Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2011., 22:22   #41
kakvi kreteni na ovom hamerliku!!
meni su poslali jednu kutiju (umjesto 4) air optixa (umjesto oasysa) koja je OTVORENA i (normalno) s krivom dioptrijom





nadam se povratu...
pokatkad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 22:47   #42
Quote:
pokatkad kaže: Pogledaj post
kakvi kreteni na ovom hamerliku!!
meni su poslali jednu kutiju (umjesto 4) air optixa (umjesto oasysa) koja je OTVORENA i (normalno) s krivom dioptrijom





nadam se povratu...
Meni su u ponedjeljak odgovorili da nema Air opticsa što sam naručila i platila 13.9. i od tada ništa niti mail niti povrata a rekla sam da bih povrat novca.
Ne bojim se za to jer je preko Paypala plaćeno ali me zavlače
Još sam im jučer jednom poslala mail kad mogu očekivati novce
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 10:51   #43
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Meni su u ponedjeljak odgovorili da nema Air opticsa što sam naručila i platila 13.9. i od tada ništa niti mail niti povrata a rekla sam da bih povrat novca.
Ne bojim se za to jer je preko Paypala plaćeno ali me zavlače
Još sam im jučer jednom poslala mail kad mogu očekivati novce
kak misliš da se ne bojiš jer je prek PayPala?
pokatkad is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 12:10   #44
Quote:
pokatkad kaže: Pogledaj post
kak misliš da se ne bojiš jer je prek PayPala?
Pa u roku 45 dana ako mi ne stigne niti novac niti leće preko Paypala treba podići "dispute" i onda oni to rješavaju.
Ne znam baš iz prve ruke jer nisam imala takav slučaj još kod kupovine ali svakako ću to napravit jer ovi se više ne javljaju.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 13:08   #45
Kupovina kontaktnih leća na internetu

Ima li netko iskustva u naručivanju s Optikeonline? Gledala sam cijene i više mi se isplati uzeti kod njih nego kod lenswaya ili tako negdje. Kako ste plaćali, koliko ste čekali?
pohane tikvice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 16:00   #46
Quote:
pohane tikvice kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva u naručivanju s Optikeonline? Gledala sam cijene i više mi se isplati uzeti kod njih nego kod lenswaya ili tako negdje. Kako ste plaćali, koliko ste čekali?
plaća se pouzećem, dakle kad ti dostavljač donese leće doma. ne znam koliko se čeka za obične leće, vjerojatno nije duže od 2-3 dana, ali leće za astigmatizam sam znala čekati i po 3 tjedna. troškovi dostave za jednu kutiju leća su 20 kuna, za 2 kutije i više je besplatno.

zadnji put naručila sam od optotima, cijena je gotovo ista (4 kune su skuplji), ali puno su brži, narudžbu sam predala u nedjelju, a leće su stigle u srijedu.
__________________
Ne broje se oni koje si imao, nego oni koji ti ostanu.
Sigyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 17:49   #47
Quote:
Sigyn kaže: Pogledaj post
plaća se pouzećem, dakle kad ti dostavljač donese leće doma. ne znam koliko se čeka za obične leće, vjerojatno nije duže od 2-3 dana, ali leće za astigmatizam sam znala čekati i po 3 tjedna. troškovi dostave za jednu kutiju leća su 20 kuna, za 2 kutije i više je besplatno.

zadnji put naručila sam od optotima, cijena je gotovo ista (4 kune su skuplji), ali puno su brži, narudžbu sam predala u nedjelju, a leće su stigle u srijedu.
e hvala ti puno baš sam gledala na optotim i cijene ovih mojih leća su tamo čak i povoljnije nego na opticionline
pohane tikvice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 14:48   #48
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Ma na kraju sam naručila s Aalensa. Daleko su jeftiniji od svih na kojima sam još gledala (navela sam ih par postova ranije). Nije mi baš bilo svejedno upisivati broj kreditne jer im je sajt grozan, ali nadam se da će sve biti okej. Jedino što ću leće čekati 3-4 tjedna, na to sam se pripremila.
Quotam samu sebe Moji strahovi su bili potpuno neopravdani jer je Aalens zakon!!! Leće su mi došle za tjedan dana Jedino što sam ja mislila da je to američki sajt, a leće su mi došle iz Singapura
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 14:54   #49
Meni se Hamerlik i dalje ne javlja niti šalju mail niti ima povrata.
Već sam im treći mail poslala, sad mi je stvarno sumnjivo i bed mi je uopće naručiti od nekih drugih a škrta sam platiti cijenu u optici a vrijeme mi ide...

Da li su se nekome javili ili vratili novac u zadnja dva tjedna?
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 15:33   #50
Da, ni meni Hamerlik još nije vratio pare, a napisali su mi da će ih vratiti još 20.09. Danas sam otvorila dispute na PayPalu, a neću dugo čekati ni na claim.
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 15:40   #51
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Da, ni meni Hamerlik još nije vratio pare, a napisali su mi da će ih vratiti još 20.09. Danas sam otvorila dispute na PayPalu, a neću dugo čekati ni na claim.
Da li moram čekati 45 dana od plaćanja ili mogu i ja odmah pokrenuti to, nisam još imala takav slučaj? Onda bih barem znala da mi neće sigurno stići pa da naručim negdje.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 15:58   #52
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Meni se Hamerlik i dalje ne javlja niti šalju mail niti ima povrata.
Već sam im treći mail poslala, sad mi je stvarno sumnjivo i bed mi je uopće naručiti od nekih drugih a škrta sam platiti cijenu u optici a vrijeme mi ide...

Da li su se nekome javili ili vratili novac u zadnja dva tjedna?
Ja sam imao s njima problem ali prije godinu dana. Naručio sam nekoliko stvari ali jedne tablete nisu imali na skladištu. Naruđba uredno prođe, oni me ne kontaktiraju nego uredno pošalju paket bez toga. I dobijem mail na poljskom koji ja naravno nisam skužio, mislio sam da piše da će mi refundirat novac. Ali pisalo je da im se javim s svojim brojem računa na koji da pošalju. Nažalost meni je prošao rok za povrat novca od paypala, a hamerlik sam kontaktirao još par puta i prave se bedasti, kao budemo, ovo,ono. U pitanju je par eura pa mi se više nije dalo natezat s njima, jednostavno sam promjenio site s kojeg naručujem i prekrižio ih za sva vremena.
Vama savjetujem da ODMAH pokrenete dispute, jer paypal ne radi probleme oko toga.
farfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 17:47   #53
Quote:
farfan kaže: Pogledaj post
Ja sam imao s njima problem ali prije godinu dana. Naručio sam nekoliko stvari ali jedne tablete nisu imali na skladištu. Naruđba uredno prođe, oni me ne kontaktiraju nego uredno pošalju paket bez toga. I dobijem mail na poljskom koji ja naravno nisam skužio, mislio sam da piše da će mi refundirat novac. Ali pisalo je da im se javim s svojim brojem računa na koji da pošalju. Nažalost meni je prošao rok za povrat novca od paypala, a hamerlik sam kontaktirao još par puta i prave se bedasti, kao budemo, ovo,ono. U pitanju je par eura pa mi se više nije dalo natezat s njima, jednostavno sam promjenio site s kojeg naručujem i prekrižio ih za sva vremena.
Vama savjetujem da ODMAH pokrenete dispute, jer paypal ne radi probleme oko toga.
Hvala na savjetu, jesam odmah to napravila

Javim razvoj događaja s Hamerlikom
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 07:57   #54
jel ima netko da je naručivao leće iz Poljske (hamerlik) i da mu je carina odbila dati leće (jer trebaju posebnu dozvolu, blabla..)

koliko treba vremena dok naši njima pošalju leće natrag i Hamerlik mi vrati novce?

već sam nekoliko puta naručivala leće od njih, al mi ih je zadnji puta carina odbila dati bez dozvole i rečeno mi je da ih šalju natrag pošiljatelju. Iz hamerlika su mi rekli da će mi vratiti novce čim im leće stignu.. pa, prošlo je već više od mjesec i pol dana, a od njih još ništa?


gdje su zaglavile leće ili je normalno da cijela ta procedura toliko traje?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 09:33   #55
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
jel ima netko da je naručivao leće iz Poljske (hamerlik) i da mu je carina odbila dati leće (jer trebaju posebnu dozvolu, blabla..)

koliko treba vremena dok naši njima pošalju leće natrag i Hamerlik mi vrati novce?

već sam nekoliko puta naručivala leće od njih, al mi ih je zadnji puta carina odbila dati bez dozvole i rečeno mi je da ih šalju natrag pošiljatelju. Iz hamerlika su mi rekli da će mi vratiti novce čim im leće stignu.. pa, prošlo je već više od mjesec i pol dana, a od njih još ništa?


gdje su zaglavile leće ili je normalno da cijela ta procedura toliko traje?
Nikome ne vraćaju novce, niti nama kojima uopće nisu poslali.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 15:16   #56
Evo mene opet
Jučer sam otvorila dispute da mi Hamerlik vrati novce i maloprije dobila od Paypala mail da je zatvoreno-novci su vraćeni na paypal
Nikad vše kod njih ništa

Sad ću probati s Aalensa kao i Mushmula

farfan hvala na savjetu, tko zna do kad bi ja čekala
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 16:47   #57
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Nikome ne vraćaju novce, niti nama kojima uopće nisu poslali.
ma daj?? mislim da sam baš ovdje pročitala da hamerlik uvijek uredno vrati novce...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 18:02   #58
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ma daj?? mislim da sam baš ovdje pročitala da hamerlik uvijek uredno vrati novce...
Kako da ne. Bio naručio leće, čekao 15 dana da pošalju paket, nisu ga poslali niti su odgovarali na mailove. Tek kad sam napravio claim preko paypala, dobio sam novac nazad.
Hamerlik očigledno prestaje sa prodajom leća, jer su prvo izbacili torične leće iz ponude, pa su počeli prodavati tašne umjesto leća...
TRANCEMoDe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 11:36   #59
admin sorry na OT.. samo hoću pomoći ljudima...

ako Vas zeza carina zbog uvoza leća sa "onih" stranica slobodno se javite na PM
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 14:16   #60
Kupovina kontaktnih leća na internetu

kolko se čeka refund sa hamerlika....
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.