Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2016., 23:41   #21
Vratio se i trolla na najjače

http://www.gp1.hr/mladen-jergovic-ko...enovi-grijesi/

Čak je to, nakon dve i pol godine, objavil i na svom fan profilu na fejsu
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 23:45   #22
http://www.gp1.hr/kolumna-mladen-jergovic-variola-vera/

Quote:
Najprije da velim najvažnije: od sada pa u buduće na ovom portalu nema mjesta za hejtere. Čim je objavljena vijest da preuzimam brigu o ovim stranicama javilo se nekoliko likova koji su željeli svijetu (ali najviše sebi) objaviti 1/ da je Jergović budala, 2/ da uopće nije F1 stručnjak, 3/ da se, eto sada, konačno pojavio razlog da više nikada ne svrate na ovaj website, 4/ i tako dalje.
A onda dolje komentar...

Quote:
Moji ljudi iz FOM-a
01.09.2016. at 12:19

Dear Mladen,

We are blessed to hear that such an amazing F1 analyst is back on his feet.We know that people in Croatia will always appreciate your unobjective support of Lewis Hamilton.

Kind regards from all your people at FOM.

P.S. Bernie says hi.


Ajd priznajte koji je ovo od vas


Dobar je Mladen, al da ga zna opako zastranit kad su u pitanju njegovi "omiljeni" to fakat zna
Al dobro nije jedini takav
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 00:03   #23
Ok, ja ću Mladenu priznati da je veći znalac, no par stvari mi nije jasno za Spa.
1. Max je uletio u prvi zavoj u želji da vrati poziciju, što je ok, ali na način kao da nikog nema ispred njega. Išao je linijom koja mu je jamčila katastrofalan izlazak iz zavoja i potpuni izlazak s staze. negdje oko 55 sec
2. Kod prvog pokušaja pretjecanja, Kimi je bio ispred, Max kasno kočio i izašao sa staze sa sva 4 kotača, i ovaj mu je morao vratiti poziciju ?!
3. Kod slijedećeg pokušaja je pri DRS išao braniti unutarnju putanju, što je isto ok, no uspoređivati ovaj manevar sa bivšim vozačima i vremenima bez DRS sustava je suludo. U trenutku preticanja, vozač iza ima otvoren DRS koji mu uz slipstream jamči dodatnu brzinu u odnosu na ovog ispred, pa je kasnija obrambena reakcija kao ruski rulet za ovog iza.

Sranje su FIA i njezini suci. Ja čak malog Maxa simpatiziram i smatram izvrsnim vozačem, no čemu onda kažnjavanje drugih vozača za iste ili slične reakcije ?
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 00:03   #24
Quote:
Mirko_M kaže: Pogledaj post
Vratio se i trolla na najjače

http://www.gp1.hr/mladen-jergovic-ko...enovi-grijesi/

Čak je to, nakon dve i pol godine, objavil i na svom fan profilu na fejsu
ako ćemo stvari promatrati makjavelistički (kako to Jergović čini), Verstappenov najveći grijeh je taj što je utrku startao s druge pozicije, a završio je izvan bodova dok mu je momčadski kolega stajao na postolju na kraju.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 00:10   #25
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Ok, ja ću Mladenu priznati da je veći znalac, no par stvari mi nije jasno za Spa.
1. Max je uletio u prvi zavoj u želji da vrati poziciju, što je ok, ali na način kao da nikog nema ispred njega. Išao je linijom koja mu je jamčila katastrofalan izlazak iz zavoja i potpuni izlazak s staze. negdje oko 55 sec
2. Kod prvog pokušaja pretjecanja, Kimi je bio ispred, Max kasno kočio i izašao sa staze sa sva 4 kotača, i ovaj mu je morao vratiti poziciju ?!
3. Kod slijedećeg pokušaja je pri DRS išao braniti unutarnju putanju, što je isto ok, no uspoređivati ovaj manevar sa bivšim vozačima i vremenima bez DRS sustava je suludo. U trenutku preticanja, vozač iza ima otvoren DRS koji mu uz slipstream jamči dodatnu brzinu u odnosu na ovog ispred, pa je kasnija obrambena reakcija kao ruski rulet za ovog iza.

Sranje su FIA i njezini suci. Ja čak malog Maxa simpatiziram i smatram izvrsnim vozačem, no čemu onda kažnjavanje drugih vozača za iste ili slične reakcije ?
Za broj 1, kriv je Vettel, ne zato sto je eto kontao da je ostavio mjesta za Kimija, ali se tu nasao i Max, vec zato sto je pozurio da bude ispred momcadskog kolege, po svaku cijenu...imao je pola staze da ide gdje hoce...

Edit: Problem u Ferrariju je situacija ako Kimi pocne pobjedjivati kolegu, koji qurac su onda doveli Vettela... zato onako oprezne i mlake izjave, o njihovom sudaru...
I u Kini, a i sad...oba puta Vettel kriv... (Tibi, ne odgovaraj na ovo )

Za ostale stvari, Max radi ono sto ne treba, mijenja putanju kod kocenja, preagresivno i preopasno...djeluje mi kao tinejdzer koji vozi na playstation, pa ako "pogine", reset i ajmo ponovo...trebao je biti kaznjen, ali jbg, Heineken, pa ne moze...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 00:14   #26
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Za broj 1, kriv je Vettel, ne zato sto je eto kontao da je ostavio mjesta za Kimija, ali se tu nasao i Max, vec zato sto je pozurio da bude ispred momcadskog kolege, po svaku cijenu...imao je pola staze da ide gdje hoce...
Za ostale stvari, Max radi ono sto ne treba, mijenja putanju kod kocenja, preagresivno i preopasno...djeluje mi kao tinejdzer koji vozi na playstation, pa ako "pogine", reset i ajmo ponovo...trebao je biti kaznjen, ali jbg, Heineken, pa ne moze...
Za prvi zavoj se slažem, Vettelova greška 100%, no način na koji je Max pokušao ući u zavoje je ... malo je reći preoptimističan.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 01:20   #27
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Za prvi zavoj se slažem, Vettelova greška 100%, no način na koji je Max pokušao ući u zavoje je ... malo je reći preoptimističan.


Da nije bilo sudara, Max bi vjerovatno spusio od Vettela a mozda i od Kimija jer nema sanse da bi odrzao brzinu bez izlijetanja...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 05:55   #28
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Da nije bilo sudara, Max bi vjerovatno spusio od Vettela a mozda i od Kimija jer nema sanse da bi odrzao brzinu bez izlijetanja...
Da nije bilo sudara bilo bi sudara
Ne vjerujem i to ni najmanje da bi Kimi uspio izbječ Maxa čak i da je Vettel otišel maksimalno široko, opet bi se skršili Max i Kimi...

P.S. evo neću...mogu ja to
Nemoj misliti na torticu, nemoj misliti na torticu....
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 19:43   #29
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Da nije bilo sudara bilo bi sudara
Ne vjerujem i to ni najmanje da bi Kimi uspio izbječ Maxa čak i da je Vettel otišel maksimalno široko, opet bi se skršili Max i Kimi...

P.S. evo neću...mogu ja to
Nemoj misliti na torticu, nemoj misliti na torticu....
Sta fali, malo spekulisem...

sta bi bilo kad bi bilo...evo nam Monze, Spa je vec proslost...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 18:15   #30
Drago mi je da se vratio, ne slažem se uvijek glede nekih stvari koje piše, ali se kuži u f1 i to jako dobro, jako bi volio kada bi on komentirao utrke,kvalifikacije i treninge umjesto onih 4 laprdala sa arene koji nemaju pojma o pojmu, a misle da znaju.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 09:36   #31
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
http://www.gp1.hr/kolumna-mladen-jergovic-variola-vera/



A onda dolje komentar...





Ajd priznajte koji je ovo od vas


Dobar je Mladen, al da ga zna opako zastranit kad su u pitanju njegovi "omiljeni" to fakat zna
Al dobro nije jedini takav
Ja nisam majke mi!!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 17:56   #32
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Drago mi je da se vratio, ne slažem se uvijek glede nekih stvari koje piše, ali se kuži u f1 i to jako dobro, jako bi volio kada bi on komentirao utrke,kvalifikacije i treninge umjesto onih 4 laprdala sa arene koji nemaju pojma o pojmu, a misle da znaju.
Imamo li mi to novi nadimak za našeg Vetmicu.

Četvrto Laprdalo







__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 18:57   #33
Ma nebitno mi je koji je poredak, svi su grozni jednako.

Najveća mana im je svoj četvorici, da misle da konstantno moraju mljet, pa onaj Martinčević po 5 min priča bez da udahne, na kraju ništa ne kaže jer se putem spetlja, pa ga Vetma prekine sa onom glupošću tipa: UUUUUUUUUU Hamilton je imao TRENUTAK!!!!!!!!!!!

Šta uopće to znači?

A tek ono njihovo glupo međusobno klađenje i pogađanje poretka prije kvalifikacija, to neka si rade iza kamera, to nikoga ne zanima.

Mogao bi napisati stotine strana gluposti koje pričaju ili kako bi mogli poboljšati to što rade, ali njih boli kifla za to sve, zato i gledam sky.

Inače skupljam ljude da kolektivno pošaljemo areni pritužbe za komentatore, za sada ih imam 15, tako da tko se želi pridružiti neka mi pošalje pp.
__________________
"Where the Rainbow Ends"

Zadnje uređivanje brunejz : 06.09.2016. at 19:10.
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 21:41   #34
Pa bolji su mi oni Srbi sa SK1.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 19:42   #35
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
http://www.gp1.hr/kolumna-mladen-jergovic-variola-vera/



A onda dolje komentar...





Ajd priznajte koji je ovo od vas


Dobar je Mladen, al da ga zna opako zastranit kad su u pitanju njegovi "omiljeni" to fakat zna
Al dobro nije jedini takav
Tribalo je ić "tvoji ljudi iz FOM-a"
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 21:00   #36
Quote:
icemanST kaže: Pogledaj post
Tribalo je ić "tvoji ljudi iz FOM-a"


Taj papak mi je nekada bio drag, ali brate još nisam čuo ni vidio da netko toliko ne podnosi suprotno mišljenje.
Kad je tek otvorio svoju stranicu, malo se kao kontrolirao.....i onda je počeo cirkus.
__________________
The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 21:48   #37
Jerga zna napisati jeben članak. A zna i jebeno zabrijati u krivo.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 09:07   #38
Jeben mu je članak dok se drži 90-ih. Ovo aktualno je sve već sat dva ranije negdje rečeno...
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 16:35   #40
Od kako je došao na GP1 komentari čekaju njegovo odobrenje. Nema više slobode govora.

A prvi članak nije članak nego roman, samo žutilo.

Isto tako sad su se obrušili na Dijakovića. Pitanje je samo vremena kad će se sa njime ponovo slizat.

Kakva bagra.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.