Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2016., 05:51   #21
Ako imas android Lollipop/MM, te nove kartice iz Chromea su ti tamo gdje su i aplikacije koje ti se redaju jedna iza druge svih koje koristis, spojene sa njima, znaci kocka na kapacitivnim tipkama. Uglavnom to u postavkama mozes iskljuciti - Merge tabs and apps / Spojite kartice i aplikacije.
Meron is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 11:00   #22
Hvala puno
gjalski17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 15:11   #23
Je li netko primjetio da Chrome u zadnje vrijeme (pretpostavljam od zadnjeg updatea) trosi vise baterije? Tipa 20%- iako prije nisam gledao jer mi se nije tako brzo praznila (a nema niceg drugog neocekivanog tamo).

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 17:19   #24
neki DNS problem imam na Chromeu ( nemrem surfat )
kako to riješiti?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 21:20   #25
Ne znam jel' to samo meni, imam problem da kada otvorim bilo kakav link, taj isti mi se otvori u novoj kartici (što je normalno), ali i u ovoj u kojoj sam ga kliknuo se preusmjeri tako da dobijem otvorene dvije stranice, u novoj i staroj kartici, ako kontate... strašno je iritantno, pa moram onda non stop se vraćati na stranicu stare kartice koja se opet mora učitavati i poremeti sve gdje sam stao, ne znam koji je to vrag, prije mi se nije to događalo, vjerojatno neki bug zadnjeg updatea, đizzz...
Meron is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:26   #26
Probao si očistiti cache/data i reinstalirati?
Meni se to ne događa na beti zadnjoj.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 08:04   #27
Kako na ovom mutavom Chromu maknuti history,dane moram svaki put rucno brisati? I dali se mogu na home page dodati precaci stranica,ko na drugim browserima?

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 09:11   #28
Izgasi sync s google računom i postavi clear browsing data, a jednostavnije surfaj u incognito tabu. Za prečac gore na tri točkice Add to home screen. Nije Chrome mutav nego tebe čitanje ne ide baš...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 10:03   #29
Ma debilana je,nisam ga nikad duze koristio,jucer nesto malo. Vratio sam se na XBrowser,koji je puno brzi i jednostavniji i bolje opcije ima....

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 17:03   #30
Quote:
DIO$ kaže: Pogledaj post
Ma debilana je,nisam ga nikad duze koristio,jucer nesto malo. Vratio sam se na XBrowser,koji je puno brzi i jednostavniji i bolje opcije ima....

G6-Tapatalk
Jel ima opcija za uštedu podataka na tom XBrowseru ?
Instalirao sam ga ali nisam našao u postavkama nigdje to
selk is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 07:16   #31
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Izgasi sync s google računom i postavi clear browsing data, a jednostavnije surfaj u incognito tabu. Za prečac gore na tri točkice Add to home screen. Nije Chrome mutav nego tebe čitanje ne ide baš...
Ne mislim na desktop da mi doda precac,nego u app kad udjem.....Ovako

http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f97dc51bbc.jpg

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp

Zadnje uređivanje Modesty B : 27.04.2020. at 11:38. Reason: prevelika slika, uklonjen img tag
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 07:28   #32
Pa to bi trebao imat bez ikakvog postavljanja svaki novi tab... Automatsko ti postavi stranice koje najčešće koristiš.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 08:54   #33
Znam,al nije mi to to.....

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2019., 17:10   #34
ajmo dalje sa zivcanim ispadima...prije par dana sam resetirao Nou n8 jer pola aplikacija je imalo neki bug..

Sad mi je u chrome beta taskbar na dnu,a najbolje od svega nemam postavka nigdje.Gdje su postavke????

One desno dolje tri tocke mi samo nude "new tab"...

Poslano sa mog NOA_N8 koristeći Tapatalk
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2020., 21:13   #35
Imam problem sa "Send tab to my devices" koji se pojavio odjednom unazad dva dana. Mob je Xiaomi Mi 9T Pro.
Kad kliknem na tab u Chromeu na desktopu i kažem "Send to your devices" on ga najnormalnije pošalje na moj mob, dobijem notifikaciju i kad tapnem na nju - ništa! Znači slanje OK, otvaranje na mobu nula.
Chrome na kompu je updateiran, također i na mobu, na mobu dozvoljeno "Open tabs". Oba uređaja spojena na istu WiFi mrežu, probano i na poslu i doma. A sve je radilo normalno do nedavno.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2023., 17:04   #36
Nema puno aktivnih na ovom pdf, ali pokušat ću.

Novi, mjesec dana star CAT S75. Ne rade dobro aplikacije Google i Chrome. Što god se otvara iz tih aplikacija, na ekranu se pojavljuju crne flekice umjesto slova. Uglavnom, djeluje zbugano.

Napravila soft reset, očistila povijest, kolačiće, obrisala zadnje dvije-tri aplikacije, ponovno soft reset, ništa nije pomoglo.

Na trg.play nema dostupnih ažuriranja. Skinula Chrome Beta, preko toga sve normalno radi. Kako da popravim Google i Chrome? Nemojte samo reći hard reset
misty marie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2023., 21:16   #37
Možeš staviti screenshot?
To se baš na bilo kojoj stranici događa?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2023., 22:06   #38
Chrome na PC-u (tj. windowsima) ima zgodnu ekstenziju - Youtube Subtitle Translator - za prevođenje i ispis HR titlova u realnom vremenu.

Može li se taj add-on nekako implementirati na android verziji Chroma?

Ili... postoji li neki drugi način za postizanje istog?
ntiissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2023., 14:02   #39
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Možeš staviti screenshot?
To se baš na bilo kojoj stranici događa?
Da, na svima koje otvara Google ili Chrome. Ako otvorim Njuškalo iz aplikacije, sve ok, ako ga otvorim iz Googlea ili Chromea, onda dobijem ovo:


Jučer bilo dostupno ažuriranje Chromea na Trg.play. Ažurirala sam i sinoć je dobro otvaralo. Mislila sam da sam riješila problem, danas je opet ista stvar.
misty marie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.