Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 12:56   #10001
Gle stvarno, Argentinci imaju ligu sa 30 klubova.

Nama ne treba više od 10 klubova, samo što bi pomaknuo početak lige sa srpnja na kolovoz i smanjio zimsku pauzu, makar za dva tjedna.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 18.05.2017., 12:56   #10002
Quote:
Galliko fili kaže: Pogledaj post
Ako cemo amaterizirat ligu ko Irci moze onda
Samo Irci prate Man.U,Liverpool,Celtic,ArsenaL....I daroviti klinci vec u djetinstvu su prebaceni u engleske i skotske profi klubove,pa im njihova liga ostane za rostiljadu preko ljeta.
ni irska liga nije ameterska, a zasto bi to nasa postala prelaskom na sezonu proljece-jesen?
hulijo đuturum is offline  
Old 18.05.2017., 13:02   #10003
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
ni irska liga nije ameterska, a zasto bi to nasa postala prelaskom na sezonu proljece-jesen?
Zato sto smo mediteranska zemlja...a tamo nema zimske pauze ili je kratka..a po ljetu se ne igra ako se bas ne mora.

Ja sam za ako cemo imat ligu kao Irska....ne umisljam si da su Rijeka,Dinamo,Hajduk nesto vise od Bohemiansa, Shamrock Roversa,Dundalka..
Samo ti objasni navijacima Armadi,Boysima,Torcidi
Galliko fili is offline  
Old 18.05.2017., 13:22   #10004
Quote:
Galliko fili kaže: Pogledaj post
Zato sto smo mediteranska zemlja...a tamo nema zimske pauze ili je kratka..a po ljetu se ne igra ako se bas ne mora.

Ja sam za ako cemo imat ligu kao Irska....ne umisljam si da su Rijeka,Dinamo,Hajduk nesto vise od Bohemiansa, Shamrock Roversa,Dundalka..
Samo ti objasni navijacima Armadi,Boysima,Torcidi
pa oduvijek igramo ljeti, kakav je to argument? objasni kako bi to klubovi koji ionako igraju 7. i 8. mjesec sad propali jer se igra i u 6.


veci dio hrvatske nije mediteranski.
hulijo đuturum is offline  
Old 18.05.2017., 13:27   #10005
Quote:
Galliko fili kaže: Pogledaj post
Zato sto smo mediteranska zemlja...a tamo nema zimske pauze ili je kratka..a po ljetu se ne igra ako se bas ne mora.

Ja sam za ako cemo imat ligu kao Irska....ne umisljam si da su Rijeka,Dinamo,Hajduk nesto vise od Bohemiansa, Shamrock Roversa,Dundalka..
Samo ti objasni navijacima Armadi,Boysima,Torcidi
Moran priznat da te nisan baš razumija
Ti tvrdiš da smo mediteranska zemlja i da zbog toga nebi trebali igrat p-lj-j?
A argument su vrućine ili šta točno?? AKo Hajduk završi 4. na kraju sezone to za njega znači da će po trenutnom modelu odigrat 7 utakmica samo u srpnju i vjerojatno još 7 u kolovozu.
Danci su prišli na današnji model nakon izgradnje infrastrukture i više nema potrebe, ajmo i mi tako. 4-5 godina prominit dok se ne izgradi infrastruktura pa se posli lako vratit.
Problem ovog modela za HNL je preduga zimska pauza + šta su zadnja 2-3 i kola jesenskog dijela i prva 2 kola proljetnog negledljiva zbog kvalitete travnjaka ali i šta je pretežno dosta toga riješeno pa se ljudi rijeđe odlučuju ić na stadion. Gledajući samo po HAjduku kojeg uživo gleda ljudi koliko DInamo i RIjeku zajedno, ogroman pad gledanosti je na proliće. Ovako bi se prvenstvo lomilo na lito kad se igraju europske utakmice. NApravila bi se pauza u 7. misec kad su velike vrućine i europa i ovisno o rezultatima gledanost bi se nastavila u drugom jesenskom dijelu.
jordi is offline  
Old 18.05.2017., 13:46   #10006
http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/...cijom/6081579/

Ili je možda Tot htio pustiti utakmicu pa su igrači popizdili
Galijun1 is online now  
Old 18.05.2017., 13:46   #10007
inace, loksa od sljedece sezone ponovno na maksimiru
papirlova is offline  
Old 18.05.2017., 13:49   #10008
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
inace, loksa od sljedece sezone ponovno na maksimiru
previse su se odvojili od matice. i vidi što se desi - rijeka prvak. povratak korijenima
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 18.05.2017., 13:50   #10009
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Nemam ekipu za to
A ja smrdim? :-)
osibk is offline  
Old 18.05.2017., 13:52   #10010
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
[/B]

Recimo da Osijek bude 4. i plasira se u 3. pretkolo njegov raspored u srpnju je: 29.06, 04.07, 13.07. 16.07, 20.07, 24.07, 27.07.
I ko te pita za paklene vrućine? Boldano su utakmice HNL koje se zbog pauze nebi igrale. Svi stadioni ionako moraju imat reflektore pa se lipanj/kolovoz može igrat u 21h. Bolje nego u 15h usrid zime kad su ionako najslabije posječeni stadioni.
Ne znaš ti kako je u Osijeku po noći kad upekne...
osibk is offline  
Old 18.05.2017., 14:00   #10011
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
inace, loksa od sljedece sezone ponovno na maksimiru
Vraćamo se kući.

A gdje će Dinamo? Može na Kranjču.
Sudden Sid is offline  
Old 18.05.2017., 14:00   #10012
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Moran priznat da te nisan baš razumija
Ti tvrdiš da smo mediteranska zemlja i da zbog toga nebi trebali igrat p-lj-j?
A argument su vrućine ili šta točno?? AKo Hajduk završi 4. na kraju sezone to za njega znači da će po trenutnom modelu odigrat 7 utakmica samo u srpnju i vjerojatno još 7 u kolovozu.
Danci su prišli na današnji model nakon izgradnje infrastrukture i više nema potrebe, ajmo i mi tako. 4-5 godina prominit dok se ne izgradi infrastruktura pa se posli lako vratit.
Problem ovog modela za HNL je preduga zimska pauza + šta su zadnja 2-3 i kola jesenskog dijela i prva 2 kola proljetnog negledljiva zbog kvalitete travnjaka ali i šta je pretežno dosta toga riješeno pa se ljudi rijeđe odlučuju ić na stadion. Gledajući samo po HAjduku kojeg uživo gleda ljudi koliko DInamo i RIjeku zajedno, ogroman pad gledanosti je na proliće. Ovako bi se prvenstvo lomilo na lito kad se igraju europske utakmice. NApravila bi se pauza u 7. misec kad su velike vrućine i europa i ovisno o rezultatima gledanost bi se nastavila u drugom jesenskom dijelu.
Niko od nasih susjeda nema takvu ligu.
Pa nemamo valda najlosiju infrastrukturu...
nego kvaliteta i nezanimljivost
Bracek ja sam sa starim iz Siska 86 ili 87 iso gledat tekmu Dinamo -Hajduk 3:3 ili 2.2 bilo bila je veljaca i zima ko u cuckarni a Istok stajanje puno oko 55000 ljudi pisalo u SN
Naguravanje ko klinac nisam pol tekme vidio jel su svi stajali .
A sad trebaju sjedalice ,krov,sektor za gostujuce (a na Istoku vise nas nego Dinamovaca),toplije vrijeme,
Treba picka materina treba dobrog nogometa.
Što mislis da navijace Atalante briga sta igraju na staroj ruini dok im ide dobro i dok su peti i da su ljubomorni na fensi smensi gay colors stadion u Udinama
Galliko fili is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.