Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2016., 18:36   #1
Zdravko Mamić podnio ostavku u HNS-u

ZDRAVKO MAMIĆ podnio je ostavku na mjesto prvog dopredsjednika Hrvatskog nogometnog saveza.

Oglasio se priopćenjem u kojem je naveo da "odlazi kako bi hrvatski nogomet mogao nesmetano ići u budućnost" te da "ne želi biti razlog zbog kojeg se umanjuju uspjesi Hrvatskog nogometnog saveza."

Dodao je i da se okreće svojoj "privatnoj situaciji", odnosno istragama USKOK-a u kojima je najavio da će dokazati svoju nevinost.

I dok je u Dinamu ostao u ulozi "savjetnika kluba", u priopćenju ne navodi hoće li i kakvu ulogu u budućnosti imati u HNS-u.

Mamićevo priopćenje prenosimo u cijelosti:

"Kao što već znate od siječnja ove godine više nisam izvršni predsjednik GNK Dinamo. To sam učinio iz razloga da bi Dinamo, u koji sam se godinama zaklinjao, mogao nesmetano ići u budućnost.

Sada iz istih razloga i s jednakom tugom odlazim s mjesta prvog dopredsjednika Hrvatskog nogometnog saveza.

Ne želim više biti razlog zbog kojeg će pojedinci umanjivati uspjehe mojih kolega iz Hrvatskog nogometnog saveza i Dinama te sjajne rezultate kojima već godinama uveseljavaju sve naše sugrađane. Ne želim da se mojim imenom služi kao izgovorom za nanošenje štete ugledu hrvatskog nogometa koji svojim radom i svojim rezultatima služi na čast svima nama.

Za hrvatski nogomet sam dao dušu i sve svoje umijeće te se nadam kako će nastaviti i dalje s nizom fantastičnih stvari o kojima će, kao i dosada, pričati cijeli svijet te im to od srca želim. Ja ću se, pak, u budućnosti posvetiti svojoj privatnoj situaciji i, uvjeren sam, dokazati svoju nevinost u svemu što mi se stavlja na teret.

Hrvatski nogometni savez će, kao i Dinamo, u meni uvijek imati najvjernijeg navijača", napisao je Mamić.

http://www.index.hr/sport/clanak/zdr...sa/908631.aspx

očito mu gori pod petama čim podnosi ostavku
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 25.07.2016., 18:41   #2
"Ostavka" kao i u GNK..
Maska is offline  
Old 25.07.2016., 18:42   #3
Mali korak prema naprijed, ali ipak korak prema naprijed, tako da nije lose, ali ako je suditi po situaciji u dinamu, nece se tu nesto previse promijeniti.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 25.07.2016., 18:52   #4
Moja reakcija
f.gibbs is offline  
Old 25.07.2016., 18:55   #5
nema ništa od toga, bliže se izbori, ovo je obični politički igrokaz
ravno do dna is offline  
Old 25.07.2016., 18:58   #6
Potez kozmetičke naravi, može zavarati par stada ovaca doduše.... sad će eto odjednom Šuker postat samostalan.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Old 25.07.2016., 19:02   #7
Jeftino mazanje očiju. Kao, odlazi iz HNS-a ali i dalje svojim ljigavim pipcima drži sve tamo. Isto tako je otišao i s pozicije u dinamu, sad je samo "savjetnik", ali i dalje saziva presice, prodaje Pjacu u Juventus i općenito je glavni tamo.

Ovo je jeftina predstava da se tu štetočinu makne s fokusa javnosti ne bi li ga se tako prestalo povezivati s jednom eminentnom hrvatskom političkom strankom i ne bi li ljudi tu istu stranku prestali percipirati kao leglo mafije.

Uglavnom, promijeniti se neće ništa dok god Mamić i cijela mu obitelj ne ode Zoranovim stopama negdje u Arabiju ili dok ne završe iza rešetaka.
-Nabat- is offline  
Old 25.07.2016., 19:04   #8
Koliko puta lik "odlazi"

"otišao" i iz Dinama pa prodaje igrače..

Naravno, već je na naslovnicama i već idu komentari u stilu "vidjet ćete na šta će repkica sada ličiti" ili "eto ode maminjo, šta će im sada smetati"
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 25.07.2016., 19:09   #9
sad ce bit samo savjetnik u HNS-u
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 25.07.2016., 19:33   #10
Analni komandos Lesički, embedded sa prvih linija već objasnio kako je to Tattina specijalna operacija da na čistac izvuče "ljude koji preko operativaca u huliganskim redovima žele do novca koji generira A reprezentacija". Tatta takttičar, tatta sttratteg.
Todd Wainio is offline  
Old 25.07.2016., 20:08   #11
Quote:
Todd Wainio kaže: Pogledaj post
Analni komandos Lesički, embedded sa prvih linija već objasnio kako je to Tattina specijalna operacija da na čistac izvuče "ljude koji preko operativaca u huliganskim redovima žele do novca koji generira A reprezentacija". Tatta takttičar, tatta sttratteg.
Čovjek kojem oko vrata vise istrage o više od STO MILIJUNA KUNA je branitelj financija reprezentacije
Svaki put kad pomisliš da ne može dublje Lesički si da truda i opovrgne te.
Gray is offline  
Old 25.07.2016., 20:12   #12
Lesicki apologetsko govno..Dno dna od novinara
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 25.07.2016., 20:24   #13
"ja ću se uvijek snaći za sebe".
I onda se čudite takvom govnu od čovjeka.Najgore što su većina takvih među novinarima.
bijesprvi is offline  
Old 25.07.2016., 20:36   #14
Torcida je dobila rat.

PS. Budalama ne odgovaram.
__________________
"Mama je u Njemačkoj, a otac plovi, od rodbine mi je tako najbliži Hajduk." - Dubravko Linić, dječak sa Cresa.
Insider 2 is offline  
Old 25.07.2016., 20:45   #15
Quote:
Insider 2 kaže: Pogledaj post
Torcida je dobila rat.

PS. Budalama ne odgovaram.
Sistem je problem, a ne jedan čovik. Ako se on može zvati čovikom, ali svakako jedna od pobjedonosnih bitaka u ovom ratu.
brban1950 is offline  
Old 25.07.2016., 20:53   #16
Quote:
brban1950 kaže: Pogledaj post
Sistem je problem, a ne jedan čovik. Ako se on može zvati čovikom, ali svakako jedna od pobjedonosnih bitaka u ovom ratu.
Upravo tako. Ako se ne rijesi sistem koji je ovom govnu omogucia vlast, doci ce drugo smece.
preferans is offline  
Old 25.07.2016., 20:54   #17
Quote:
preferans kaže: Pogledaj post
Upravo tako. Ako se ne rijesi sistem koji je ovom govnu omogucia vlast, doci ce drugo smece.
Slažem se.
brban1950 is offline  
Old 25.07.2016., 20:55   #18
Quote:
Insider 2 kaže: Pogledaj post
Torcida je dobila rat.

PS. Budalama ne odgovaram.
Je bas je gotovo.
Zgmarac is offline  
Old 25.07.2016., 21:21   #19
Mozda ima veze sa cinjenicom da je Plenkovic polagano poceo daati naznake da ne teli Mamica bliuu Hdza..
Galijun1 is offline  
Old 25.07.2016., 21:32   #20
Sad triba bit pametan.

Apsolutna podrška NH.

Apsolutna podrška NO Hajduka.

Apsolutna podrška Upravi Hajduka na čelu sa Kosom.

Apsolutna podrška Pušniku.

Apsolutna podrška igračima.

Sad ili nikad. Ili jesi ili nisi.

Dosta je kontreštavanja. HŽV.
__________________
"Mama je u Njemačkoj, a otac plovi, od rodbine mi je tako najbliži Hajduk." - Dubravko Linić, dječak sa Cresa.
Insider 2 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:24.