Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2016., 19:27   #21
Evo od kada je dostupna u HR mogu je instalirati,ali samo morao sa apkpure skinut,nema mi je na play storeu
kas0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 21:19   #22
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mogu ja pitati u čemu je fora? Jer primjetio sam na FB masu statusa, komentara i screenshotova s tim pokemonima. Kako to šljaka, koja je poanta
I nije baš neka fora iskreno. Trenutni hype, ništa više. Malo detaljnije o Pokemon GO ako te zanima
__________________
don't get mad, get even
DemonicIllusion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 14:44   #23
Jel zna netko zasto se ne vidi pokemon na kameri?kad iskljucim onda ga mogu uhvatit a na kameri ga nikako ne vidim
teso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 17:38   #24
Mozes tek kad budes 5. lvl
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 10:49   #25
dal jede puno MB?
__________________
Jebeš potpis na kojem ništa ne piše.
deni-15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 14:51   #26
I meni piše da nije kompatibilna sa mojim S5 mini. Kako to da igrica nije kompatibilna, imam Loolipop instaliran. Zna netko kako doći do igrice. Radije bi skinula sa Google Playa.

sent from my Samsung Galaxy S5 mini
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 15:25   #27
igrica traži mob s minimalno 2GB RAM-a. SG 5 mini ima 1,5 GB.
ne troši puno data prometa, osobno sam ostala začuđena zbog toga jer ipak zahtjeva stalnu konekciju. no taj dio su jako dobro odradili. od kako sam je počela koristiti - nekih 5-6 dana - otišlo mi je 89 mb prometa.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 15:27   #28
Hvala za odgovor. I ja sam sada pročitala na jednoj internet stranici da treba imati 2 GB rama. Ništa od Pokemona. Baš sam htjela isprobati. Koji su najjeftiniji, a dobri smartphonei sa 2 GB rama?

sent from my Samsung Galaxy S5 mini
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 15:42   #29
Modinfo:

Prilika nemoj odlaziti u off.
Za potraznju mobitela koji bi bili ok postoji cijeli podforum "usporedbe".
Pa tamo prolistaj, eventualno otvori novu temu ako ne nades onobsto te zanima.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 17:27   #30
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
igrica traži mob s minimalno 2GB RAM-a. SG 5 mini ima 1,5 GB.
ne troši puno data prometa, osobno sam ostala začuđena zbog toga jer ipak zahtjeva stalnu konekciju. no taj dio su jako dobro odradili. od kako sam je počela koristiti - nekih 5-6 dana - otišlo mi je 89 mb prometa.
ne znam gdje si to procitala. moj mobitel ima 1 GB, od toga slobodne memorije mi ostane oko 300 MB i uspijem igrati. doduse iskljucim AR i ponekad mi crasha, ali vecinom radi.

sto se tice interneta, navodno trosi cca 10MB po satu.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 18:00   #31
Ma izmislila sam. Volim izmišljati takve stvari.
Ne govorimo ovdje o igranju već o preuzimanju s trg playa.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 22:02   #32
Pozdrav ljudovi imam par pitanja.Koje pokemone se isplati evoluirati?Sve ili?Sto znaci transfere kod profesora i cemu sluzi?
sto kad ulovim 2 ista pokemona?Kako se rijesiti jednoga?Vidim da postoji limit.
Moze li se na pokeatopu dobiti nesto osim lopti?
__________________
Quid quid latinae dictum set, altrum sonar
Nadbiskup is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 23:32   #33
Pokémon GO

Ovo za evoluiranje nisam ziher. Za sada sam evoluirala nekoliko najjačih pokemona, kad gledaš CP.

Transferom se rješavaš viška pokemona i za njih dobiješ kolačić. S obzirom na to da je broj pokemona koje možeš imati ograničen, a da su neki česti pa ih sakupiš hrpu relativno brzo, onih najslabijih se riješiš na taj način.

Na Pokestopu se dobiju razni predmeti: potion, super potion, revive, lucky egg, razz berry... Njih sam se nadobijala no možda postoji još štogod čega još nemam ili će se dobiti na višim levelima.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 02:13   #34
Quote:
Nadbiskup kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudovi imam par pitanja.Koje pokemone se isplati evoluirati?Sve ili?Sto znaci transfere kod profesora i cemu sluzi?
sto kad ulovim 2 ista pokemona?Kako se rijesiti jednoga?Vidim da postoji limit.
Moze li se na pokeatopu dobiti nesto osim lopti?

Evoluiraj jace pokemone tj pokemone sa vecim CP. No ni tad ne mozes bit siguran da vec sutra neces uhvatiti jaceg. Na isto ti dođe i sa jačanjem sa onom nekom prašinom. Što si veci level jače pokemone dobijaš za ulovit ( doduše opet se zna naći neki slabi ).

Transferima se rješavaš viška pokemona. Ne moraš imati 30 štakora ili 30 crvi. Vidi koji ti je najjaci i njega ostavi, ostale daj profesoru i uzmi kolačiće. Kad god prebacis jednog dobijes taj jedan kolač.

Na poketopu dobijas razne stvari, od lopti, jaja, lijekova.
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 14:42   #35
ne mogu uć u igru, uspije mi jedino iza 22 sata kad sam doma na WiFi-u

vani na 4G/3G mi javlja ili GPS signal not found (uključio sam lokaciju, način:visoka preciznost) ili da se ne može spojit na server
Samoprolaznik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 18:55   #36
Quote:
Nadbiskup kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudovi imam par pitanja.Koje pokemone se isplati evoluirati?Sve ili?Sto znaci transfere kod profesora i cemu sluzi?
sto kad ulovim 2 ista pokemona?Kako se rijesiti jednoga?Vidim da postoji limit.
Moze li se na pokeatopu dobiti nesto osim lopti?
Rijetke pokemone nemoj evoluirati bar do lvl 20 (najbolje do 30).
Jedine evolucije koje radi su pidgey, weedle i caterpie i to pod lucky eggom, Znaci skupis 50-100 spremnih evolucija i onda ih sve evoluiras u 30 minuta dok traje egg za
Na 20-21 lvl si napravi 3 dobra pokemona
Vaporeon je OP i jako je lako naci eevee.
Transferom pretvoris pokemona u 1 candy tog pokemona
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 19:40   #37
Bože dragi, ovo toliko igram da se ne skidam sa mobitel-a! Igra je odlićna i valjda je prva Android igra koja me je baš ovoliko okupirala, ha ha! Ljeto i umijesto da radim nešto pametno ja idem gradom i skupljam jih po cijele dane

Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Transferom se rješavaš viška pokemona i za njih dobiješ kolačić. S obzirom na to da je broj pokemona koje možeš imati ograničen, a da su neki česti pa ih sakupiš hrpu relativno brzo, onih najslabijih se riješiš na taj način.

Na Pokestopu se dobiju razni predmeti: potion, super potion, revive, lucky egg, razz berry... Njih sam se nadobijala no možda postoji još štogod čega još nemam ili će se dobiti na višim levelima.
Jako vrjedne informacije! Puno hvala na ovome!
nemotec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 21:21   #38
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
Rijetke pokemone nemoj evoluirati bar do lvl 20 (najbolje do 30).
Jedine evolucije koje radi su pidgey, weedle i caterpie i to pod lucky eggom, Znaci skupis 50-100 spremnih evolucija i onda ih sve evoluiras u 30 minuta dok traje egg za
Na 20-21 lvl si napravi 3 dobra pokemona
Vaporeon je OP i jako je lako naci eevee.
Transferom pretvoris pokemona u 1 candy tog pokemona
Pozdrav.Hvala na odgovoru.Dio nisam shvatio. Kako mislis skupis 50-100 spremnih evolucija?Pa koliko svaki pokemon ima evolucija i kako to skupiti?
Uskoro cu level 5 sto treba znati o gymu?
__________________
Quid quid latinae dictum set, altrum sonar
Nadbiskup is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 21:35   #39
50-100 pokemona za koje imaš dovoljno candya da ih možeš evoluirati.
Ovdje imaš hrpu uputa.
Iako svatko igra kako mu paše- netko ide na osvajanje dvorana i da bude najjači što brže, a netko na to da skupi rijetke (ili neke "najdraže") pokemone.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 19:04   #40
meni je presmješno što je crkva u Stenjevcu (Zg) Pokemon centar
Samoprolaznik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.