Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2017., 23:55   #741
Ni meni.
.lo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 10:02   #742
Jutros radi
Sinoć oko 22h meni prestao.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 10:49   #743
Meni radi. Moze bit da ga polako ruse ili izmjenjuju jer se nedavno britanska vlada zalila na njihovu enkripciju. Navodno i takozvani teroristi koriste whatsapp pa im se komunikacija ne moze filtrirat zbog vazece i jake enkripcije.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 14:40   #744
Eh sad, pao WhatsApp i ti odmah kuješ teorije zavjere
Ne bih rekao.

Što se mene tiče, neka ukinu enkripciju, meni to ništa ne znači.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:09   #745
Hehe, pa nije teorija zavjere nego postojeci slucaj. Ovo sam naveo samo k'o mogucnost, koliko god sansa bila astronomska. Ne zanimaju mene inace teorije zavjere nista vise od sljedece osobe.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:18   #746
Kako god okrenuli od kad je onaj pametni šećerberg sa svojim vizijama kupio whapp, app je postala sve samo ne dobra.

Powered by LG G3
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 13:02   #747
ima li neko problema sa nedolaženjem notifikacija na vocapu ?

lampica plava gori samo,ekran ugašen,zvuk nepostojeć,tražim danima po rješenje i ništa ne pomaže,inače sam nov na androidu pa se i ne snalazim najbolje

radi se o samsungu s7
ćiket is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 14:44   #748
I meni se događalo nasumično, do verzije wa je jer se popravi samo od sebe poslije updatea

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 20:40   #749
i to izgleda da nema veze s modelom mobitela, jednostavno se zblesira. ja sam svoj problem opisan par postova više rješavao na sve moguće probleme. na kraju sam odustao, nakon 10 dana stigao neki update očito i proradilo sve samo od sebe.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 21:06   #750
Meni tako zna zaštekati kod dodavanja slika.
Ili zna biti spor kod otvaranja.
No, moguće je da je do nebrisanja poruka (tj. uvijek korištenja backupa pa se skupilo)...
Ima li tko takvo iskustvo da je bio spor pa ubrzao nakon brisanja poruka?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:07   #751
Probaj pa vidi, ali naravno da je sve brže kad ne mora ucitavati zaostale podatke...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 14:42   #752
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
i to izgleda da nema veze s modelom mobitela, jednostavno se zblesira. ja sam svoj problem opisan par postova više rješavao na sve moguće probleme. na kraju sam odustao, nakon 10 dana stigao neki update očito i proradilo sve samo od sebe.
ja san ga rješia tako da sam formatira mobitel i radilo je 10 dana sve super,stiže zvuk notifikacije i onda evo danas opet ne želi,nije nakrcan ničim


mislim ide mi na kurac ovo,mobitel toliko skup i hvaljen ko jedan od najboljih da ima problema sa jednim whatsappom
ćiket is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 15:11   #753
Pa nije Samsung/Apple/Xiaomi/dodaj svoj kriv što WhatsApp/Viber/Messenger pokušavaju biti sve osim onog što jesu - aplikacije za pisanje brzih poruka - pa u procesu više ne rade nego što rade...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 17:10   #754
Imao sam iphone 5 godina nikad problema s vocapom cak ikad je sve otislo u pm nakon 5 godina na njemu dobia bi notifikaciju
ćiket is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 18:19   #755
Quote:
ćiket kaže: Pogledaj post
ima li neko problema sa nedolaženjem notifikacija na vocapu ?

lampica plava gori samo,ekran ugašen,zvuk nepostojeć,tražim danima po rješenje i ništa ne pomaže,inače sam nov na androidu pa se i ne snalazim najbolje

radi se o samsungu s7
Aplikacija je stavljena u iznimke za štednju baterije?
Kad je mobitel upaljen (radiš nešto drugo) i dođe poruka- ima zvuka i notifikacije ili samo lampica?

Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Meni tako zna zaštekati kod dodavanja slika.
Ili zna biti spor kod otvaranja.
No, moguće je da je do nebrisanja poruka (tj. uvijek korištenja backupa pa se skupilo)...
Ima li tko takvo iskustvo da je bio spor pa ubrzao nakon brisanja poruka?
Btw. pobrisao sam poruke, sad se čini normalno brz pa ćemo vidjeti kako će biti s vremenom.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 15:18   #756
Dobio sam dojam da ljudi izbjegavaju obavljati pozive preko whatsappa, čak i kad su na wifi-u. Jel ima neki razlog za to? Jel vi redovito koristite whatsapp ako ste na wifi-u?
Laki001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 15:35   #757
Ja mrzim kad me neko nazove na whatsapp jer štedi minute. Bezobrazno.
Prihvatam whatsapp poziv samo sa ljudima koji nisu u istoj državi kao ja.

Kvalitet je uglavnom jako dobar, nekad bolji nego na Viberu (ne uvijek).
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 16:43   #758
Nemam naviku razgovarati preko IM servisa jer imam neograničene minute u tarifi i nema mi svrhe. Instant messaging je brzo tipkanje poruka, ne razgovaranje, iako se oni svi žele uvaliti u telekomunikacije. I onda kad me onih nekoliko nazove budu smetnje ili nešto pa čujem svako treću, pa šušti, još smo mi miljama od toga da takva komunikacija bude stabilna i kvalitetna... Jako malo me ljudi uopće zove na WA, pošalji mi poruku, kad je vidim javit ću ti se. Ako me trebaš zvat, zovi me, ako se ne javim ostavi poruku. E i mrzim kad mi šalju glasovne poruke, par njih ovisnika. Nisam uvijek u prilici da slušam nečije litanije na razglasu niti mi se da stavljat slušalice. Napiši mi ako je hitno, ako nije napiši kad budeš mogao ili me nazovi. Ne moraju svi oko mene slušat što mi govoriš... To se odnosi na sve ove unutar Hrvatske. S ovima u inozemstvu je to ok opcija, iako više koristimo Skype i Viber, ali to je uglavnom unaprijed dogovoreno kadatako da smo u nekim optimalnim uvjetima signala i ostalog.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:06   #759
Imam iste razloge nejavljanja, ali na sreću sam objasnio ovih par ljudi koji su zvali preko WA.

Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
E i mrzim kad mi šalju glasovne poruke, par njih ovisnika. Nisam uvijek u prilici da slušam nečije litanije na razglasu niti mi se da stavljat slušalice.
Možeš i bez slušalica samo pokrenuti snimku i staviti na uho (pa ćeš čuti na "slušalici", a ne na "vanjskom" zvučniku)
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:47   #760
To nisam znala, ali svejedno mi je draže da mi jednostavno natipka se što treba, što je predugo možemo i uživo... ne volim ni pozive duge, gdje, kada, kako, s kim, sve drugo u 4 (ili više) oka.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.