Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2016., 09:51   #101
Ako imaš dva Google accounta na mobu, imaš dvije opcije.

1. obrisati Google račun s telefona (pod Settings - Accounts), ili
2. u Gmailu isključiti sinkronizaciju i notifikacije za drugi račun. To možeš i u postavkama moba (Settings - Accounts - Google i onda makneš kvačicu s Gmail za taj drugi račun za koji ne želiš primati poštu).
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 10:53   #102
Molim pomoć! Na S5 mini koristim Gmail koji mi po ne javlja dolazak novog maila, ni zvukom ni ledicom. Instaliran je Android 5.1 (ako je to bitno)! Kako i gdje podesiti da stvar profunkcionira! Unaprijed hvala!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 16:46   #103
Otvori Gmail - Settings - i u postavkama pogledaj je li uključena notifikacija.

Ako je, otvori postavke moba i pod računima odaberi Google i vidi je li uključena sinkronizacija.

Alternativno što još preostaje je da nisu možda isključene obavijesti za Gmail (to provjeriš u postavkama aplikacije).
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 11:49   #104
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Otvori Gmail - Settings - i u postavkama pogledaj je li uključena notifikacija.

Ako je, otvori postavke moba i pod računima odaberi Google i vidi je li uključena sinkronizacija.

Alternativno što još preostaje je da nisu možda isključene obavijesti za Gmail (to provjeriš u postavkama aplikacije).
Hvala na pomoći ali eto, nije išlo. Instalirao sam drugi program „Inbox“ i njime riješio problem . uredno javlja dolazak maila a i „ledica“ (blinka) je u funkciji. Možda nije za tu temu ali zanimalo bi me može li se i kako (nije uopće bitno za funkciju) na zaslonu zaključavanja (S5 mini) promijeniti font i lokacija (digi) sata. Sada je lijevo gore i u opcijama mogu samo mijenjati veličinu brojki. Stvar je čiste znatiželje a ne funkcionalnosti.
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 15:26   #105
@leo4 molim te postavi pitanje u temi svog mobitela. ne volimo off topic ovdje
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 16:26   #106
Oprosti! Nije mi bila nakana trol teme nego sam se u nastavku svog posta „zaigrao“! ČR neću više!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 20:40   #107
Molim pomoć, promijenila sam samsungov telefon također za samsung, ali imam problem sa mailom. G-mail sam bez problema uključila, ali kako se služim hotmailom htjela sam ga staviti kao primarnu adresu. Međutim kada hoću dodati novu adresu provjeru poslužitelja traži u nedogled i kada na kraju prebaci na hotmail na njega mi ne dolaze mailovi, a na starom mobitelu mi preko wi fi-a i dalje uredno stižu.
Molim neku pametnu glavicu da mi pomogne.
Ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 16:34   #108
Imam problem s Gmail računom na način da mi se kada zelim nekome poslati mail ne ucitava prijedlog mail adrese na koju sam vec slala i s koje sam primala mailove.

Također, proslijedim mail s privitkom i primatelj ne primi privitak.

Zna netko sto se događa?

From Huawei MHA-L29
JayDeena is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 15:47   #109
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
Imam problem s Gmail računom na način da mi se kada zelim nekome poslati mail ne ucitava prijedlog mail adrese na koju sam vec slala i s koje sam primala mailove.

Također, proslijedim mail s privitkom i primatelj ne primi privitak.

Zna netko sto se događa?

From Huawei MHA-L29
Itko?

From Huawei MHA-L29
JayDeena is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 01:18   #110
Ovo prvo ne znam, a ovo s privitkom moze biti do druge strane jer nekad zeza kod proslijedjivanja. Pogledaj ako proslijedis mail s privitkom na neku drugu adresu koja je na isto gmail adresa hoce li dobiti privitak.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 17:41   #111
Trebala bih malu pomć vezano za gmail. Naime imam mobitel Huawei G6 Ascend i pokušavam već neko vrijeme ukloniti gmail račun, međutim kada odem na Postavke - Računi i sinkronizacija - Google - pa mi se prikažu e-mail adrese nemam opciju sa strane ukloni, koju imam na drugom mobitelu i nikako ne mogu ukloniti taj račun (znači da mi ga se uopće više ne prikazuje). Ima li netko iskustva s time i može li se nekako, na možda neki drugi način ukloniti taj gmail račun.
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 17:54   #112
Tu gdje je popis samo stisni na adresu koju hoćeš maknuti.
I onda imaš opcije sinkronizacije i gore tri točkice gdje dobiješ mogućnost micanja računa.
Samo, ako je zadnji račun na mobitelu, možda će te tražiti da resetiraš mobitel (pa si spremi prije toga sve podatke).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 18:11   #113
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Tu gdje je popis samo stisni na adresu koju hoćeš maknuti.
I onda imaš opcije sinkronizacije i gore tri točkice gdje dobiješ mogućnost micanja računa.
Samo, ako je zadnji račun na mobitelu, možda će te tražiti da resetiraš mobitel (pa si spremi prije toga sve podatke).
Problem je što nema te tri točkice gdje bi se onda moglo ukolniti taj račun. Doslovno nigdje nema opcije ukloni. Gledala sam to baš na drugom mobitelu i tamo ima te tri točnice gdje onda kada se klikne piše ukloni.
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 18:26   #114
Ajoj, da, nisam razmišljao koji je točno mobitel.
Onda samo kad uđeš u taj račun stisni menu tipku i pojavit će ti se taj izbornik (tri točkice na ekranu su zamjena za menu tipku na novijim verzijama).
Ako Huawei nema to nekako drugačije napravljeno.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 16:56   #115
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Ajoj, da, nisam razmišljao koji je točno mobitel.
Onda samo kad uđeš u taj račun stisni menu tipku i pojavit će ti se taj izbornik (tri točkice na ekranu su zamjena za menu tipku na novijim verzijama).
Ako Huawei nema to nekako drugačije napravljeno.
Problem riješen, hvala puno na pomoći.
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:53   #116
Na gmail app ima dva računa, jedan je od tih je yahoo, nekad mi se zna dogoditi da kad izbrišem poruke iz inboxa, aplikacija je opet vrati u inbox. Da li je tko imao slične situacije i kako to riješiti da se ne ponavlja?
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 11:46   #117
A koje ti poruke vraća? Gmail ili Yahoo? Ako je Yahoo pogledaj spajaš li se IMAP ili POP3 protokolom.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 19:52   #118
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
A koje ti poruke vraća? Gmail ili Yahoo? Ako je Yahoo pogledaj spajaš li se IMAP ili POP3 protokolom.
Yahoo

IMAP protokol
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 10:46   #119
Zanima me kako namjestite u gmailu da kada se šalje fotka s moba da ponudi veličinu u kojoj želim poslati fotku, ovako mi automatski šalje fotku od cca. 4,5mb?
Koristim S8, hvala
lukinjo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 11:52   #120
Mislim da ne možeš to direktno.
Eventualno da instaliraš nešto tipa Reduce Photo Size i onda kod dodavanja privitka odabereš dodavanje kroz tu aplikaciju, smanjiš i pošalješ.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.