Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2013., 13:30   #41
Imao sam prije na jednom Android mobu mPBZ aplikaciju,mob je krepao u medjuvremenu i sad bi opet na LG stavio
Posto sam to uzeo u Zagrebu u Savskoj jel mogu tražiti ponovno vodjenje tog tokena ili čega već u lokalnoj pbz poslovnici ?
I jel mogu bez straha pristupati tome preko javnih WiFi hotspotova da mi netko neće ući ili uzeti podatke ?

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 13:45   #42
@emissary - možeš u bilo kojoj poslovnici tražiti ponovnu aktivaciju. samo prije na 0800 provjeri jel taj LG podržan. moraš znati točan naziv moba.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 13:59   #43
Quote:
duba_39 kaže: Pogledaj post
@emissary - možeš u bilo kojoj poslovnici tražiti ponovnu aktivaciju. samo prije na 0800 provjeri jel taj LG podržan. moraš znati točan naziv moba.
Oke thx nazovem pa provjerim.
A daj mi reci ako znas jel sigurno to koristiti preko javnih wifi hotspotova ili preko mobilnih mreza ?
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 14:07   #44
iskreno nemam pojma za javne wifi hotspotove. vlastita mreža je sigurna koliko je sam napraviš sigurnom, a mobilnu mrežu koristim već koju godinu za mpbz i nikad problema.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 17:14   #45
Quote:
emissary kaže: Pogledaj post
Oke thx nazovem pa provjerim.
A daj mi reci ako znas jel sigurno to koristiti preko javnih wifi hotspotova ili preko mobilnih mreza ?
sigurno je , nemaš problema
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 11:47   #46
bok, jel netko zna gdje se upisuje OIB kada plaćam preko mobilnog bank., prilikom plaćanja na uplatnici primatelj zahtjeva OIB, jel to upisujem pod opis plaćanja, ili kod imena i prezimena?
someone25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 15:20   #47
Da, stavi pod opis placanja.
Naglasi da je OIB, tipa: "OIB xxxxx"

Na uplatnici ide pod opis placanja, sto nema tu toga?
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 15:55   #48
OIB ide u poziv na broj. model (mala kućica) je 67 ili 69, što prođe, u dužu OIB
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 21:22   #49
Napokon sam zamijenila čitač kartice za mToken. Instalirala, sve se činilo u redu, a sad se ne mogu se ulogirati

Neuspješna identifikacija korisnika. Ukoliko pokrenete PBZmToken neispravnim PIN-om nećete biti upozoreni o grešci, a generirana jednokratna zaporka biti će nevažeća. Ukoliko se deset puta uzastopno pokušate prijaviti neispravnom podacima, Vaše korisničko ovlaštenje bit će blokirano. Pokušajte postupak identifikacije još jednom dobro pazeći na ispravnost unesenih identifikacijskih podataka.

Ne kužim, kako uopće mogu pokrenuti mToken sa krivim pinom?Pin i pin asocijacija su točni, wtf...
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 21:47   #50
Ne trebaš ono ići u poslovnicu da ti oni kao nešto aktiviraju?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 02:44   #51
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Ne trebaš ono ići u poslovnicu da ti oni kao nešto aktiviraju?
bila sam, otkud misliš da mi aktivacijski kod?

evo ovako...

vrste usluge: pbz365@net
mToken

upalim PBZ mToken, utipkam pin, pokaže točnu asocijaciju, jednokratna zaporka, utopkam serijski i jednokratnu zaporku na stranici...

i dobijem taj error :/

možda sam nešto propustila pa me netko može prosvijetliti...

Zadnje uređivanje Dotty : 04.05.2013. at 02:51.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 09:51   #52
Ako imaš 365 net internet bankarstvo možeš si to rješiti preko toga ako nemaš otiđi u bilo koju pbz poslovnicu i zatraži upute za svoj problem.dat će ti na komadu papira....
Ja imam 365 net bankarstvo preko pbz--a.....sve rješavamo preko 365net bankarstva kada stavljam novi soft. na mob

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 11:39   #53
@dotty nazovi 0800 jer problem može biti i u desinkronizaciji mtokena. tamo će ga resetirati pa probaj opet.
a što se neispravnog PINa tiče, mtoken radi upravo tako da ako uneseš neispravan PIN ne dobiješ nikakvu poruku o grešci već generira krivu državu asocijacije i da ti pogrešne pristupne podatke. najvjerojatnije je da se to tebi događa, ono prvo što sam opisala je rijetko ali treba isključiti tu mogućnost.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 18:52   #54
Quote:
duba_39 kaže: Pogledaj post
@dotty nazovi 0800 jer problem može biti i u desinkronizaciji mtokena. tamo će ga resetirati pa probaj opet.
a što se neispravnog PINa tiče, mtoken radi upravo tako da ako uneseš neispravan PIN ne dobiješ nikakvu poruku o grešci već generira krivu državu asocijacije i da ti pogrešne pristupne podatke. najvjerojatnije je da se to tebi događa, ono prvo što sam opisala je rijetko ali treba isključiti tu mogućnost.
Da, ali ja dobijem točnu državu asocijacije, a pin je 100% točan. Koliko vidim dosta ljudi imaju problema sa mToken app, nije mi jasno kako uopće mogu nuditi takvu uslugu bez da app radi kako spada, pa nije neka igrica u pitanju!

Quote:
kova11 kaže: Pogledaj post
Ako imaš 365 net internet bankarstvo možeš si to rješiti preko toga ako nemaš otiđi u bilo koju pbz poslovnicu i zatraži upute za svoj problem.dat će ti na komadu papira....
Ja imam 365 net bankarstvo preko pbz--a.....sve rješavamo preko 365net bankarstva kada stavljam novi soft. na mob
Imam, ali ne kužim kako preko toga išta mogu riješiti kad ne mogu do svog računa?

-edit-

lol, token blokiran. pokušala promijeniti pin unutar aplikacije, javi da je pogrešan pin dok sam upisivala novi, dva pokušaja ima... ne znam, ne sviđa mi se uopće kako ovo sve skupa funkcionira, čak mi se čitač sviđa više iako je baterija otišla prebrzo, nakon nekoliko korištenja.

Zadnje uređivanje Dotty : 04.05.2013. at 19:30.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 08:40   #55
Idite u bilo koju poslovnicu i sve rješite,jednostavnije ne može.....i tražite upute na papiru za mpbz i 365net bankarstvo....:-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 16:18   #56
Question

Imam jedno pitanjce...imam samsung tablet,na koji sam instalirala mPBZ i uredno ga aktivirala...i sad zelim napraviti prijenos udjela iz inv.fonda na svoj tekuci...kako?
nika94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 17:42   #57
Moraš prodat te udjele. Odabereš fond i onda dole desno imaš opciju - predaja zahtjeva. Odabereš to i dalje je intuitivno.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 17:48   #58
Men ti nigdje nema da odaberem fond...

Imam samo datum,broj udjela.cijena i vrijednost u kunama...

Zadnje uređivanje assassin : 09.11.2013. at 18:58. Reason: Maknut nepotreban citat
nika94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 20:13   #59
Na početnom ekranu odabereš "Investicijski fondovi", zatim "Predaja zahtjeva" (dole, s lijeve strane druga opcija) pa "Prodaja udjela", zatim odabereš "Tekući račun" pa Tam gdje piše "naziv fonda" odabereš svoj fond i ostale opcije (Prodaja udjela - Sve udjele u fondu ili nešto drugo), odabereš vrijednos u KN ili broj udjela i slično) te stisneš "Prodaj"
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 20:37   #60
Na tabletu mi uopce nema toga...samo ima datum,broj,cijena udjela i vriejdnost u kunama...
i niceg ostalo

Zadnje uređivanje assassin : 10.11.2013. at 12:01. Reason: Maknut nepotreban citat
nika94 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.