Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2013., 23:31   #81
Mislis da se moze na rate preko njih ?
goran1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 23:37   #82
Možeš ako imaš karticu koja automatski dijeli svaku kupnju na 12 rata...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 08:32   #83
Ma lol, pa taj mobileshop je totalno neisplativ. Hrpa mobitela je skuplja nego kod nas, a jos se sami ne mogu sa cijenama dogovorit pa imaju identican mob u npr. plavoj boji 20% skuplji od onog u bijeloj.
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 08:35   #84
"MobileShop ima za cilj da svojim kupcima ponudi najbolju moguću cijenu na tržištu. Da bi to bilo moguće MobileShop se opskrbljuje iz različitih svijetskih tvrtki. To je razlog što se na našim web stranicama nalaze telefoni sa različitim jezicima, tipkovnicama i sl. kao i razlog što isti modeli ponekad imaju različite cijene"

__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 14:48   #85
a pola mobitela nema EU garanciju. i svako malo cijena 50 eura gore-dole.....isplativije je otić do Austrije za 100 kn i tamo nešt kupit u nekom normalnom dućanu,a cijene su i niže nego na toj stranici
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 14:47   #86
ja bi kupio mobitel u svicarskoj (ne preko webshopa nego u trgovini) i zna li netko hocu li ga moci koristiti ovdje u RH? Nešto sam čuo da nije moguće dekodirati mobitele kupljene onamo?
Krustyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 14:57   #87
Ako kupiš otključani naravno da ćeš ga moći koristiti ovdje.
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 21:44   #88
zanima me za zaključani hoće li se moći otključati na naše mreže?

Zadnje uređivanje assassin : 17.11.2013. at 23:06. Reason: Maknut nepotreban citat
Krustyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 23:42   #89
Ovisi od modela do modela.
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 16:36   #90
Quote:
Krustyy kaže: Pogledaj post
zanima me za zaključani hoće li se moći otključati na naše mreže?
Ako je kupljen kao slobodan uredjaj moci ces koristit.
Samo reci koji je tocno model pa ti mozda mozemo vise reci za unlock..
__________________
Poslano s mog tačskrin uređaja.. ___Novog majkemi___
Ibro Čamdžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 02:02   #91
Ako netko zna - kupovina mobitela preko E-baya, novog, nezaključanog, gdje se može vidjeti ima li garanciju i kakvu ima ako ima?
Našla sam dosta jeftiniji mob nego što su ovdje čak i polovni, ali nema mi smisla davati manje novaca ako nemam jamstvo na njega koje mi vrijedi ovdje. Uopće ne razumijem kako to funkcionira danas s tim EU jamstvima...
Makonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 15:48   #92
sve što je kupljeno u zemlji članici EU (legalno) trebalo bi imati EU jamstvo.
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 20:18   #93
Samo je stvar u tome da veliki broj prodavača (preprodavača) nabavlja robu van EU,pa ti proizvodi nemaju EU garanciju. Primjer mobileshop.eu
shanta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 21:31   #94
Zna li tko što je ovo: nullprozentshop?
Nisam baš najbolja s Njemačkim (ma zapravo, nemam ga pojma) i vjerovatno mi promiče nešto "sitnim slovima" napisano. Predobro zvuči da bi bilo istinito. Na stranu što možda nemaju dostavu kod nas, imam "štelu" u Njemačkoj. Ali kako može biti sve tako jeftino?

Zadnje uređivanje tomisličak : 26.11.2013. at 01:15. Reason: umetnut link u poveznicu
Makonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:54   #95
Opet ja s garancijama... a što ću kad mi je to bitno
Našla sam lumiu 920 za jako lijepe novce i k tome bijelu, na e-bay.it a ima i slanje do Hrv. I ima talijansku garanciju. Lokacija mu je u Italiji. Znači li to da on ima i EU garanciju koju će mi Mobis priznati?
Poslala sam mail mobisu s tim pitanjem i još čekam odgovor, ali mob neće čekati, pa ako netko zna odgovor, molim ga da me prosvijetli! Jer ne želim se, u slučaju problema, igrati sa slanjem natrag u Italiju na servis, bez obzira na primamljivu cijenu...

Konkretno, radi se o ovoj trgovini.
Može li itko od vas na temelju njihove ostale ponude mobitela zaključiti može li se ostvariti garancija kod mobisa?
Hvala svakome tko utroši malo vremena na to, ja jednostavno nemam dovoljno iskustva s e-bayem za donositi takve sudove, a preskupo mi je isprobavati na takvim stvarima...

Zadnje uređivanje tomisličak : 26.11.2013. at 19:36. Reason: umetnut link u poveznicu
Makonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 20:11   #96
Pitaj njih ima li mob eu garu. Akk ju nema ,nece ti ju mobis priznati...
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 23:06   #97
Quote:
Makonja kaže: Pogledaj post
Konkretno, radi se o ovoj trgovini.
Može li itko od vas na temelju njihove ostale ponude mobitela zaključiti može li se ostvariti garancija kod mobisa?
Hvala svakome tko utroši malo vremena na to, ja jednostavno nemam dovoljno iskustva s e-bayem za donositi takve sudove, a preskupo mi je isprobavati na takvim stvarima...
Za te novce imas tu nokiu i u Hrvatskoj tak da ne kuzim kak ti se isplati zezat sa digicem

Zadnje uređivanje tomisličak : 26.11.2013. at 23:43. Reason: skraćen citat
Topy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 00:10   #98
Nova kod njih 230€ + 15€ dostava. Ako im je garancija važeća kod nas (a rekli su mi da svaka njihova trgovina prihvaća njihovu garanciju) onda se itekako isplati. Lako je izračunati

Zadnje uređivanje tomisličak : 27.11.2013. at 00:37. Reason: uklonjen nepotreban citat
Makonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 00:37   #99
di si kod njih našla Lumiu 920 za 230€?? Piše da je oko 380€
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 10:31   #100
Svako toliko imaju akciju na neki model, kada im ostane komad dva. I baš sam naletjela kada su im ostala 2 komada bijele lumie 920. Naravno, planule su isto jutro.
Uglavnom, uspjela sam rezervirati I njihova garancija vrijedi kod našeg Mesca (uspjela sam dobiti mesc) jer je to trgovina, a ne neki servis-preprodavač pa za par dana kada složim paypal - kupujem lumiu 920 za 230+15€!!!
Makonja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.