Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2004., 13:38   #81
Hm, moram i ja reci koju o Petoj (iako mislim da sam vec na forumu dost pisala o njoj). Peta je jako dobra skola. Uceniku pruza puno mogucnosti da nauci puno gradiva, ukoliko ga zanimaju prirodne znanosti, profesori mu omogucuju da nauci puno vise od srednjoskolskog programa. Vecina profesora je sasvim u redu, za neke od njih moze se reci da su vrhunski, a ima i nekoliko primjera koje bi trebalo skratiti za glavu, ali to im ne bi puno smanjilo inteligenciju (keyword: zemljopis). Mislim da sa zavrsenom petom nije nikakav problem upisati bilo koji fax (svi iz mog razreda su se upisali odmah u ljetu na fax koji su odabrali), jer se na faxovima jos uvijek vise boduje klasifikacijski od ocjena, tako da netko s cetvorkom iz pete ima puno vece sanse nego neki odlikas iz manje ambiciozne skole.

U svakom slucaju, ukoliko zelite uloziti u svoje obrazovanje malo vise truda od prosjeka, i ocekujete da ce vam se to vratiti (ako nsita drugo, onda na klasifikacijskom na faxu), upisite petu!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 14:58   #82
Ne znam tko je to sad napisao ,ali u petoj stvarno puno znače i profači na koje naletiš.
Dobro nisam ja sad najadekvatnija osoba za spiku o profačima,
ali čine mi se prilično ok,bar moji,osim kemije,e da,ko naleti u moj turnus nek se pazi kemije,nije strašna ,al se treba učiti,
hrvatski-tip je genijalac,humor zagarantiran
info-također
tjelesni-ak si cura ,naradit ćeš se (čitaj:namučit),ako si dečko nećeš niti osjetit da imaš tjelesni,što je po meni najveća nepravda
latinski-nemam jelić,ali svejedno i da imam ne bi mi teško palo(zakon je,bar djeluje)
njemački-ovisi o smjeni(u jednoj se namučiš i puno naučiš,u drugoj uopće ne učiš)
biologija-halapir super profa,za ostale ne znam
eng.,lik.,glz.,fiz.,mat.,i sl. predmeti -više manje bez problema,jedino kaj me malo smeta što u školi siluju predmete tipa likovni , no sve u svemu u školi se puno nauči ,nije ograničena samo na štrebere ima i normalnih ljudi koji prolaze s 5,čak 5,0,a da ne izgledaju ko da su iz Auschwitza pobjegli(dakle,sve je moguće,ne moraš nužno biti genijalac)
OCJENA (sveukupna)ŠKOLE:4/5

e da,svaka pohvala pedagogici ,super je,ko i više manje svi ljudi u petoj!(moji prvi dojmovi, )
 
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 21:06   #83
e vidiš, ali ja naprimjer
necu sa imenima

hrvatski ...najgadnija profa opcenito (meni dobra, ali opet najgadnija)
biologija isto tako
matisha .... stariji su potpsivali peticije da se makne (meni draga, ali opet nevole je mnogi)
.
.
.

ima toga još ...profesori jako variraju
KiD is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 22:29   #84
Quote:
KiD kaže:
sry za bahatost, nisam u RL, a sve je počelo kad mi se ffista(nikola) umješao u koncept govoreći o nečemu što nema veze s njime jer on je ovako u skupini o kojoj sam bezrazloga loše govorio, dobar dečko, uči ....

eto to bi bilo to, mislim da smo se oko svega ovoga svi već tri puta složili uz malo natezanja, i zbilja ona cijela strana se može pobrisati
Ma oke, i ja sam isto zivcan reagirao. Peace

A sta se brisanja tice, ostavit cu. Osim sto sam lijen da to izbrisem, nek ljudi vide kakvi biseri idu u petu
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:03   #85
Ja idem u 5. također, i baš sa slučajno naletio na ovaj topic, inače sam rijetko tuda. Idem u razred sa Sudden Sid-om! Inače, mi smo 3.c! Ja sam prezadovoljan s razredom, jer smo fakat mogli dobit puuuno usraniji razred, jer kad samo pogledam 3.b zahvaljujem Bogu što sam uzeo opći smjer iako iz njemačkoga sad imam 2!
Inače, kaj se tiče vas ostalih, a da vi kažete koji ste razred? Možda se i znamo. Ili vas je strah da se ne dozna tko se zapravo?
__________________
Ustahien
Ustahien is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:56   #86
suma sumarum...
ako te zanima kvaliteta skolovanja,neces pogrijesiti,iz pete izadjes sa solidnim znanjem prirodnih predmeta,sirokom opcom kulturom i steknes dobre radne navike.+ tu je i zivotna skola jer si okruzen izrazito ambicioznim ljudima,pa se moras nauciti boriti za sebe i biti snalazljiv...sto nije lose.
ne znam,cijela ta fama oko pete..meni se cini da tu sami ucenici diktiraju takav tempo jer vlada izrazito natjecateljska atmosfera,tko ce bolje,tko ce vise...par profesora izuzetno kvalitetno obavlja svoj posao,par njih (iz onih bitnih predmeta,fizika u mom slucaju) ispodprosjecno ali tko je zainteresiran,uvijek ce naci nesto za sebe.
a sto se tice profesorske tolerancije prema alternativcima,bar sam ih ja imala puno u turnusu,osim uobicajeno glupih komentara od trepse nitko nije imao vecih prigovora nit je tko od ucenika radi toga nastradao...pa se ne bih bas slozila.
a koliko znas,vidis na pripremama,kad ti dodju iz svakakvih skola,pa rasturas matematiku makar nisi nikad bio neki matematicar...makar,nije mi se nikad svidjalo kad su nam tupili da smo mi buduci akademski gradjani,pa te uvjere da si kao neka elita i to...cisti bullshit.
anyway,sve to skupa ti super dodje kasnije za faks..iz mog razreda su svi upisali manje-vise ono sto su htjeli,sto smatram da je izvrstan prosjek.
eto.
sputnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 11:39   #87
e al dečki morate shvatiti ovi mlađi razredi su pičkin dim od starijih

tu se boji profesora, uči jer mora i tak ...

u mom turnusu ima par iznimaka, ali vi stariji ste nebo zemlja sa nama
KiD is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 13:36   #88
pa normalno da se nakon pete upišeš na faks koji god želiš ,to je i jedan od preduvjeta zašto sam upisala tu školu,
inače imam feeling da smo sid ,i još par nas osim fantaziste,isti turnus odnosno a,b,c,?
 
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 18:05   #89
Quote:
MaXI kaže:
inače imam feeling da smo sid ,i još par nas osim fantaziste,isti turnus odnosno a,b,c,?
Dobro, a koji si ti razred ak se smije znat?
__________________
Ustahien
Ustahien is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 20:53   #90
Quote:
Ustahien kaže:
Ja idem u 5. također, i baš sa slučajno naletio na ovaj topic, inače sam rijetko tuda. Idem u razred sa Sudden Sid-om! Inače, mi smo 3.c! Ja sam prezadovoljan s razredom, jer smo fakat mogli dobit puuuno usraniji razred, jer kad samo pogledam 3.b zahvaljujem Bogu što sam uzeo opći smjer iako iz njemačkoga sad imam 2!
Inače, kaj se tiče vas ostalih, a da vi kažete koji ste razred? Možda se i znamo. Ili vas je strah da se ne dozna tko se zapravo?
Ti si uzeo opći smjer u gimnaziji koja nema opći smjer.. Mogao si izabrat normalan matematički smjer ili matematički + još 2 sata matematike umjesto njemačkog. To biraju ljudi koji smrde (al fakat, svaki razred u koji uđeš općenito smrdi al su ovi najgori izuzev danas - neki četvrti - i ne, nije Jelićka kriva za to što sam ovo napisao ), ne žele njemački i sl.

Ja sam 2. E. Turnus sam odabro def jer sam znao više ljudi iz tog turnusa..

Mi sad toliko tu pišemo, a cura koja je započela topic se i ne javlja nit išta.. Pa daj nam bar reci jel ovo išt utjecalo na tvoju odluku i dal si iz Zga i otkud ti ta bolesna ideja ić u petu?
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 22:46   #91
Quote:
finalnifantazista kaže:
Ja sam 2. E. Turnus sam odabro def jer sam znao više ljudi iz tog turnusa.
A ja znam par ljudi iz 2.E, no dobro... Aje vi ostali, koji ste vi razred?

A kaj se tiće smjera, meni je onaj lagano matematički zapravo opći, to si vidim shvatio..
__________________
Ustahien
Ustahien is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 23:01   #92
e da,zanima me ak netko zna kad se namjerava početi sređivati web-stranica pete?(s novim podacima of course)
 
Odgovori s citatom
Old 17.11.2004., 09:06   #93
Quote:
MaXI kaže:
pa normalno da se nakon pete upišeš na faks koji god želiš ,to je i jedan od preduvjeta zašto sam upisala tu školu,
inače imam feeling da smo sid ,i još par nas osim fantaziste,isti turnus odnosno a,b,c,?
Hm, ovo baš i nije istina, ali opet ponavljam, mi smo bili očajni. Bilo ih je dosta koji nisu upisali faks koji su htjeli, a nisu bili ponavljači već sa 4 prolazili.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2004., 09:14   #94
Samo da pozdravim kolege!
Ja zavrsila Petu prije 20 godina!
I dan danas imam pozitivno misljenje o toj skoli, dapace, nadam se da bum svoje dijete tam upisala!
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2004., 14:36   #95
Quote:
robybaggio kaže:
Hm, ovo baš i nije istina, ali opet ponavljam, mi smo bili očajni. Bilo ih je dosta koji nisu upisali faks koji su htjeli, a nisu bili ponavljači već sa 4 prolazili.
Ovisi i kako su učili,ako su samo "štrebali",ali doslovno štrebali,znači danas znam,za pet dana nemam pojma o čemu sam uopće razgovarao,nije niti čudno da nisu upisali faks koji su željeli pogotovo ako je to bio filozofski,no naravno postoje i izuzeci ,što mi je iskreno čudno
 
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 21:45   #96
Ne, to su bili ljudi koji uopće nisu učili, a neki od njih su trebali debele veze da upadnu izvanredno i na jednu Ekonomiju.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2004., 20:17   #97
E pa, finalni, otkud ti da matematički razredi posebno smrde? Mislim da je to najveća glupost koju sam dosad pročitala na ovom forumu! Mislim stvarno...bezveze.
E da ustahien kaj imaš protiv 3.b? Kaj je u petoj prisutna diskriminacija matematičkih razreda?
Ma dajte ljudi malo argumenata, a ne pričajte samo glupe stvari koje uopće nisu točne!
jasamjatisiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2004., 20:30   #98
Quote:
jasamjatisiti kaže:
E pa, finalni, otkud ti da matematički razredi posebno smrde? Mislim da je to najveća glupost koju sam dosad pročitala na ovom forumu! Mislim stvarno...bezveze.
E da ustahien kaj imaš protiv 3.b? Kaj je u petoj prisutna diskriminacija matematičkih razreda?
Ma dajte ljudi malo argumenata, a ne pričajte samo glupe stvari koje uopće nisu točne!
To je bila više zafrkancija (by Jelićka). Ne znam, iz 2. B znam 5-6 ljudi, sam mi jedna cura ok, svi su mi ostali pomalo debilni. Znam i neke starije ljude koje su mi čist ok, a iz matematičkih razreda.. Bitan dio onog što sam napiso je to da u te razrede obično idu ljudi koji ne žele njemački, a ne zbog 2 sata matematike više - pa mi je to malo debilno.. Al - svakom što hoće..
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2004., 22:12   #99
Quote:
robybaggio kaže:
Ne, to su bili ljudi koji uopće nisu učili, a neki od njih su trebali debele veze da upadnu izvanredno i na jednu Ekonomiju.
e ,pa onda mi je sve jasno
 
Odgovori s citatom
Old 20.11.2004., 22:13   #100
Quote:
jasamjatisiti kaže:
E pa, finalni, otkud ti da matematički razredi posebno smrde? Mislim da je to najveća glupost koju sam dosad pročitala na ovom forumu! Mislim stvarno...bezveze.
E da ustahien kaj imaš protiv 3.b? Kaj je u petoj prisutna diskriminacija matematičkih razreda?
Ma dajte ljudi malo argumenata, a ne pričajte samo glupe stvari koje uopće nisu točne!
3.b,nije matematički razred,brijem.....
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.