbana" glazba s engleske scene koju stalno forsiraju.
s malo manje narcisoidnosti i povremenom slušljivijom glazbom bili bi odlični.
bounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 13:33   #79
101 the best in town!
zajebancija, politika, zdravlje, kućni ljubimci, UJ-FUJ, zagrebački odrezak, PUN KUR AC PAMETNIH STVARI!!!

šta bi trebao slušat cibonu možda??? 24 sata sport, sport, sport, pa opet sport, pa malo tehnjave, pa opet sport i opet sport, pa TBF i nostalgija i opet sport...
reko bi minja... KAAATAAAASTROFAAAA!
__________________
Rodio sam se kao vrlo mlad!
joystick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2005., 16:09   #80
zakaj ne odu na satelit da ih se moze cuti i u dijaspori?
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.