Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2017., 21:53   #61
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
Pa ono mislim koju je opciju ili funkciju aktivirao ili deaktivirao ili slično i u kojem dijelu postavki?Da i mi ostali znamo ak zatreba
ne nebih objasnjavao o tome,,nije tema servis nego iskustva a u cijeloj priči me i koštalo tak da nema smisla..(jedino ako neko ima volju podijeliti troškove,nisu neki ali vesele ljude)
poanta mojeg prvog posta je da ljudi malo paze,pogotovo kad kupuju mobitele za koje ne postoji skoro nikakva sluzbena podrska(od strane proizvođaca a da ne pričam o servisima).
tolko od mene za kineske mobitele,ducane koji ih prodaju i servisa!!!
stozerni nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:20   #62
Kupio mob kod njih, kinez xiaomi, prvi upit mi je bila ostvarivost garancije. Njihov odgovor ako nema vidljivih ostecenja, bas da se nestrucno rukovalo nema problema. Nakon pola godine mobitel nakon praznjenja baterije vise nije htio upalit. Odesen na servis, kazu ne radi i da ne mogu oni nista poduzet. Novce uzeli sa smjeskom, a poslije bez imalo obraza odgovor u stilu "sto se ocekivali". 1800 kn za pola godine koristenja, ko mi je kriv Neutrino sigurno nije.
JackZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 19:54   #63
Quote:
adastor kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.

Razmisljam da kupim mobitel preko https://neutrinomobile.hr/, zanima me da li itko ima kakva iskustva s njima? Da li da se uopce zamaram ili je samo jos jedan u nizu sasvim u redu webshopova?
Kupio kod njih dva moba, dostavljeni, platio, sve ok.
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 22:50   #64
Quote:
JackZg kaže: Pogledaj post
Kupio mob kod njih, kinez xiaomi, prvi upit mi je bila ostvarivost garancije. Njihov odgovor ako nema vidljivih ostecenja, bas da se nestrucno rukovalo nema problema. Nakon pola godine mobitel nakon praznjenja baterije vise nije htio upalit. Odesen na servis, kazu ne radi i da ne mogu oni nista poduzet. Novce uzeli sa smjeskom, a poslije bez imalo obraza odgovor u stilu "sto se ocekivali". 1800 kn za pola godine koristenja, ko mi je kriv Neutrino sigurno nije.
Ako imas garanciju od njih, lijepo ostvari svoja prava na nju. Imas na forum.hr-u i deugdje opisano što je potrebno napraviti kad ti prodavac ne zeli priznati garanciju i slicno.

U zadnje vrijeme vidim da se jedno 99% reklamacija riješava u korist kupca, pa za što bi ti bio izuzetak? Imas zakon, imas potrosacka prava i fino to izganjaj u svoju korist.
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:08   #65
Quote:
adastor kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.

Razmisljam da kupim mobitel preko https://neutrinomobile.hr/, zanima me da li itko ima kakva iskustva s njima? Da li da se uopce zamaram ili je samo jos jedan u nizu sasvim u redu webshopova?

Evo mali update nakon skoro 3 godine od moga upita u vezi neutrina.

3 mobitela naručena, Samsung Galaxy Grand Neo Plus (2g i 8 mj), Microsoft Lumia 535 (2g) i Xiaomi Redmi Note 4 Global (2 mj).

Sve prošlo u najboljem redu, brza i sigurna dostava, mobiteli funkcioniraju odlično od prvog dana. Nikakve primjedbe na prodavača.

Pozdrav
__________________
I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not.
adastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:50   #66
Nebi više kupio kod njih ni kemijsku!! Naručio pred godinu dana mobitel koji je bio deklariran sa Android 6.0 OS-om, došao sa 5.1, zovem ja i pitam u čemu je problem, čovjek meni da nezna da ako piše u cjeniku da je 6.0 onda je... Poslao mobitel u garantnom roku, nakon mjesec dana JA zovem da pitam šta se događa... majmun meni da nije stigao pregledati uređaj jer ima preko 200 naloga i da šta sad hoću da ga mogu tužiti i da nebi bio prvi. Šok i nevjerica. Nakon par dana natezanja ja reko šaljite mi nazad uređaj kakav je. Katastrofalna polu-firma koju bi trebalo zatvoriti.
Persifonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 10:48   #67
ne razumijem
ti si slao nazad mobitel da ti nadograde na android 6.0 ili si jednostavno vratio uređaj i tražio povrat novca ili je bio neki kvar?

ako si dobio uređaj sa softverom koji nije isti u uređaju kako je deklariran možeš ga vratiti bez problema i dobiti lovu nazad.

inače 45 dana je zakonski rok u kojemu ti moraju popraviti, ponuditi novi uređaj ili povrat novca
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:12   #68
nema već odavno specifično određenog roka za popravak. sad je u zakonu "razumni rok". pa si ti misli koliko je to.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 13:10   #69
kupcima je to dan, dva, trgovcima godina, dvije
uglavnom, veliki propust (ili "propust") zakonodavca na stetu kupca.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 20:40   #70
Evo kamera mi je u kosarici bila: https://neutrinomobile.hr/xiaomi-yi-...o-kuciste.html

Nevjerovatno da 4+ dođe jeftinije nego 4. Odmah isao kupiti, i taman prije zadnjeg klika placanja, ma idem malo pogledati kakvi su ovi neutrinomobile posto nisam prije kupovao u njih.

Nakon svega sto sam procitao ovde i na pcexpertu ipak zaobilazim ducan, nije vrijedno tolikih problema ukoliko bude nesto s kamerom...

Tako da zahvale na podjeljenim iskustvima.
mari033 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 08:17   #71
Neutrino, negativno iskustvo

Neutrino!
45 dana kod njih telefon pod garancijom (ne prepoznaje SIM kartice). Raspitujem se gdje je,sta se desava? Odgovore mi da su ga poslali u ovlasteni servis.Koji?pitam i ne dobijam odgovor. Zovem ponovo. Zurno ispitujemo sto je s vasim telefonom. Prolazi jos desetak dana,a ja jos uvijek ne znam gdje mi je telefon. Do Zagreba mi treba 150 km voznje,isto toliko natrag da bi saznao sto se desava s telefonom. Danas cu ponovno pokusati telefonom pa ako ne ide sutra sam kod njih u Zagrebu i ne micem se iz firme dok mi ne kazu sta se dogadja. Da je to ozbiljna firma,dobio bih odgovor barem jedan na mojih destak mailova upucenih njima. Da se radi o nekom jeftinom telefonu vec bih i njega i njih poslao u vrazju mater i kupio drugi telefon. Ovako,ganjaj pravdu Pedro.
gijadudu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2018., 18:08   #72
Moja iskustva su napola pozitivna, napola negativna.

Kupio sam Xiaomi Mi A1 prošle srijede, bio sam na putu koji je trajao sve do jučer. Htio bih pristupiti memorijskoj kartici (nju nisam kupio od njih, ona je s prethodnog moba) i treba mi pomoć kako da kompjuter pokazuje što je na njoj, jer bi si htio kopirati neke pjesme i tako to. Pisao sam im mail jutros, - odgovor je bio da su moj upit proslijedili servisu. Imaju servis u Baštijanovoj ulici u Zagrebu.

Vidjet ću hoću li do sutra predvečer dobiti odgovor. Ako ne dobijem, fakat nisu ozbiljna firma.

Pozitivno iskustvo Slabovidna sam osoba i kad sam kupovao mob. zamolio sam da mi oni postave moju e-mail adresu Brzo su je postavili. Prije toga sam nakratko svratio u HT da mi operater promijeni moju micro SIM karticu u mini ili nano. I pokazao prodavaču aparat i on mi ju je umetnuo kad ju je promijenio. To se sve događalo na Trešnjevci.

Uglavnom, kad je nova SIM kartica proradila, a oni mi stavili e-mail adresu, sve je bilo super i još je uvijek super i nadam se da će tako i ostati. Samo da nemam ovaj problem s SD karticom.

Da SD kartica ne paše, mob bi napisao da je oštećena. Tako da ne vjerujem da je do SD kartice. A znam da nešto ima na njoj jer mi komp kaže da je 600mb zauzeto od mogućih 7,5gb.

Bili su strpljivi sa mnom i pustili me da isprobavam je li sve u redu s mobom kolkikogod sam htio.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2018., 13:59   #73
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Vidjet ću hoću li do sutra predvečer dobiti odgovor. Ako ne dobijem, fakat nisu ozbiljna firma.
Dobio sam odgovor oko podneva, neka odnesem osobno mobitel na servis, pa će dijagnosticirati problem i riješiti ga.

Sva sreća pa je tu forum.hr i što sam problem s memoriijskom karticom riješio još jučer bez njihove pomoći.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2018., 20:17   #74
Kupila Xiaomi Redmi A4 prije godinu dana. Nikakvih problema
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2019., 13:11   #75
Pozdrav, dali je netko kupovao u navedenoj trgovini u zadnje vrijeme? Znači zanima me kupnja preko weba? Bio bih vrlo zahvalan ako netko može napisati svoja iskustva.
zagi_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2019., 15:48   #76
Quote:
zagi_ kaže: Pogledaj post
Pozdrav, dali je netko kupovao u navedenoj trgovini u zadnje vrijeme? Znači zanima me kupnja preko weba? Bio bih vrlo zahvalan ako netko može napisati svoja iskustva.

Koji te model uređaja točno zanima?

Ja sam kupio uređaj prije godinu i kusur dana tako što sam se došetao u prodavaonicu; pogledao i opipao mobitele, mada sam već znao da želim kupiti Xiaomi Mi A1 i na svu srewću imali su ga. Baš je u to vrijeme bila velika jagma za njim. Što se MOG uređaja tiče mislim da ima nepouzdan otisak prstiju, svako malo moram ukucavati lozinku. Ali to je možda do toga što nema masku na njemu. Imao sam je al su mi mali nečaci potrgali i jednostavno mi ne vrijedi kupovat novu. Možda je do toga. Možda je do izloženosti čitača otiska pristuju tvrdoj i prljavoj podlzi. Maska ga je držala milimetar-dva iznad podloge.

Dok je bio u maski to se rijetko događalo. No ne mora značiti ni da je zbog maske. Možebit da je naprosto ""ostario"". Današnjoj potrošačkoj elektronici vijek trajanja je do dvije godine. Eventualno tri.

Ja sam veoma slabovidna osoba pa su prema meni bili veoma ljubazni. I napravili mi stvari koje inače ne rade ostalim kupcima. Ukucali su moj gmail račun, lozinku (koju sam zatim brže-bolje promijenio čim mi se pružila prilika za tim), dozvolili da pred njima skeniram jedan kažiprst da se na licu mjesta uvjerim da mob radi ispravno. Dali mi šifru za svoj WiFi, što inače ne rade drugim kupcima, pa mi se mob automatski nadogradio sa android sedmice na android osmicu Oreo. Sad je na devetki. Osmica je bila puno bolja.

Oni su sestrinska firma Quark Computerima. Tj. drži ih isti vlasnik.

Pohvalio sam ih, a oni su mi rekli da rijetko kada čuju pohvale od svojih kupaca.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2019., 17:41   #77
OPREZ

Quote:
JackZg kaže: Pogledaj post
Kupio mob kod njih, kinez xiaomi, prvi upit mi je bila ostvarivost garancije. Njihov odgovor ako nema vidljivih ostecenja, bas da se nestrucno rukovalo nema problema. Nakon pola godine mobitel nakon praznjenja baterije vise nije htio upalit. Odesen na servis, kazu ne radi i da ne mogu oni nista poduzet. Novce uzeli sa smjeskom, a poslije bez imalo obraza odgovor u stilu "sto se ocekivali". 1800 kn za pola godine koristenja, ko mi je kriv Neutrino sigurno nije.
Jos jedno identicno vrlo neugodno iskustvo.

Uocio sam prije otprilike 4. mjeseca vrlo dobru ponudu, pa cak i sumnjivo nisku cijenu u njihovom Neutrino webshopu, za kineski mobitel Cubot x18.

Kostao je otprilike 50% jeftinije od najpovoljnije ponude u bilo kojem drugom ducanu.
Kada sam ih pitao u cemu je "kvaka" , receno mi je da su takvi mobiteli na snizenju, jer su vraceni iz nekog razloga nakon kupnje, ali 100 % ispravni i 100% ocuvani.

Ponukan iskustvom, vec znam kada nesto zvuci predobro da bi bilo istinito, obicno je prevara, ali buduci da je Neutrino relativno popularan ducan, i buduci da su davali 1.god garancije, te mi je taj mobitel trebao sluziti samo za poslovne svrhe, ipak sam ga odlucio kupiti.

Prvi dan kada mi je postar donio mobitel, stvarno je mobitel bio top, kao nov, ali odmah i prvi problem, stavio sam mobitel na punjac i nije se htio puniti.

Kontaktirao sam telefonski Neutrino i rekli su mi da samo stavim na punjac mobitel i budem strpljiv.

I stvarno, iako mu je trebalo zacudujuce dugo, nakon 4-5 minuta je poceo puniti i mjesecima vise nikakvih problema sto se toga tice, pa sam jednostavno zanemario taj mali pocetni problemcic, koji se kasnije ispostavio veliki.

Nakon otprilike 4. mjeseca kao i gore forumasu , nakon praznjenja, mobitel se vise nije htio upaliti/napuniti. Mrtav, nikakve znakove nije davao.

Odnesen na servis, i stvarno brzo, nakon svega par dana, javljaju da je uslijed mehanicke sile i "neprimjerenim rukovanjem" ostecena maticna ploca i ne priznaju jamstvo.


Moj zakljucak je da je vrlo vjerovatno taj mobitel vec imao problema s maticnom plocom, (zbog pocetnih problema s punjenjem), vrlo vjerovatno je bila umetnuta reparirana maticna ploca, ali bez vanjskih vidljivih ostecenja, te su ga zato prodavali u pola cijene, a takvih slicnih mobitela imaju svako malo u ponudi, pa budite VRLO OPREZNI kod kupnje u njihovim ducanima, jer se po mojem misljenju radi o vrlo podmukloj i osmisljenoj prevari.

Klasicno hrvatsko poduzetnistvo.
Razbojnick is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2019., 18:46   #78
Quote:
Razbojnick kaže: Pogledaj post


Jos jedno identicno vrlo neugodno iskustvo.

Uocio sam prije otprilike 4. mjeseca vrlo dobru ponudu, pa cak i sumnjivo nisku cijenu u njihovom Neutrino webshopu, za kineski mobitel Cubot x18.

Kostao je otprilike 50% jeftinije od najpovoljnije ponude u bilo kojem drugom ducanu.
Kada sam ih pitao u cemu je "kvaka" , receno mi je da su takvi mobiteli na snizenju, jer su vraceni iz nekog razloga nakon kupnje, ali 100 % ispravni i 100% ocuvani.

Ponukan iskustvom, vec znam kada nesto zvuci predobro da bi bilo istinito, obicno je prevara, ali buduci da je Neutrino relativno popularan ducan, i buduci da su davali 1.god garancije, te mi je taj mobitel trebao sluziti samo za poslovne svrhe, ipak sam ga odlucio kupiti.

Prvi dan kada mi je postar donio mobitel, stvarno je mobitel bio top, kao nov, ali odmah i prvi problem, stavio sam mobitel na punjac i nije se htio puniti.

Kontaktirao sam telefonski Neutrino i rekli su mi da samo stavim na punjac mobitel i budem strpljiv.

I stvarno, iako mu je trebalo zacudujuce dugo, nakon 4-5 minuta je poceo puniti i mjesecima vise nikakvih problema sto se toga tice, pa sam jednostavno zanemario taj mali pocetni problemcic, koji se kasnije ispostavio veliki.

Nakon otprilike 4. mjeseca kao i gore forumasu , nakon praznjenja, mobitel se vise nije htio upaliti/napuniti. Mrtav, nikakve znakove nije davao.

Odnesen na servis, i stvarno brzo, nakon svega par dana, javljaju da je uslijed mehanicke sile i "neprimjerenim rukovanjem" ostecena maticna ploca i ne priznaju jamstvo.


Moj zakljucak je da je vrlo vjerovatno taj mobitel vec imao problema s maticnom plocom, (zbog pocetnih problema s punjenjem), vrlo vjerovatno je bila umetnuta reparirana maticna ploca, ali bez vanjskih vidljivih ostecenja, te su ga zato prodavali u pola cijene, a takvih slicnih mobitela imaju svako malo u ponudi, pa budite VRLO OPREZNI kod kupnje u njihovim ducanima, jer se po mojem misljenju radi o vrlo podmukloj i osmisljenoj prevari.

Klasicno hrvatsko poduzetnistvo.
I mojoj poznanici se Cubot X18 počeo kvariti ubrzo nakon kupnje. Ali ga nije kupila u Neutrino, nego ne zna gdje. I nije bio u pola cijene, tako da je ona prošla puno gore, s obzirom da je platila punu cijenu. Dolazili su joj pozivi koje nije primječivala, a u postavkama je bilo da mob vibrira i glasno zvoni prilikom poziva, baterija bi neobično bro iscurila, neobjašnjivo s<e znao ugasiti a primječivala bi ponekad to tek poslije sat-dva kad bi je nazvali na fiksni doma i žalili zse zuašto se ne javlja na mob.

Oprezno s kupovanjem no-name ""Kineza""!!!
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2019., 01:02   #79
A gle, za te pare sta realno mozes ocekivati, iako mene je okej sluzio mobitel. Nisam imao nikakvih problema sa softverom, tj. javio mi se jedan jedini problem, GPS nije radio na navigaciji iz nekog razloga.
A opcenito nemam nesto negativno reci za tog kineza, stovise, dizajn je na razini puno skupljih mobitela, hardver i performanse su za te pare odlicne na mobu. Ostalo se ne kuzim bas.

A ta tvoja frendica je trebala iskoristiti garanciju ako ju je jos imala, pa bi dobila ispravan mobitel, samo treba biti oprezan da ne naletis na prevare koje ne priznaju garanciju kada bi trebali, iako i za to postoje prigovori, inspektorati i sudski postupci.
Razbojnick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 05:41   #80
Quote:
Razbojnick kaže: Pogledaj post
A ta tvoja frendica je trebala iskoristiti garanciju ako ju je jos imala, pa bi dobila ispravan mobitel, samo treba biti oprezan da ne naletis na prevare koje ne priznaju garanciju kada bi trebali, iako i za to postoje prigovori, inspektorati i sudski postupci.
Ma, ona je nekoliko puta ""hodočastila"" do trgovine u kojoj ga je kupila. Onda je dala 200 ojra više i ima samsung. Što je po meni druga krajnost. Ne mora mob biti s imenom, ali bome ni no-name. Uglavnom, ispravno ju služi. Ali vidim dsa se dosta ljudi žali da im se na Samsunzima napuhava baterija.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.