Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2012., 11:37   #61
Quote:
IlCapitano kaže: Pogledaj post
kako ga rucno upgrejdam jer mislim da nije na toj verziji?
Na mobitelu odi na ovu adresu:
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1391159

Tu skini taj fajl iz prvog posta i instaliraj ga.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 20:16   #62
There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account.

Jeli zna netko nekakvo rjesenje za ovo? kaoj je ovo hrpa smeca. od cinjenice da se nitko od hrvata nije sjetio stavit nekakvu kart hrvatske sa svim potrebnim stvarima na jedno mjesto, nego covjek ovisi o googlanju na engleskom, do tih tutoriala koje izgleda pisu oni drhtavi kreteni koji snimaju one filmice na yutubu, koje ni pijan majmun nebi losije i manje jasno napisao, do ovakvih gluposti di google zna bolje od mene dal ja imam nekakav uredaj. toliko frustracije u zivotu nisam dozivio.

pokusavam instalirat igo my way, nakon sati i stai googlanja i pokusavanja sam uspio skinut sve, ili bar tako mislim, ali sad ova glupost sa marketom. google = mucko đubre
MatijaKralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 20:18   #63
pozdrav,

zna li netko dali je moguče na androidu 2.2 ići na net.hr chat? (java) i na koji način.

Hvala
palikuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 23:15   #64
...od danas Market se nalazi na:
Kod:
https://play.google.com/store
preimenovano u Google Play...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 10:39   #65
Sve je ostalo isto (i market.android.com preusmjerava na play.google.com), samo se promijenilo ime i logo.
Mislim da su sada svi koji imaju Froyo+ dobili update.
Koliko sam shvatio- to su napravili jer će u Market ubaciti i ostale stvari, pa da budu kao iTunes.

Korisnicima je zapravo isto (samo bolje)- ali, super je što su sada mnoge aplikacije na popustu.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 14:11   #66
Bok,imam jedan probleb..naime imao sam par aplikacija instaliranih na telefonu koje su skinute sa neta...e sad su te aplikacije na akciji i ja bih ih htio kupiti,kad deinstaliram crackovanu aplikaciju na marketu pise da je kupljena ali kad kiliknem da instalira onda dodje poruka da ju ne moze skinuti jer nije kupljena na marketu !! Zna netko rijesenje problema,unaprije hvala !!
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 16:46   #67
Ja sam imao instalirane krekirane, probao kupiti na Marketu, javio mi je da već postoji ista aplikacija na mobitelu.
Pobrisao s mobitela, ponovno pokušao kupiti- normalno kupio i instalirao (i to par njih).
Tako da nemam pojma zašto tebi neće...

Probaj preko kompjutera kupiti pa da ti on pošalje na mobitel.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 17:21   #68
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Bok,imam jedan probleb..naime imao sam par aplikacija instaliranih na telefonu koje su skinute sa neta...e sad su te aplikacije na akciji i ja bih ih htio kupiti,kad deinstaliram crackovanu aplikaciju na marketu pise da je kupljena ali kad kiliknem da instalira onda dodje poruka da ju ne moze skinuti jer nije kupljena na marketu !! Zna netko rijesenje problema,unaprije hvala !!
Evo kako (trebate imati root) :

1. Prvo trebate freezati "Market updater" koristeći titanium backup, mybackup pro ili neku sličnu aplikaciju.
2. Onda skinite i instalirajte stari market (ja sam koristio 2.2.6)
3. Koristeći taj stari market kupiš aplikacije koje želiš.
4. Kad završite s kupovinom odfreezaš market updater i tad bi se novi market trebao sam vratiti
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 23:55   #69
Evo, ja sam vec vise puta pokusavala preuzeti besplatne aplikacije sa https://play.google.com/store ali mi se uvijek pojavi ista stvar: "There are no Android phones associated with this account" error, bez obzira koju aplikaciju odaberem. Kad probam preko mobitela preuzet aplikaciju pojavi se obavijest da postoji problem vezan uz sigurnosni certifikat za tu web lokaciju i da naziv lokacije ne odgovara nazivu certifikata.
Inače imam gmail, ali kad se probam ulogirat preko gmail aplikacije na mobu, takoder ne mogu, ostale aplikacije kao facebook i yahoo mail koristim bez problema. S obzirom da se ja bas i ne kuzim u mobitele mozda se radi o jednostavnom poblemu, ali ja stvarno ne mogu skuzit u cemu je stvar... Radi se o mobitelu Sony Ericsson Xperia x8
lilly333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 00:23   #70
Jesi li na mobitelu ulogirana preko istog gmail računa koji koristiš na kompjuteru (na Marketu)?
Probaj upisati taj račun u mobitel i pokrenuti Market.
I tada bi se mobitel trebao dodati na "kompjutersku verziju" Marketa.

Ako neće- javi što si točno napravila.
Gdje imaš koji račun i koje točno greške javlja.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 23:30   #71
pozdrav svima!
problemčić-kad odem na google play skidat neš s marketa..npr free igrice,kaže mi da će uskoro bit instalirano na mom mobu i to je to.niš više se ne događa.
u čemu je problem?
odem na mob na market-i učitava i učitava i nikak da učita...probala sam ga isključit, pa sve ispočetka al ni pomaka.
pplawusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 10:07   #72
Jesli li probala pobrisati cache?
Settings> Applications> Manage applications> "All" tab> nađeš Market/Play> Clear cache.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:39   #73
Android market od sada Google play

http://digital-point.hr/vijesti-iz-i...da-google-play

Dakle, meni nije došla obavijest da se Market mijenja u Google play(a trebala je čim se otvori Market, barem tako piše). Pokušala sam sa browsera downloadat Google play store(ilitiga stari Market), ali nemoguća misija.

A bez te aplikacije ne mogu rootat mobitel jer trebam skinut z4root za koji treba Google play store, ne mogu ništa bez te aplikacije, ne mogu skinut instagram, ništa, ne kužim?? Preostaje mi čekat da se samo pojavi il šta? Jel ima ko istih problema?
bubyca21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 02:02   #74
Ako sam dobro razumio nemaš trenutno ni 'market' niti 'play' na telefonu?

Ako je tako možeš ručno instalirati google play. Evo na brzinu sam našao ovaj link:

http://www.androidpolice.com/2012/03...pps-interface/

Skini taj .apk fajl i pokreni ga na telefonu koristeći neki file manager. Ako nemaš file manager (kao neki sony ericsson telefoni) onda se stvari malo kompliciraju. :|
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 14:24   #75
Ne, imam ja market, ali nije još uvijek Google play. I zbog toga sad neke aplikacije koje želim skinut (instagram koji je u google playu, z4root) ne mogu skinut jer piše da moj mobitel nema instaliran Google play. Pokušala sam i ovako skidat s googlea Instagram i Z4root bez tog Marketa, tj. Google playa ali piše da nije moguće.

Zadnje uređivanje tomisličak : 20.04.2012. at 12:41.
bubyca21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:38   #76
Skini onaj .apk s onog linka i instaliraj.

Zadnje uređivanje tomisličak : 20.04.2012. at 12:41.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 16:29   #77
Kada pokušam danas bilo šta skinuti s marketa javlja mi grešku 406 i neda skidanje, pokušao sam sve obrisati, cahce, update, data, sve, sve, rstart, ništa.
kada se spojim na wifi skida normalno.
interent radi normalno na mobitelu, bez ikakovih problema.
guglništa ne nalazi
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 17:13   #78
Dakle ovako, stvar je sljedeća Google je u svom Marketu prije nekoliko dana uveo neka ograničenja za pristup preko proxy poslužielja. Da bi Google Market ponovno proradio moraš otići u internet postavke u svom mobitelu i u izborniku mobilne mreže naći podizbornik nazivi pristupnih točaka. Onda moraš odabrati pristupnu točku tj. račun (protokol) preko kojeg se tvoj mobitel spaja na internet (recimo u VIP-u se to zove START gprs0.vipnet.hr) onda uđeš u taj izbornik i izbrišeš postavke za "Proxy" i "Priključak" nakon toga odabereš opciju "meni" na telefonu i pritisneš "spremi". Kad je to gotovo samo trebaš isključiti i ponovno uključiti "prijenos podataka" odnosno pristup internetu i Google Market bi trebao raditi!
frodo2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 23:46   #79
Svaka čast, radi ko urica.
Nije mi jasno zašto se uopće spaja preko proksija inače
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:41   #80
Quote:
frodo2002 kaže: Pogledaj post
Dakle ovako, stvar je sljedeća Google je u svom Marketu prije nekoliko dana uveo neka ograničenja za pristup preko proxy poslužielja. Da bi Google Market ponovno proradio moraš otići u internet postavke u svom mobitelu i u izborniku mobilne mreže naći podizbornik nazivi pristupnih točaka. Onda moraš odabrati pristupnu točku tj. račun (protokol) preko kojeg se tvoj mobitel spaja na internet (recimo u VIP-u se to zove START gprs0.vipnet.hr) onda uđeš u taj izbornik i izbrišeš postavke za "Proxy" i "Priključak" nakon toga odabereš opciju "meni" na telefonu i pritisneš "spremi". Kad je to gotovo samo trebaš isključiti i ponovno uključiti "prijenos podataka" odnosno pristup internetu i Google Market bi trebao raditi!
Meni radi market, al imam osjećaj da ne mogu neke aplikacije skinut jer nije još Google play. Npr. instagram ne mogu skinut. Jel vi ostali android korisnici možete skinut instagram??? I btw kak se zove taj protokol za tele2?
bubyca21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.