Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2013., 13:54   #21
To sam skuzila ali ja želim maknuti razmak koji se pojavi nakon sto sam stavila zarez/točku. Znaci stavim točku i onda ide razmak pa nova rečenica. Želim izbjeći razmak izmedju dvije rečenice.

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk 4 Beta
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 15:21   #22
hvala Gregore. A nakon mjesec dana moramo kupit po 5 $ ili bude neka akcija ? Jer sam vidio da bude 2$
goran1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 15:35   #23
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
To sam skuzila ali ja želim maknuti razmak koji se pojavi nakon sto sam stavila zarez/točku. Znaci stavim točku i onda ide razmak pa nova rečenica. Želim izbjeći razmak izmedju dvije rečenice.
To je trenutno nemoguće. Jedino ti preostaje nakon točke lupiti bekspejs pa nastaviti tipkati.
Groovy Gregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 15:14   #24
Quote:
goran1987 kaže: Pogledaj post
hvala Gregore. A nakon mjesec dana moramo kupit po 5 $ ili bude neka akcija ? Jer sam vidio da bude 2$
Imaš sreće

http://www.swiftkey.net/en/blog/50-o...s-of-swiftkey/
Groovy Gregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 11:59   #25
Quote:
Groovy Gregor kaže: Pogledaj post
Radi 100%. Uđi u languages and layouts, stavi kvačicu kraj hrv. i eng. i onda klikni na sličicu tipkovnice od eng. jezika i odskrolaj skroz na vrh i označi qwerty ili qwertz (samo to, bez ikakvih zagrada do). Sada kad ti se pokaže tipkovnice svajpaj razmak da ti se prebaci na engleski. Ta-da, trebali bi nestat svi dijakritični znakovi. Inače, hrv. jezik ti je i dalje aktivan, a tipkanje npr. "kuca" će se ispraviti u "kuća".
To bi trebalo riješit tvoje 1., 2. i 3. pitanje, 4. je već odgovoreno, a 5. je stvar navike. Btw. nemoraš držati stisnutu točku za doći do ! ili ?, nego samo pritisneš točku i odma svajpaš lijevo ili desno za željeni znak.

Također, bit ove tipkovnice je da ti netrebaju ogromne tipke niti 100% točnost, dovoljno je brljati otprilike u blizini tipaka koje želiš pritisnuti i swiftkey će sam ispraviti sve.
I ja sam tako i napravila i to je Ok, ali nije mi jasno zašto u probnoj verziji funkcionira samo hrvatski i ima normalnu tipkovnicu sa našim znakovima dostupnim na duži stisak, a u pravoj toga nema. U ovoj prvoj verziji bolje funkcionira jer se ne nude engleske riječi. Ili se ipak to može nekako podesiti - da naša slova nisu na tipkovnici, ali da su dostupna duži stisak?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 10:45   #26
Sad imam nase znakove ...nemam pojma kako i zasto...iako, pisanje bolje funkcionira u Trial verziji jer je samo hr, bez engleskog.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 00:07   #27
Sto je to Swift key x ...nesto drugo, slicno, isto ...?
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 09:30   #28
To je jedna od starijih verzija.

Poslano sa mog GT-I9105P koristeći Tapatalk 4
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 09:39   #29
da li netko koristi swiftkey tipkovnicu? instalirao sam onaj swiftkey trial i kako je to isteklo, instalirao sam swiftkey jer sam bio zadovoljan tipkovnicom. e sada, kada sam odabrao hrvatsku tipkovnicu pojavila su mi se sva slova na tipkovnici (posebno č,ć,š itd) što mi je smanjilo tipkovnicu i sad mi je problem tipkat jer su mi jednostavno premala polja. se može to kako isključiti a da ne odabirem englesku tipkovnicu, da slova kao što su č i ć budu na slovu c???
__________________
popi pivo..
zumbull is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 12:04   #30
Odeš na jezike, kod svakog jezika imaš malu ikonu tipkovnice. Klikneš na svaku od njih i staviš na qwerty ili qwertz, ovisno o tome što preferiraš više i onda će ti biti ona standardna tipkovnica a na hrvatska slova dođeš dugim pritiskom tipke.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 01:46   #31
Zna li neko kako da izbrisem samo pojedine riječi koje mi se automatski nude. Prije sam te rijeci često koristio, a sada više pa me nervira jer mi ih stalno nudi.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
grocky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 08:51   #32
Probaj kad ti izbaci dok tipkaš dugi pritisak na riječ i ima opcija.

Using Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 11:06   #33
Hvala. Uspjelo je.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
grocky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 12:42   #34
Ljudi pomagajte. Osobno sam malo težak za tehnologiju, ali SwiftKey tipkovnica mi je sjela. Kako sam promijenio mob,, tako je došla i neka nova SwiftKey tipkovnica. Brzo je pohvatala moj vokabular ali brojeve mi ne pamti. Npr broj mobitela +385-98-123-456. Često šaljem oib 12345678910. Problem nastaje kada moram svaki pisati pa ako pogriješim - frka. Molim vas da mi onako zdravo seljački od a do ž kako da si to složim
roki1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 19:27   #35
Pogledaj malo po postavkama tipkovnice ima li gdje opcije uređivanja rječnika. Inače aplikacija ima mogućnost kreiranja profila zahvaljujući kojem je možeš koristiti na raznim uređajima, a ona sinka tvoj rječnik među njima.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:36   #36
Pozdrav! Jel moguće ikako iz tipkovnice izbaciti traku predviđanja? Isključio sam autokorekciju, još ako se može i ta traka izbaciti bilo bi fenomenalno.
LeBronJames6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:42   #37
Ne može, to je njezina poanta, da što više ubrza tipkanje.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:46   #38
Obožavam ovu tipkovnicu. Punooooo mi olakšava život jer svakodnevno tipkam plahte na tri jezika i ne moram se gnjavit ako slučajno ne znam napisat neku riječ na npr. njemačkom, ma divota
Jedino u zadnje vrijeme zajebava na WhatsAppu, ali nisam još ustanovila da li je do WhatsAppa ili SwiftKeya ili mog mobitela
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.