Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2014., 15:52   #81
bug - ovo mi je naprosto predivno. totalno jednostavana, a meni jako efektna manikura
hasrett - ova zadnja mi se baš jako sviđa
LLD - ne znam dali je to ekstra tankog frenča, ali ja bi malo capnula tvoje nokte. ne do kraja, ali malo barem.
mirtochka - odlična ti je manikura, ovo mi se baš jako dopada. no moram priznat da mi je čudno vidjeti u isto vrijeme nešto tako tamno i šareno na tvojim noktima. sviđa mi se
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 15:54   #82
Hello
Eto i mene - da me baš ne zaboravite

Kako kasnim ova je od prošle nedjelje...



A ovo je današnja





A sad vas idem iskomentirati...
mala palčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 16:04   #83
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Sveta nedjelja... Uz svu papirologiju kojom sam se bavim ipak sam odlučila malo lakirati i voila! Moj very first Distressed!



Za prvi put, ja zadovoljna!
Svakako zadovoljnija nego s jajima!
WOW... ovo je super..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 16:07   #84
palčica - gledala sam još prošli tjedan na blogu tu geometrijsku i drago mi je što nisi radila onu foru sa ljepljivom trakom jer mi je ovako puno ljepše i prirodnije (iako i puno teže, vjerujem).
druga mi je diiiiivna iako inače nisam baš neki fan frenča jer obično ispadne ili predebel ili pretanak, ali tvoj je baš po mjeri
(maslačke da ni ne spominjem )
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 16:16   #85
mala palčica, mirtochka, Speed1994EE, zvrk, amaranth, .lee.-koji krasan nail art! ja bih se s takvim nečim patila cijelo popodne i onda bi mi se zaljepila neka mucica ili napravili mjehurići ili bi udarila noktom o nešto...

.Jean-lijep lakić!
teja88-sve su mi manikure preslatke na tvojim noktićima!
bug_lady-mislim da sam baš taj anny gledala neki dan u irisu, ali bio je samo tester! super je boja i odlično izgleda s tim topperom!
hasrett-baš slatko i nježno!

strangerica-falila si! vrati nam se češće!
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 16:38   #86
@mala palčica - Prekrasni su mi ovi svijetloplavi.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 17:19   #87
dire Dawn, space cats, mirtochka, teja88, Jeguljica, pandora_5, -Amaranth-, .Jean hvala

teja88 divni su mi oni crveni i super ti stoje oba sandića
snowflake91 imaš predivne nokte (iako malo preduge za moj ukus, ali tebi stoje super) i ova manikura je baš tip top
bug_lady manikura mi je predobra! anny prekrasan, a nokti tek
hasrett lijepa nježna manikura
pandora_5 baš sam neki dan gledala i razmišljala da ga kupim, tebi stoji odlično! ali sumnjam da bi na kraćim noktima bio takav
LLD jednom davno sam napravila nešto slično i dečko mi je rekao da mi nokti imaju oči xD ali sviđa mi se tvoja kombinacija
mirtochka nemam komentara! svaka čast moja sljedeća mani je kopija svoje
mala palčica ta nijansa plave mi je predivna i baš pašu maslačci
Speed1994EE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 18:18   #88
mitrochka, Aurora, Doria, Speed, space cats, teja, bug hvala cure

lee predobro ti je ispalo ovo, odusevljena sam
Jean lijepi nokti, lijepa boja i bas ti dobro stoji
zvrk bas je dobra kombinacija boja, jako mi se svida
Amaranth odlicno izvedeno, svaka cast
Speed lijepo, svida mi se lak i tockice
teja sve su ti lijepe ali moram izdvojiti prvu i trecu. u ovoj prvoj mi se jako svida manhattan lakic, bas je divna boja i lijepo ti stoji cijela manikura. treca mi je bas slatka, svida mi se boja i ovo sto si radila po njima. odlicno
snowflake lijepo, iako bi ja isto da su malo kraci. inace kad idem na svadbe uvijek uparim nokte i ruz i to uvijek bude neka jaka boja
bug ovo mi je bio prvi Anny, mislim cak da mi je bio i prvi lak otkako sam usla u svijet lakoholicarki tako da sam i emocionalno vezana za njega. predivan mi je, najljepsi lak ikad i jednostavno ga obozavam. ahhh totalno sam objektivna
uglavnom, divni su ti nokti i manikura i mislim da cu te nekad iskopirati jer mi se bas svida kako izgledaju ove tockice preko njega
hasrett bas nekako njezno, slatko i lijepo
pandora fora je boja, svida mi se
LLD svida mi se boja, nokti i cijela manikura, odlicno
mitrochka wooow ovo izgleda fantasticno
mala palcica obe manikure su ti predobre
shopingholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 19:02   #89
Hvala djevuški! I meni je ovo totalno novo i baš sam zadovoljna kako izgleda!

mala palčica Geometrijska manikura je baš savršena! Oduševljena sam! I na blogu sam rekla svoje! Jednom ću se valjda i ja odvažiti napraviti takvo što! Ova plava je isto divna, ali uz onu geometrijsku mi ne dolazi previše od izražaja.

Quote:
Speed1994EE kaže: Pogledaj post
nemam komentara! svaka čast moja sljedeća mani je kopija svoje
Jedva čekam vidjeti!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 19:29   #90
em sam nemaštovita ovih dana, em sam ograničena lakovima koji ne ostavljaju tragove (što znači da svi tamni padaju u vodu ), odlučila sam nalakirati ovo. na kraju mi se nije dopalo, pa sam skinula i ne planiram lakirat išta. možda ću sljedeći vikend imat više motivacije i ideja i želje jer sad kad gledam slike vidim da sam totalno sfušano nalakirala nokte .

druga slika je za MM - na njoj se vidi taj sitni shimmer koji se meni ne dopada jer evo, crveni koji sam nalakirala (essence fame fatale) nema baš baš baš niti malo shimmera u sebi. meni taj dodatni shimmer iz mat nadlaka totalno promjeni neke lakove i ne dopada mi se to
nadam se da ću naći bolji mat nadlak u zagrebu.



dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 19:48   #91
Hvala drage moje, .lee, Meravigliosa Creatura, Afro Dita, zagrebačka cura, .Jean, Jeguljica, dire Dawn, shopingholicarka, Speed1994EE, RDF

Quote:
.lee. kaže: Pogledaj post
jel to l'oreal confettis? meni je to super lakić prvog sam negdje posadila pa sam si baš sad nedavno novog kupila, volim ga
je
jako ga volim


shopingholicarka, ja sam ga dobila na forumskom darivanju i neopisivno ga volim
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 19:50   #92
Amaranth, lee, speed, space, mirtochka, teja, jeguljica, jean, hasrett, rdf, shopingholicarka, hvala vam <3

Amaranth,
ne volim cracking lakove, al ova kombinacija je odlična!
Doria, nećem skoro na bademe Gledala sam prošli vikend neke slike prošlogodišnjih izlazaka, na kojima mi se vide kvadratni nokti, dok su bili zbilja dugi, i sad jedva čekam da opet budu takvi
Speed, odličan ti je taj gradijent točkicama
mirtochka, ideeeeeš! Odlično mi je ovo! Koje to boje imaš ispod? Moram priznat da sam čak morala guglat kakva je to uopće manikura, i morala sam i tutorijal pogledat, jer mi nije palo na pamet kako bi se to radilo. Bila sam uvjerena da je neko spužvanje crackle laka A ovo moje, nije samo krupniji glitter holo, ima i sitnijih holo čestica. Samo što ja to ne mogu kako treba uslikat :/
teja, zeleni je Eveline 808, ali je svjetlije ispao, jer sam se vodila za tim da prikažem holo glitter na slici xD A linije su Hello Holo. Tvoje su mi sve lijepe, ali Holiday je vrh!
bug, odlična kombinacija!
hasrett, preslatko, baš nježno djeluje
jean, srebrni je Be my lucky star iz nove Essence Colour&go postave
LLD, ne volim baš cvreno-crne kombinacije, ali su ti nokti lijepi
mala palčica, odlične su mi obje, ali me druga posebno oduševila!
dire dawn, vidi se napredak od prije, ali mi nekako fali tu još jedan sloj

Zadnje uređivanje -zvrk- : 23.02.2014. at 19:57.
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 19:53   #93
Pozdrav!

Ne znam što bih pametno napisala, upadam, kako vi kažete, ko padobranac
Pratim vas često pa sam se odlučila prijaviti i podijeliti svoje nokte s vama.
Inače, LLD mi je sestra pa sam oklijevala dosad pošto su njeni nokti daleko ispred mojih, al popustih

Eto neke od mojih manikura. Trudim se biti što preciznija i urednija, nemojte zamjeriti ako nešto nije ultra savršeno. Sve je slikano mobitelom, nešto je prošlo kroz Instagram (da sakrijem mane )

__________________
Valar Morghulis
Pee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 19:58   #94
Quote:
IvyBlu kaže: Pogledaj post
Morala sam
Tuzit cu te
Nećeš, nećeš


snowflake91 - manikura mi je oka, ali kao što i mitrochka kaže, fali mi malo boje

bug_lady - kao i uvijek predivni su ti nokti, i ova dužina ti jako lijepo pristaje

hasrett - ovo je tako jednostavno, tako lijepo i uredno, ma kad bi ja znala to tako namazati bila bi sretna

LittleLemonDrop - simpa mi je manikurica, nokti su vidim ok, nije ih faks uništio

mirtochka - kad sam vidjela tvoje nokte, prvo mi je palo na pamet nešto drugo, ali što ih više gledam sve više su mi ljepši i ljepši, moram ići vidjeti kako si to napravila

mala palčica - ajme ženo kako je ovo uredno, pa ja da cijeli dan imam za nokte nikada to ne bi tako izgledalo, pa svaka čast, a maslačak nikada neću uspijeti tako prenijeti na nokte

dire Dawn - ma čim se crveni na noktima meni je već lijepo

Pee - dobro nam došla, mašte i volje vidim imaš pa eto samo nastavi

Zadnje uređivanje space cats : 23.02.2014. at 20:12.
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 20:01   #95
@Pee - Sve mi se sviđaju.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 20:07   #96
sapice
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 20:09   #97
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
druga slika je za MM - na njoj se vidi taj sitni shimmer koji se meni ne dopada jer evo, crveni koji sam nalakirala (essence fame fatale) nema baš baš baš niti malo shimmera u sebi. meni taj dodatni shimmer iz mat nadlaka totalno promjeni neke lakove i ne dopada mi se to
nadam se da ću naći bolji mat nadlak u zagrebu.
Pratila sam raspravu na Lakovima i morala sam se ubaciti! Meni je nekako logično da mat nadlak mora imati u sebi nešto fino mljeveno kako bi zamatiralo podlogu. Ako si vidjela GR mat lakiće, konkretno bordo crveni kojeg ima palčica i nedavno ga je imala na noktima ako se ne varam, onda znaš da su oni puni nekog takvog shimmera jer nema teorije da će lakić imati čistu krem boju i biti istovremeno mat. Barem ja to još nisam vidjela. Doduše, možda griješim, ali evo kod mene je još uvijek djeluje Essence mat TC i on je pun nečega fino i sitno mljevenoga što ga čini onako mutnjikavim. Ako ga nalakiram preko nekog lakića, isto dobijem nešto ovakvoga kao što si dobila ti. Brijem da bi ovo što bi ti htjela, znači čistu krem mat boju, dobila jedino da kupiš gotov mat lakić. Nadlak koji će se prilagoditi svim standardnim lakićima i zamatirati ih, a da je bez nekih picaboca unutra... Meni je to nekako neizvedivo! I sad pričamo kao da ti je ta crvena boja postala ljubičasta... Nije! Ja ne vidim neku frku, čisto matirani crveni lakić! Isto bi izgledalo i s Essence matićem.

Pee Welcome! Ja ne bih uopće rekla da su LLD nokti daleko ispred tvojih. Grintam na preduge nokte pa mi je ovo tvoje izvrsno! Pogotovo mi se sviđa ona manikura gore desno u kolažu!

Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
ideeeeeš! Odlično mi je ovo! Koje to boje imaš ispod? Moram priznat da sam čak morala guglat kakva je to uopće manikura, i morala sam i tutorijal pogledat, jer mi nije palo na pamet kako bi se to radilo. Bila sam uvjerena da je neko spužvanje crackle laka
Ma prebanalno je za napraviti. Pogriješila sam na kraju, bilo bi mi draže da sam ipak nešto manje trackala ovom crnom, ali nema veze! Znat ću za drugi put! Dolje je bijela baza te neon roza, pastelno plava i lila.

space cats Sad sam zaintrigirana... Što ti je prvo palo na pamet? Samo nemoj reći da su opet jaja!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 20:11   #98
Speed, super ideja, super mi izgleda .
Teja, prva, cetvrta i peta . Pogotovo sandici, krasni su .
Snowflake, svidja mi se, decentno je bez obzira na duzinu (koja je fora ).
Bug, uistinu krasan lak i confetti super pasu gore .
Hasrett, preslatko (vidim da nisam jedino s tom reakcijom )
Pandora, super ti stoji ta boja!
LLD, ja spadam u tabor s malo clanova koji voli te tockice da nisu centrirane, no ideja je fora.
Mirtochka, ovo je mrak, mrak, mrak, mrak .
Mala palcica, druga je jako elegentna, to si mogu zamislit da netko ima na svadbi! Prva je divno pravilna.
Dire, meni je bas fora taj shimmer , ali kuzim da to nije to sto je trebalo biti.
Pee, capice su super .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 20:15   #99
Pee - vidim da je su vam maštovite i lijepe manikure obiteljska crta . mene su one šapice osvojile, ostalo više nisam mogla ni gledat koliko su mi bile divne

Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
dire dawn, vidi se napredak od prije, ali mi nekako fali tu još jedan sloj
sad ću probat nešto objasnit, ali brijem da mi neće upalit
znači ovako. kad slikam ruku da je ravno ispružena, npr položena na stol, ne vidi se nokat ni išta, a kad stisnem "šaku" i tako slikam nokte onda se vidi crta. nisam sigurna zašto je tako, al primjetila sam to čak i na lakovima gdje bi stavila 2-3 sloja. to se također pojavljuje na nekim noktima, a na nekima ne. najizraženije mi je na srednjacima, a najmanje se vidi na malim prstima (oni su mi i inače jedini baš normalni i lijepi nokti ).
znam da ružno izgleda, al stvarno kod nekih lakova ovisi o kutu. najviše mi se vidi kad nalakiram serene, pa ću probat idući put uslikat da vidiš o čem pričam.

Quote:
space cats kaže: Pogledaj post
dire Dawn - ma čim se crveni na noktima meni je već lijepo
meni je ovo inače najdraži lak koji imam
i već sam rekla da sam mirtochki zahvalna do groba jer mi ga je preporučila


E
Doria - ja volim lakove sa shimmerom, najčešće su mi oni bez ustvari dosadni, ali neke boje volim nosit baš čiste. tipa crnu, crvenu, rozu. voljela bih zamatirat i serene, ali crveni shimmer na zeleni lak .

E2:
(svi pišemo u isto vrijeme :rofl : )
mirtochka - imala sam essence mat nadlak i s njim se ovo nije dešavalo. gle, jebiga, meni se to ne sviđa. šta bi ja sad? shimmer se itekako vidi, samo ga je poprilično teško uhvatit s kamerom na običnom mobitelu.

Zadnje uređivanje dire Dawn : 23.02.2014. at 20:21.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 20:16   #100
Evo ja kao ja,i crveni OPIć koji mi je moja draga Ivy poklonila za Božić

[IMG][/IMG]
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.