Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2006., 17:28   #81
joj ja cijelo vrijeme krivo pisem ..ups...
ali razumije se sta pitam-to je glavno!
ma kupila bi i ja puder,samo sad mi je to mozda prejako za ovo vrijeme!a i ispod svakog se osjecam kao da imam krec na licu i da mi lice ne dise.cula sam preporuke da je vichyev puder fantastican i lagan,prozracan.a i puno cura ga tu na forumu preporucuje.mozda se zaletim po to onda
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 00:04   #82
imas u dmu od alverde kupit hidratantnu kremicu od mrkve.daje laganu boju licu a ne prejako.16ak kn.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 02:41   #83
Imas niveinu u dve boje, vec je dugo nisam kupila, nije losa, al je treba pazljivo nanesti jer inace se vide mrlje, i žalim što nema još neka svijetlija nijansa jer sam ja jako blijeda. Sad imam tu od alverde, da cijena joj je jako smijesna, i prije mi je bila odlicna,al sad nis ne kužim-uvijek sam kupovala svijetliju nijansu i prije su obje bile istog pakovanja i prosli put odem u dm i trazim, trazim i nadjem samo tu tamniju u starom pakovanju a svijetlija je imala neku cudnu tubu, širu, i kupim ja tu, i doma se razocaram, neka prorijeđena je i skroz drugačija. Ne fantaziram jer sam doma još imala malo one stare pa sam skužila razliku. Jel zna netko u čemu je riječ? Ja bi onu staruuuu!
*Lillian* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 17:29   #84
Lightbulb

Quote:
lianne kaže:
kako mi ponestaje oriflamove tonizirane kreme koja ne da je odlicna nego je savrsena hvata me panika jer je vec dugo nisam vidla u katalogu,a moram kupiti nesto jer ovako blijeda i ispijena izgledam ocajno.ta kremica mi je za ovo doba bila odlicna jer je skroz lagana(ne znojis se),brzo se upija i relativno dobro prikriva,te odlicno hidratizira kozu.jel zna netko za nesto slicno,jer do sad sve tonizirane kreme su mi bile ili premasne,preteske,ostavljale mrlje ili bile skroz cudne boje.hvala

Jel' to možda ova:

Sheer Colour Tinted Moisturiser?!


Ako je, može se naručit on-line.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 19:41   #85
Jako volim tonirane kreme. Daju mrvicu boje, ujedno su hidratantni, a ne izgledas ozbukano. Nije mi jasno kako to da na trzistu ne postoji veci broj toniranih krema. I nije mi jasno da marke koje drze tonirane kreme, cesto nemaju svjetlijih nijansi.

Trenutno koristim dvije:
http://froogle.google.com/froogle_cl...e=online&dsc=0

i ovu:
http://www.covergirl.com/cgcollectio...n/tinted.jhtml

Voljela sam i Imanance od Lancome-a, ali to dok sam jos tolerirala da na licu imam proizvod tamniji od mog tena.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 20:48   #86
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Jel' to možda ova:

Sheer Colour Tinted Moisturiser?!


Ako je, može se naručit on-line.
to je ta
a zar se mogu narucivati i stvari koje nisu u trenutnom katalogu?
ako da-ti si moj spasitelj
a kako se radi ta net narudzba?i kako se placa?jel moze prilikom preuzimanja?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 14:43   #87
Ako imaš točnu šifru možda ti mogu pomoći oko toga. Vjerovatno i ti znaš da Oriflame ima hrpu proizvoda pa svi ne stanu u katalog ali ipak ih možeš naručiti.
Da ti pomognem, šifra obično piše negdje na etiketi.Ako ti se hoće javi mi.
Zrinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 17:01   #88
da mi se hoce...luda sam!bas mi je super ta kremica.vec je 2 god koristim,a kako sam sad apsolvent izgubila sam sponu s curom koja je prodavala oriflame i sad sam izgubljena.prekjucer sam na netu ispunila neki obrazac za uclanjenje da bi mogla to naruciti on-line,ali sad cemo vidjeti sta ce se desiti.jos mi nitko nije pisao,ali ima vremena.u ovom on-line katalogu nisam uocila uopce tu kremicu nigdje,pa ne znam sifru ...a i prije sam uocila da se periodicki javlja.znam da avon negdje na sredini ima stranicu sa skroz sitnim proizvodima koji kao nisu na akciji,ali su u normalnoj prodaji,ali ne znam jer oriflame ima to isto tako organizirano?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2006., 17:48   #89
molila bi preporuku

za toniziranu kremu ali sa UV zastitom?
imam clinique city block ali uopce ne prekriva :/
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 19:46   #90
Quote:
hana kaže:
za toniziranu kremu ali sa UV zastitom?
imam clinique city block ali uopce ne prekriva :/
Niveina ima UV zaštitu, meni je ok, samo je treba pažljivo nanijet da nebude mrljica. Moja stoji još od prošle god, koristim je ljeti, sad sam si još malo preblijeda za nju.
*Lillian* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:45   #91
ma imam tu niveinu /svjetliju/ i nekako mi pregusta i pretamna pa ju eventualno pomijesam sa niveom obicnom ali onda mi ne pase boja... pa uglavnom nisam zadovoljna s njom... nes drugo??
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 22:13   #92
Quote:
hana kaže:
ma imam tu niveinu /svjetliju/ i nekako mi pregusta i pretamna pa ju eventualno pomijesam sa niveom obicnom ali onda mi ne pase boja... pa uglavnom nisam zadovoljna s njom... nes drugo??
Da-to kaj veliš-meni je pretamna i ne znam zašto ih rade u samo dvije nijanse ?! I ja čekam da netko nešto preporuči, sad stavljam Alverde od DM-a, pošto je totalno lagana koristim još i rumenilo i korektor. Tješim se da je to ipak krema, i da je zdravija od pudera. Ne volim stavljat tekući jer mislim da zatvara pore
*Lillian* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 22:17   #93
pa kakva je ta od alverde?
meni je puder tezak plus to sta "blati" pore i koze plus to sta nemogu nac boju
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 01:28   #94
Dođe manje od 20 kn-koliko para toliko muzike . Ma nije baš tak, prije mi je bila odlična i više je pokrivala, sad su ovoj svijetlijoj nijansi zamijenili tubu i prorijedila se. Baš sam o tom prije pisala, možda sam zabrijala, ne znam
Na prirodnoj je bazi od badema što mi se sviđa i totalno prozračna. Istina ne prekriva baš nešto i nema UV. I kad je neko vrijeme ne koristiš izađe prvo malo vodice pa onda krema Al sva je biljna, prirodna, fino se razmaže i ne stvara mrlje. A za 20 ili 16 ak se ne varam, nije ti žao ni da je baciš
*Lillian* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 12:58   #95
bas u ic vidit, fala Lillian
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 22:18   #96
ja nikad u zivotu nisam bila zadovoljna sa nijednom ko sa rosalovom...
koristila ju duuuuuuugo i onda mi ju prestanu proizvodit..i otada sam u potrazi za novom..
baleina ne valja sumske jagode...strasno....
__________________
The most active thing about me is my imagination.
Garfield
majac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 07:27   #97
Quote:
hana kaže:
za toniziranu kremu ali sa UV zastitom?
imam clinique city block ali uopce ne prekriva :/

Pa kad to nije tonirana krema.
Minimalno pokriva, za dane kad zelis izgledati nenasminkano, a sa malo (fizikalne) zastite od sunca. Mozes joj doskociti da koristis neki "tezi" puder u kamenu. Nemoj stavljat preko city blocka tekuci puder jer ces izgledati zamrljano.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 07:27   #98
Quote:
majac kaže:
j
baleina ne valja sumske jagode...strasno....

Ne poznam baleinu toniranu kremu, ali...

Nemoj mi vrijedjat sumske jagode!!!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 13:06   #99
@ Shtefitza
city block je jedna od stvari koje sam kupila na preporuku foruma a nisam uopce impresionirana
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 23:24   #100
Quote:
*Lillian* kaže:
Sad imam tu od alverde, da cijena joj je jako smijesna, i prije mi je bila odlicna,al sad nis ne kužim-uvijek sam kupovala svijetliju nijansu i prije su obje bile istog pakovanja i prosli put odem u dm i trazim, trazim i nadjem samo tu tamniju u starom pakovanju a svijetlija je imala neku cudnu tubu, širu, i kupim ja tu, i doma se razocaram, neka prorijeđena je i skroz drugačija. Ne fantaziram jer sam doma još imala malo one stare pa sam skužila razliku. Jel zna netko u čemu je riječ? Ja bi onu staruuuu!
kak se zove svjetlija kak tamnija? ja kupila nesto tipa zlatno bez koja je to?
(boja je skoro pa ista ko niveina svjetlija...btw)
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:37.