Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2010., 14:13   #1
Sniper: Ghost Warrior [*]



Developer: City Interactive
Publisher: City Interactive
Žanr: FPS
Release Date: 29.06.2010
Platforme: PC, xbox 360
Oficijalna stranica: http://www.sniperghostwarrior.com/
SP & MP

Trailers:
Debut Trailer
Basic Tactics Trailer
Headshots Trailer
Multiplayer Trailer

Screenshots


Quote:
Sniper Ghost Warrior is set on the fictitious South American island of Isla Trueno, where a despotic military regime lead by the ruthless General Vasquez has overthrown its democratic government to seize control. As one of a group of covert commandos, the player is charged with infiltrating the rebel stronghold and overthrowing the unelected powerbase. Intelligence reports indicate that Vasquez is due to chair a meeting with his cohorts in an old refinery facility, and a government plant is in place to set up an assassination opportunity for the crack unit. But as the unit arrive on the island, it soon becomes clear that the plan has gone awry, and the team must adapt and use their combat skills if they are to complete the mission.

Realism is at the heart of Sniper Ghost Warrior, and the game enjoys a truly realistic ballistic system that accounts for the distance of a shot, fall-off of the bullet’s trajectory, and environmental factors, such as wind direction. Similarly, the lush jungle environments, allow the user to use the cover of the foliage to take out key targets, while other members of your squad can act as ‘spotters’ to detail the positions of key adversaries. Players must also manage the breathing of their sniper to provide a more accurate shot, while the game’s ‘Bullet Cam’ system offers stunning close-ups as the bullets thud into their unsuspecting targets.

The mission spans 16 stages, starting with the problematic assassination attempt at the refinery, and moving on to oilrigs, a mine, the coast, and a set of ruins as the game’s plot continually surprises. Each level is brought to vivid life with the many rustles of the jungle keeping the player in a constant state of alert, and the sniper elements mixed with incredible firefights, as the enemy break cover and the squad is forced to engage in open combat.

Sniper Ghost Warrior represents a clever take on the military simulation genre, and also allows users to hone their sniper skills in a series of unique multi-player modes, wherein up to 16 players can compete simultaneously.

Download Demo: http://www.techpowerup.com/downloads/1812/mirrors.php

ps: mogu i ja dobit onu zvijezdicu pokraj imena teme?

Zadnje uređivanje xGAME : 18.06.2010. at 14:20.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 16:32   #2
Pa jesi odigrao demo? Jer city interactive je poznat po usranim low budget igrama, ovo izgleda oke.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 17:04   #3
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
Pa jesi odigrao demo? Jer city interactive je poznat po usranim low budget igrama, ovo izgleda oke.
Jesam al na 5min

Morao bježat na faks

Od onda nisam pokrenuo jer mrzim igrat Demoe, bete i sl stvari :P
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 19:08   #4
ja odigro juces demo! Meni je ok! Cak i vrlo dobra! Malo je AI mutav, ali nije lose s obzirom da igra nije razvikana!

Nego, imam pitanje ako netko zna... Ima opcija za multiplayer, ali mi nece napravit online acc, pa ako netko zna...
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 19:31   #5
valjda zato jer je jos demo. u punoj verziji bi sve trebalo raditi.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 20:47   #6
Trebao bi i u beti...i meni se taj error pojavi, al nisma ni pokušao ga uklonit
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:59   #7
Super je igra , dosta teska. Samo mi je glupo igrat bez Hold Breath jako tesko se nisani bez tog.
__________________
To nisam ja , to je moja shauma!
matecro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 19:44   #8
Igra je izašla, nema još komentara?

Ja večeras krećem s igrom, nadam se da će me zadržati barem par sati za početak.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 19:52   #9
Ne kuzim, cilj ti je ubit presidentea, prva misija krene lose (sok) i onda ostalih 15 ga lovis po otocicu, ubijajuci putem neprijatelje?


mastovito.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 18:55   #10
Question pomoć oko Sniper Ghost Warrior crnog ekrana

Dakle, instalirao sam Sniper Ghost Warrior i igra mi savršeno funkcionira i na max settingu! Do trenutka kada nakon nekih 5 minuta igranja mi se ekran zacrni i komp mi totalno blokira tako da ga moram resetirati...
Molim za pomoć jer pretražio sam čuda stranica na internetu i napravio sve šta se tražilo i opet nije uspjelo...apdejtovo sam karticu sa najnovijim driverima i opet ništa to mi se dešavalo i sa Modern Warfare 1 i 2 i Call Of Juarez Bound In Blood...please help!!!!!!!!! moj mail je [email protected]
divepath981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 21:13   #11
Pregrijava ti se grafička kartica ili procesor.

Skini SpeedFan za nadzor temperaturâ te Riva Tuner za ručno upravljanje brzinom ventilatora na grafi.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 21:44   #12
Odigrao samo nekoliko misija , pa mogu reci da je igra solidna.
Grafika ok , gameplay ok , sound je nesto bolji.
instant replay headshota , mogucnost focus-a , prilican broj snipera
mogucnost uzimanja samo jednog primarnog oruzja(svatko bi htio uzet sniper i kalasnjikov u inventoryju) , samo suljanje po terenima bez akcije , AI ima wallhack u igri

Moglo je biti puno bolje...

6.5/10
__________________
To nisam ja , to je moja shauma!
matecro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 23:25   #13
ja ne bih htio imat kalaš i sniper, jer jebeni sniper ne treba ni ne smije imati kalaš. I ovo šuljanje, koji ti ej kurac, pa bit snajpera je šuljanje i traženje savršene pozicije. Igraj serious sam ako ti je do run and guna.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 00:04   #14
Meni je OK igra. Očekivao sam više, al jebiga... AI je malo glup pa malo vara i zna točno di si. Isto tako, likovi s kalašem te mogu pogoditi s 150 metara udaljenosti, kroz grmlje, dok te uopće ne vide...

Iskreno, očekivao sam više šuljanja i čekanja, Sniper: "Ghost" Warrior me više podsjeća na Sniper: Shoot 'em Up.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 16:04   #15
Odigrao dve tri misije i ok je igra,htio probati multiplayer pa mi kaže krivi CD Key,idem vidjeti jeli riješiv problem jer bi to bilo puno zanimljivije
MarineroX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 22:21   #16
Prošao igru. Nije da je bitno, ali slijede spojleri...

Priča je katastrofalno loša (terribad ), bad guy kojem pomažeš pola igre pa se okrene protiv tebe, tajni "specijalni" uranij koji je ko stvoren za njuku, itd. No sve to me nije pripremilo za sâm kraj:
ubiješ onog generala s početka i dobiješ pljusku u lice - The End. I kreću credits. To je to, nema filmića, nema nekog završetka, ničega... Ako nekog zanima kako to izgleda, izvolite: http://www.youtube.com/watch?v=Y-IdtxuYcXw
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 23:22   #17
Neznam jel ste vi vidjeli kada vas rane do nekih 30hpa pa se sakrijete pa regenerirate zamisli kako realno

OFFTOPIC

Sniper ghost warrior ili singularity?

Koji je bolji?
__________________
To nisam ja , to je moja shauma!
matecro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 23:35   #18
Stavi na najteže pa neka te ranjavaju
Nije realno ni da tvoj frend skače okolo i puca automatikom- a ti se šuljaš i tebe skuže
To je igra...

OT:
Te dvije igre su potpuno drugačije...
Sada da ja pitam NFS Undercover ili Most Wanted
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 23:41   #19
Quote:
divepath981 kaže: Pogledaj post
Dakle, instalirao sam Sniper Ghost Warrior i igra mi savršeno funkcionira i na max settingu! Do trenutka kada nakon nekih 5 minuta igranja mi se ekran zacrni i komp mi totalno blokira tako da ga moram resetirati...
Molim za pomoć jer pretražio sam čuda stranica na internetu i napravio sve šta se tražilo i opet nije uspjelo...apdejtovo sam karticu sa najnovijim driverima i opet ništa to mi se dešavalo i sa Modern Warfare 1 i 2 i Call Of Juarez Bound In Blood...please help!!!!!!!!! moj mail je [email protected]
Sigurno imas ATI karticu, ma garant! Evo vidi ovdje rjesenje: Rjesenje za ATI kartice i Windowse 7
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 13:47   #20
Je li priša neko A Simple Rendezvous? Kad bižim iz kampa sve san ih rješio, međutim kad idem do LZa, nešta me gađa ali nemogu locirat lika. Puca doslovno kroz sve, zidove kamenja, u zaklnu nebitno.

Još jedan lik ima isti problem link

EDIT:
Našao sam rješenje :hitthewal:
  1. Kad budete na misiji, svu ekipu počistite
  2. Napunite health na 100, zovite helihopter.
  3. Bježite iz kampa "100 na sat" do LZa
  4. Tamo se branite, napad prestaje
Počeo sam ponovo, i sada sam uspio. Problem je bio jer sam pozvao heli (ETA 4 min), i ostao ubijate ekipu. I koliko su developeri glupi i retardirani, stavili su countdown od prolaska kroz mrežu (bar ja mislim) i onda ako ne ideš na LZ, kralj te ubija kroz kamen i sve ostalo šta je jako jako morbidno. Na LZu nema tog božanskog snajperiste :kafa:
__________________
http://www.crnaknjiga.hr/
Old is gold :)

Zadnje uređivanje Kurculja : 28.06.2010. at 14:53.
Kurculja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.