Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2016., 15:55   #61
Ko sudi?
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Old 26.10.2016., 15:57   #62
Treba samo ubacit u 16 i evo 4:3.
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Old 26.10.2016., 15:57   #63
rijekin penal nije bio sigurno. o rudesovim mozemo diskutirati jesu ili nisu
papirlova is offline  
Old 26.10.2016., 15:59   #64
Rijekin penal nista..1 pensl rudesa nisan vid necu komentirat..2 cist a treci po meni nista..

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 26.10.2016., 16:01   #65
Quote:
williamszd kaže: Pogledaj post
Ko sudi?
Matoc. Inače, udaljen 4 autobusne stanice od Rudešovog stadiona.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 26.10.2016., 16:01   #66
Treba kupit ovog Topića, bili bi mirni na duzi period po pitanju penala
janick gers is offline  
Old 26.10.2016., 16:02   #67
gledam na streamu pa nemogu procjenit al Šofranac je zablistao a Rudeš je iskoristio poklonjenjo
ivan22222 is offline  
Old 26.10.2016., 16:03   #68
Quote:
janick gers kaže: Pogledaj post
Treba kupit ovog Topića, bili bi mirni na duzi period po pitanju penala
Ako dodje do penala prvi ce ga on falit.
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Old 26.10.2016., 16:07   #69
Quote:
janick gers kaže: Pogledaj post
Treba kupit ovog Topića, bili bi mirni na duzi period po pitanju penala
Ili nam treba golman koji će obraniti koji penal.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 26.10.2016., 16:09   #70
Jedini penal. tj penalčinu na tekmi sad nije sudio
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 26.10.2016., 16:11   #71
Rebrendirani kup u najmanju ruku zabavan.

Jučer GNK plati rutinski 200 soma domaćinu poslije utakmice, što je valjda samo kod nas toliko normalno da nitko to ne gleda kao mito.
Danas Solin-Hajduk gdje igrači Solina kažu da ne mogu ćaći i materi ako dobe Hajduk i onda završi slučajno iz 1/2
I još ovo sa Rudešom i 3 penala. . Šofranac
Inžinjer ekonom is offline  
Old 26.10.2016., 16:15   #72
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Jedini penal. tj penalčinu na tekmi sad nije sudio
Ne pratim, pa ne znam o tome jesu li penali bili, ali sam gledao Rudeš ove sezone par puta i u 4 utakmice u 3 bi hladno dobili Cibaliju, a vjerojatno i Split. Ljudi će se s Rijekom sprdat ak ispadnu, al realno Rudeš uopće nije lako gostovanje, već ste remizirali sa Cibalijom, ne čudi da se mučite sa Rudešom s B ekipom i još sudačko guranje ako je stvarno za ove. Podcjenjivanje i tako to.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 26.10.2016., 16:18   #73
Dajte banirajte više ovu inžinjersku klaunčinu.

EDIT: Samo ti briši...
__________________
Dedicated follower of fashion.
.Syd is offline  
Received Infraction
Old 26.10.2016., 16:21   #74
5:3. Sad neka privedu ovo kraju, jer već imam dovoljno problema sa kiselinom u želucu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 26.10.2016., 16:21   #75
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Rebrendirani kup u najmanju ruku zabavan.

Jučer GNK plati rutinski 200 soma domaćinu poslije utakmice, što je valjda samo kod nas toliko normalno da nitko to ne gleda kao mito.
Danas Solin-Hajduk gdje igrači Solina kažu da ne mogu ćaći i materi ako dobe Hajduk i onda završi slučajno iz 1/2
I još ovo sa Rudešom i 3 penala. . Šofranac
zamisli da je u ligi još i Split? ... ili da uz Dinamo igra još 5 klubova iz zagreba
ko ja bi to tek lakrdija bila...
jordi is offline  
Old 26.10.2016., 16:23   #76
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Ne pratim, pa ne znam o tome jesu li penali bili, ali sam gledao Rudeš ove sezone par puta i u 4 utakmice u 3 bi hladno dobili Cibaliju, a vjerojatno i Split. Ljudi će se s Rijekom sprdat ak ispadnu, al realno Rudeš uopće nije lako gostovanje, već ste remizirali sa Cibalijom, ne čudi da se mučite sa Rudešom s B ekipom i još sudačko guranje ako je stvarno za ove. Podcjenjivanje i tako to.
Ma nebi rekao mučenje, koliko splet okolnosti i teška naiva... Laganih tri komada i onda nastupa Šofranac skupa sa sucem, a pritom ne sudi frajer jedini penal koji je trebao A teren da ne govorim, Bože sačuvaj Sve u svemu samo gubljenje vremena, potrošnja energije i potenciranje ozljeda
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 26.10.2016., 16:25   #77
Sami smo si krivi za drugo poluvrijeme. Srećom da ovi više ne mogu stajat na nogama inače je moglo biti svašta po teškom terenu.
paragonth is offline  
Old 26.10.2016., 16:26   #78
Rutinski
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 26.10.2016., 16:26   #79
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
zamisli da je u ligi još i Split? ... ili da uz Dinamo igra još 5 klubova iz zagreba
ko ja bi to tek lakrdija bila...
Pa tko ne kaže da ovo sad nije lakrdija ? Najjače mi je ovo ubacivanje meni riječi u usta, a prije 2 dana napišem da mi se riga od centralizacije u 1. ligi.
Što ne znači da su mi izjave onog tipa normalne, pa se mene napada kad napišem da je iz 1/2 u najmanju ruku za zajebanciju. Čak ne mislim da je namješteno koliko je smiješno da je tako ispalo. I ne, nemam dojave da je sve bilo ranije dogovoreno ko što piše četvrtina bilog kutka, ponavljam, samo mi je smiješno tako ispalo.

Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Ma nebi rekao mučenje, koliko splet okolnosti i teška naiva... Laganih tri komada i onda nastupa Šofranac skupa sa sucem, a pritom ne sudi frajer jedini penal koji je trebao A teren da ne govorim, Bože sačuvaj Sve u svemu samo gubljenje vremena, potrošnja energije i potenciranje ozljeda
A čuj, to i jesu čari kupa. Bio bi još bolji i kvalitetniji da je moguć dvoboj Rijeka-Hajduk/Dinamo već sad.
Pozitivna stvar rebrendiranog kupa je ovo da lošije plasiran klub po bodovima iz kupa ima automatski domaćinstvo, nisam to ni znao. Loše je da se osmina finala i četvrtfinale ne ždrijeba.

Quote:
.Syd kaže: Pogledaj post
Dajte banirajte više ovu inžinjersku klaunčinu.

EDIT: Samo ti briši...
Čuj stari, nemam beda napisat isto, a to je da nije normalno da igrači javno govore o svojim navijačkim preferencijama 24 sata pred utakmicu. To se tak naprosto ne radi, jer prije svega nije profesionalno prema klubu koji te financira i upravi istog, a tu je onda pak problem što i uprava ima iste izjave. Liga 10 je zajebana i ajmo reć da je Solin osigurao ostanak i Hajduk se bori za naslov. Jel bi tebe veselilo da i sam znaš da nema šanse da tu Solin neće do bodova da ga jebeš ? I da, to GNK radi, al ako ćeš se uspoređivat sa Mamićevim klubom i govorit "to i oni rade", onda si isti kao i oni. Valjda nam je svima u cilju da bude manje Lokomotiva u ligi, ili ipak nije ?
A izbrisao sam prosto iz razloga da ne ispadne provokacija, a vidim da si odmah tako shvatio, pa eto dopusti da argumentiram svoj stav.

Zadnje uređivanje Inžinjer ekonom : 26.10.2016. at 16:40.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 26.10.2016., 16:27   #80
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Ma nebi rekao mučenje, koliko splet okolnosti i teška naiva... Laganih tri komada i onda nastupa Šofranac skupa sa sucem, a pritom ne sudi frajer jedini penal koji je trebao A teren da ne govorim, Bože sačuvaj Sve u svemu samo gubljenje vremena, potrošnja energije i potenciranje ozljeda
Lagana 3 komada od kojih je prvi bia nepostojeci penal to zaboravljas ?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.