Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2016., 19:30   #61
kako nije nikome u interesu? itekako je, jer ti koji drže takav gym svakih 21 sat dobiju 10 novčića svaki. puta x gymova...
a tebi i tvom društvu nitko ne brani sakupiti se pa ih oboriti zajednički. treba vremena ali može se.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 20:02   #62
Ja sam 27 i imam ih jedno 10 oko 2000, nešto malo više, nešto malo manje

Pa ti obaraj..
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 20:57   #63
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
kako nije nikome u interesu? itekako je, jer ti koji drže takav gym svakih 21 sat dobiju 10 novčića svaki. puta x gymova...
a tebi i tvom društvu nitko ne brani sakupiti se pa ih oboriti zajednički. treba vremena ali može se.
I kad osvajas. S tim da mozes i vise ako prodjes vise gymova u kratkom razdoblju i pobijedis pa onda skupis novcice . Ak je pol kvarta u jednoj boji, napucas level...onak koja je poanta igre onda? Je, fino si skupis ekipu id 10 i skupljas novcice badava i to tak kad ga napucas na maksimalnih 10 levela, al onda i nitko drugi iz te iste boje ekipe se vise ne moze ubaciti. Bzvz.
Igra definitivno ima rupa i neka pravila ce se garant mijenjati.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 21:07   #64
Quote:
AnđeoGabrijel21 kaže: Pogledaj post
Ja sam 27 i imam ih jedno 10 oko 2000, nešto malo više, nešto malo manje

Pa ti obaraj..
Ima ekipe koja ima pokace oko 3000. Split ih je pun npr. Stranci napucali. Pa se ti pajdo bori protiv amera koji su ih prvi poceli igrat i putuju svijetom 😉
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 21:59   #65
Pa da 6 komada od 2000 ne može rješiti 2 npr. od 3000 nitko ne može reći, još dual attack i nema šanse.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 14:36   #66
Ja sam prestala igrat nakon ca. 4 tjedna. Ako nemaš jake pokemone moš se j****. Svi gymovi okupirani sa 2000+ pokemonima, stalno isti pokemoni po gradu, a i potrošnja baterije nervira skroz. Dobra ideja, ali loša izvedba i brzo dosadi.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 20:32   #67
nakon 22,23 levela... pada zanimanje.. imam u jakim gymovima 4-5 pokemona stalno, ali malo je dosadno... treba puno za viši level, na prelazu u novi dobiješ maline, nešto običnih lopti... nema nekog adrenalina... najzanimljivija je igra do 20. levela.... sad mi nema niti nekih novih pokemona... onak, niš se ne dešava... samo pidži, vidl i klapaj po 10 lopti na jednoga... malo boring
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 14:41   #68
Da li netko zna gdje u Zagrebu ili Rijeci ima Snorlaxa za uhvatiti? I Schytera?
Melquiades Gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 17:21   #69
Quote:
Melquiades Gama kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje u Zagrebu ili Rijeci ima Snorlaxa za uhvatiti? I Schytera?
Meni je Snorlax zbrisao u Sigetu a Schytera sam uhvatila na Mostu mladosti u tramu 😁
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 23:54   #70
Ja sam počeo igrat Pokemon GO tek prije 10 dana i meni je sve to baš kul i novo

A mogla bi uskoro biti lansirana i 2. generacija, to se već vidi po unosu ovih 7 novih.

Zadnje uređivanje Lukkas : 01.01.2017. at 23:56. Reason: nadopuna
Lukkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 16:16   #71
sad kad smo prozvakali i 3. generaciju... ima li prezivjelih na forum.hr ?
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 16:35   #72
igram od početka, s kraćim ili dužim prekidima. počela sam nedavno nakon par mjeseci neaktivnosti, kako je počeo mythical discovery
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 11:26   #73
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
igram od početka, s kraćim ili dužim prekidima. počela sam nedavno nakon par mjeseci neaktivnosti, kako je počeo mythical discovery
Tako i ja, i završila sam, imam Mewa

Jedino nikako ne uspijevam one jače raidove, za koje treba više igrača, kad god uđem u neki gym, budem jedina.. tako da sam se nekako pomirila s tim da ništa od legendarnih pokemona za mene eventualno ako bude neki u mythical ili fields research.
zlatna ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2018., 20:49   #74
Igra li još itko Pokemon GO?

Ima li ljudi još koji su na Pokemon GO-u? Kao što kažeš, ni ja ne mogu naći nikoga da ide u raidove. Ako je netko voljan na Trešnjevci probati Mewtwoa poraziti, neka se javi
__________________
...jer nas je mnogo. Mi izlazimo iz dubine svakog bića...
Lain Coubert is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2018., 21:51   #75
Pokémon GO

uključi se na FB grupu "Pokemon Go Raid - Zagreb i okolica" pa zamoli da te dodaju u chat grupu za Trešnjevku.
inače za mewtwoa treba minimalno sedam jakih igrača. manje od toga nema baš neke šanse.

koristim priliku pohvaliti se

__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.