Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2018., 19:36   #1001
Da li se kod nekog dogadja slicno? :

Utipkam temu koja me zanima u google chromu i izlista mi na netu gdje je tema sve obradjena i ako se pojavi da ima postova na tu temu na forum.hr, kad kliknem da mi je otvori u Tapatalku redovito to ne radi vec mi otvara pocetnu stranu u Tapatalku.
postaricamlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 19:39   #1002
Meni uvijek ode na prvu stranicu.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 20:05   #1003
Sad sam u Chrome prilikom pretrazivanja stavila klasican prikaz u postavkama i uspjela
postaricamlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 21:25   #1004
Na mozili Firefox ne postoji ta opcija ili je ja ne znam naci?
lenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 21:52   #1005
ja ti koristim Chrome..
Sorry ljudi zbog fotke gore, dodala sam je iz Tapatalka...ne znam zasto je tolika..
kako se dodaju fotke iz tapatalka, a da nisu ogromne?
postaricamlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 23:09   #1006
ok je fotka, nije prevelika - važno da ne ide previše u širinu. koliko znam tapatalk za android nema opciju biranja veličine fotke.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 14:04   #1007
kad odem na stavku 'pretplate', osim podforuma za koje sam ja stvarno oznacio da cu ih pratiti/pretplatiti se na njih, pojavi mi se gomila njih koje ja uopće na pratim (i koje uopce ne posjecujem skoro pa nikad) i nije mi jasno zasto su tamo, koji je to vrag? naime, čak i kad svaku od njih odznacim sa 'prestani pratiti', ono mi se opet samo od sebe pojavi medu pretplatama za koji dan... u cemu je problem zna netko?
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 14:46   #1008
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
kad odem na stavku 'pretplate', osim podforuma za koje sam ja stvarno oznacio da cu ih pratiti/pretplatiti se na njih, pojavi mi se gomila njih koje ja uopće na pratim (i koje uopce ne posjecujem skoro pa nikad) i nije mi jasno zasto su tamo, koji je to vrag? naime, čak i kad svaku od njih odznacim sa 'prestani pratiti', ono mi se opet samo od sebe pojavi medu pretplatama za koji dan... u cemu je problem zna netko?
Jesi siguran da su to Pretplate, a ne Nepročitano?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 15:38   #1009
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Jesi siguran da su to Pretplate, a ne Nepročitano?
pa da, ako pise iznad Pretplate, a ispod toga podforumi na koje sam pretplacen + oni koje je nisam tak oznacio, a nalaze se tamo
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 15:52   #1010
I sigurno nisi nikad pisao na tim temama?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 16:40   #1011
da, nisam nikad, a niti ih gledam ikako... tipa blog/arhiva, quizorama, borilacki sportovi i vjestine, alternativa, strip, kozmetika... wtf
ma i da sam pisao, nema razloga da mi se automatski stavljaju pod pretplatu ako ja sam svojevoljno nisam tako zatrazio, odabrao...
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 06:59   #1012
zasto se pretplate ne refreshaju vec danima?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 20:08   #1013
Jel se vama pojavila manja slova u postovima, osim prve rijeci u recenici
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 08:01   #1014
Ne
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 09:00   #1015
Meni na tapatalk pro svaki post pocinje prvom rijeci normalbog fonta kao i prije a ostatak smanjenim


Ovo je stvarno najgora najbolja aplikacija
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 10:31   #1016
pa lako za slova... nijedna pretplata mi se ne refresha... zasto je to i kako da popravim??
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 16:04   #1017
Ni meni, eto niti nakon današnjeg ažuriranja, nema refresha....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2018., 09:11   #1018
Koristim tapatalk pro 6.5.6 b&w xda verzija vec godinama (moze se lako naci na guglu za skinuti) bas iz razloga jer svakom novom verzijom nesto pokvare. Po svim forumima se netko zali "ne radi ovo, ne radi ono" i na kraju dodjemo do toga da ekipa instalira stariju verziju i vise se ne mrdaju s nje. Konkretno s v6.5.6 nisam imao problema, preplacene teme su mi bitne i to sve radi. Jedino ovaj forum ima problem da moram duze cekati kod slanja posta al to nije do tapatalka
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2018., 11:07   #1019
Quote:
xlr kaže: Pogledaj post
Koristim tapatalk pro 6.5.6 b&w xda verzija vec godinama (moze se lako naci na guglu za skinuti) bas iz razloga jer svakom novom verzijom nesto pokvare. Po svim forumima se netko zali "ne radi ovo, ne radi ono" i na kraju dodjemo do toga da ekipa instalira stariju verziju i vise se ne mrdaju s nje. Konkretno s v6.5.6 nisam imao problema, preplacene teme su mi bitne i to sve radi. Jedino ovaj forum ima problem da moram duze cekati kod slanja posta al to nije do tapatalka
ista stvar i kod mene, samo sto ja koristim 7.0.7
PETIT-BEURRE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2018., 11:18   #1020
Meni normalno radi refresh na najnovijoj verziji, samo povučem prema dolje, onaj krug odvrti i sve ok.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.