Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2014., 13:59   #81
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
I to bas od zle Jadranke s kojom svi imaju "problema" ?

Inace ja sam s njom imao nekoliko susreta i sve je proslo vrlo korektno tako da bas nikad nisam razumio cemu tolika kuknjava na njen racun.

A ostatak price ti je cisto trolanje koje se polako topi kako se razvezala tema. Carina ne plijeni laznjake jer im je to fora nego je to politika cijele EU, to sto kod nas jos uvijek podosta posiljaka prolazi bez ikakvog nadzora i sto su fokusirani na manju skupinu poznatijih brandova je iz neke druge price.
Zašto trolam?
Ok ajde pokaži ili dokaži jedno iskustvo gdje je su zapljenili i sudski poziv?poslikaj i stavi ovdje...
Ja trolam jer se plaši ekipu?to obično rade oni koji si ne žele uništit posao
lolalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 14:10   #82
Quote:
lolalita kaže: Pogledaj post
Zašto trolam?
Ok ajde pokaži ili dokaži jedno iskustvo gdje je su zapljenili i sudski poziv?poslikaj i stavi ovdje...
Ja trolam jer se plaši ekipu?to obično rade oni koji si ne žele uništit posao
Jedan link sam ti već stavio.
Pun forum je upita drugih ljudi s istom tematikom.
Ovdje ti je web stranica da se malo bolje upoznaš s temom.
Old Iggy is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 14:16   #83
Quote:
Old Iggy kaže: Pogledaj post
Jedan link sam ti već stavio.
Pun forum je upita drugih ljudi s istom tematikom.
Ovdje ti je web stranica da se malo bolje upoznaš s temom.
Meni link niš ne znači niti tko šta kaže jer ako je istina ja bih poslikala i stavila da se vidi kako izgleda i što zaista netko može očekivat...
Zašto nekome smeta što sam napisala da u 4 godine nisam imala takav problem???uredno roba pregledana i plaćena carina na fejk???mene zanima zašto to vama dvoje toliko smeta
lolalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 14:16   #84
Quote:
lolalita kaže: Pogledaj post
Zašto trolam?
Da, to je trolanje.


Quote:
Ok ajde pokaži ili dokaži jedno iskustvo gdje je su zapljenili i sudski poziv?poslikaj i stavi ovdje...
Tesko posto ne narucujem laznja...kvalitetne replike pa sukladno tome me nisu niti ulovili.
Ili da ti pojednostavnim - s jedne strane imamo na par forumskih tema iskustva desetina pa cak stotina ljudi (poglavito cuven "starka/Uggs" period) koje su ulovili i koju su dolazili po savjete, imamo temu na koju ti je Iggy dao link forumasa koji je krenuo u borbu s vjetrenjacama, imamo prilicno medijski popracenu akciju zapljena i unistavanja te sam prilicno jasan stav EU o borbi protiv falsifikata. A s druge strane tvoju vrlo argumentiranu tvrdnju da svi lazu jer tebe nikad nisu ulovili i da je to neistina ali da treba biti spreman platiti kaznu ako te ipak ulove ?!?


Quote:
Ja trolam jer se plaši ekipu?to obično rade oni koji si ne žele uništit posao

Naravno, svi smo ovdje sverceri laznjaka i sve je to dio siroke zavjere kako bi zbunili one koji zele kupovati laznj...kvalitetne replike po pristupacnim cijenama,

Vidim da je Iggy vec odustao pa sad cu i ja.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 14:16   #85
@lolalita, mozes ti narucivat i kupovati sto god hoces, bilo to markirano ili fejk... ali jednom kad te uhvate, kad ti provjere sto ti od robe dolazi, kazna koju mozes dobit ce ti zagorcat ostatak zivota, vjeruj mi...

radio sam u carini, i upravo na tome djelu posla... kazne ne da su rigorozne nego ne znam sto da ti kazem

em ce ti natrndacit odvjetnicko drustvo koje zastupa firmu cije intelektualno vlasnistvo krsis, em ces dobit novcanu, a potencijalno i kaznu zatvora
pa se ti igraj
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 14:23   #86
Nisi imao iskustva ali dijeliš savjete...zanimljivo:-D

Fl@Tron Nisam napisala da je to nemoguća mislija i ako se to dogodi evo priljepit ću ovdje da svi vide...i ispoštovat i platit šta treba:-D
lolalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 14:25   #87
AndrejX Neda se ni meni s jednoteistim raspravljat...eto pratit ću forum da vidim kako se situacija razvija:-)))pozz svima...
lolalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 14:26   #88
Quote:
lolalita kaže: Pogledaj post
Nisi imao iskustva ali dijeliš savjete...zanimljivo:-D

Fl@Tron Nisam napisala da je to nemoguća mislija i ako se to dogodi evo priljepit ću ovdje da svi vide...i ispoštovat i platit šta treba:-D
Nije problem što ćeš ti, već što svojim postovima dovodiš druge u zabunu.
Old Iggy is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 14:43   #89
eto ja trenutno imam situaciju zapljene mobitela koji ima oznake Samsunga ( a nije trebao imati) a nitko mi neće odgovorit dal ima zastupnik kod nas za samsung ili ne?
__________________
***EVA 03.10.2010***
luma1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 14:50   #90
Quote:
lolalita kaže: Pogledaj post
Nisi imao iskustva ali dijeliš savjete...zanimljivo:-D

Fl@Tron Nisam napisala da je to nemoguća mislija i ako se to dogodi evo priljepit ću ovdje da svi vide...i ispoštovat i platit šta treba:-D
vjeruj mi, kolicinu novca koja se dobije kao kazna neces imat...ovisno od artiklu, kazne se mjere u desecima, pa i stotinama tisuca kn
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 14:57   #91
Quote:
luma1 kaže: Pogledaj post
eto ja trenutno imam situaciju zapljene mobitela koji ima oznake Samsunga ( a nije trebao imati) a nitko mi neće odgovorit dal ima zastupnik kod nas za samsung ili ne?
Ne da postoji predstavnik za Samsung, postoji Samsung Electronics Adriatic Zagreb.
Old Iggy is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 20:34   #92
Quote:
luma1 kaže: Pogledaj post
eto ja trenutno imam situaciju zapljene mobitela koji ima oznake Samsunga ( a nije trebao imati) a nitko mi neće odgovorit dal ima zastupnik kod nas za samsung ili ne?
ma sad ce ti to lolalita rijesiti da dobijes samo opomenu...
Grimy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 20:38   #93
Quote:
Grimy kaže: Pogledaj post
ma sad ce ti to lolalita rijesiti da dobijes samo opomenu...
mislim da ce me ovo definitivno odvratiti od kupovine s5 klona...iako vidim da ih ima po njuskalu i slicnim oglasnicima...kako li je samo njima proslo
floki77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 20:46   #94
Quote:
Old Iggy kaže: Pogledaj post
Ne da postoji predstavnik za Samsung, postoji Samsung Electronics Adriatic Zagreb.

ma nisam mislila na uvoznika/zastupnika/predstavnika nego koje točno odvjetničko društvo/odvjetnik dobiva to u ruke od carine
__________________
***EVA 03.10.2010***
luma1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 21:54   #95
a kakva je situacija kad bih taj isti s5 klon narucio iz EU? to bi proslo?
floki77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 21:57   #96
Quote:
floki77 kaže: Pogledaj post
a kakva je situacija kad bih taj isti s5 klon narucio iz EU? to bi proslo?
iz eu ti nistko ne gleda pakete, sam se pazi da taj paket koji si navodno narucio iz eu ne ispadne da dolazi iz kine
Grimy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 22:01   #97
Quote:
Grimy kaže: Pogledaj post
iz eu ti nistko ne gleda pakete, sam se pazi da taj paket koji si navodno narucio iz eu ne ispadne da dolazi iz kine
ebay.it iz rima
floki77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 22:02   #98
Obicno je takvima "skladiste" u Kini.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 14:30   #99
a kakva je situacija ako isti takav klon narucim u sloveniju,kakva je njihova carina?citao sam da su ipak malo "opusteniji" po tom pitanju.bas sam zapeo za taj klon i nabavit cu ga nekako sigurno.ako netko jos ima ideju kako do njega doci slobodno neka posalje pm...hvala
floki77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 14:52   #100
Quote:
floki77 kaže: Pogledaj post
a kakva je situacija ako isti takav klon narucim u sloveniju,kakva je njihova carina?citao sam da su ipak malo "opusteniji" po tom pitanju.bas sam zapeo za taj klon i nabavit cu ga nekako sigurno.ako netko jos ima ideju kako do njega doci slobodno neka posalje pm...hvala
slovenija vise nije u EU ili?
Grimy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.