Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2004., 19:51   #21
Quote:
grandpa the du du monkey kaže:
Da spiči ti nešto kao lokalnu, ništa ne osjetiš i za minutu je gotovo.
pitala frendicu, to je taj, piercanje nosa isto dodje 2oo. kak ona kaze, duplo je skuplje neg drugdje u gradu al je frajer doktor i njena mama samo njemu vjeruje. pretpostavljam da je moguce da onda i uho dodje tolko.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 13:41   #22
Problem s pirsom.. help!

... prekjucer sam dala pirsat nos.. i sve je bilo super do sinoc kada sam bila vani i kada sam dobila par laktova u nos prilikom plesanja.. uglavnom.. ta lijeva strana nosa mi je natekla i pirs (mala kuglica) mi je utonuo u mesu .. ocistila sam ga sinoc i naspricala Octeniseptom (s tim se pirs njeguje) i danas kad sam se probudila je opet bio pokriven krastom i ono, sve izgleda kao da ga nema, ali ga ima.. u mesu mog nosa je .. ne znam sta da radim, jel ima dobrih ljudi s pirsanim nosom koji mi mogu pomoc ili nesto.. ocajna sam, a i boli me

... thnx


.. ps.. ispricavam se ak nije ovo prikladan podforum za ovo..
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 14:52   #23
Sumnjam da će ti itko ponudit konkretno rješenje.

Ja bi na tvom mjestu u svakom slučaju otišla tamo gdje sam se pirsala po savjet... Nakon toga doktoru ako je potrebno,...

Do tada nemoj ništa dirati i izbjegavaj udarce... ne koristi kremice za lice i slične gluposti.

Eto.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:03   #24
Re: Problem s pirsom.. help!

Vjerujem da pirsu nije nista. Oteklina ti je vjerojatno od udarca (mislim, mogla si prvih dana maaalo pripaziti ) i kao takva proci ce nakon par dana. Samom pirsu misim da nije nist. Uostalom, pricekaj par dana da ti oteklina prode i kapaj Octeniseptom.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:28   #25
e, ako ti oteklina ne prodje sama od sebe imas Betrion mast, to ti je protiv koznih infekcija. splasne preko noci.

meni je pomoglo sa obrvom - zakacio za nesta, nisam se jos bio navikao, pa je mal nateklo i cika dotur mi dao recept za tu mast. kontam da moze i bez recepta... sretno
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 18:37   #26
zato meni par tjedana nije nitko smio blizu glave ja sam pazila i kak spavam (tj. spavala sam na desnoj, jer je pirs bio na lijevoj) i sl.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 19:43   #27
.. jos je uvijek u mesu .. sad sam skinula krastu da provjerim jel se kuglica vec razgradila ili je jos uvijek tu, jos je tu .. anyway.. sutra cu otic do salona da pitam sta da radim.. kontam si da mi se ono zatvaranje iznutra olabavilo.. ma ne znam, valjda ce oni znat u cemu je stvar..

.. hvala na odgovorima
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 17:41   #28
Ma skini ga s nosa. Očisti ga i spremi dok ti to sve zajedno ne prođe.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 17:55   #29
Quote:
MilkyWay kaže:
Ma skini ga s nosa. Očisti ga i spremi dok ti to sve zajedno ne prođe.
Ako to napravi, sve je bilo uzalud. Cim ga skine, rupica ce se zatvoriti i morat ce ponovno na pirsanje.

Dezinficiraj, nemoj dirati po tome i potrazi savjet tamo gdje si se pirsala.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 21:10   #30
.. otisla sam po savjet, savjet je bio: zao mi je, morat cu ti ga izvadit , uz komentar: nikad nisam vidio da se nekome to dogodilo! ... rekao mi je da mogu za mjesec, dva doci ponovno busiti, ali me to ne tjesi previse ... nemam pirs vise, imam rupu u nosu i tu nanonsnicu u vrecici u torbici

.. bas sam nesretna sad
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:38   #31
A joj, bas mi je zao!
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 01:44   #32
a bad... al dobro pa to brzo zacijeli. samo mjesec - dva... do uskrsa opet imas pirs
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 03:07   #33
jos jedan plus za pirsanje...cini mi se da su neki turci prvi poceli s tim,,janjicari?
 
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 07:18   #34
MA da i crncima su to stavljali u nosnice i vukli za to ,ko marvu.
Nego tjesi se,meni se to desilo u usima i bilo je ,vise ne nosim rincice
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 07:50   #35
Dobro da nije na nekom drugom mjestu bio.
Nisam bas preveliki fan pirsanja. Moze tu raznijeh sranja biti.
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 14:45   #36
Quote:
Doria kaže:
.. otisla sam po savjet, savjet je bio: zao mi je, morat cu ti ga izvadit , uz komentar: nikad nisam vidio da se nekome to dogodilo! ... rekao mi je da mogu za mjesec, dva doci ponovno busiti, ali me to ne tjesi previse ... nemam pirs vise, imam rupu u nosu i tu nanonsnicu u vrecici u torbici

.. bas sam nesretna sad

Ne se bedirati zbog toga...

Pricekaj malo da se nosic smiri i idi opet.

Ja imam pirs na nosu vec 5 godina i tjekom tih 5 godina sam ga busila 2 ili 3 puta (ni ne sjecam se vise).
Nisam nikada imala vecih problema s tim.

Samo ti odi opet ako imas toliku zelju, drugi put malo pazi da te opet netko ne pukne u nos i sve ce biti ok.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 14:51   #37
Kad malo promislim, jedini pirs s kojim bi ja htjela imati problem je Brosnan.
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 17:29   #38
Quote:
Doria kaže:
[B

.. bas sam nesretna sad [/B]
ako te moze utjesiti: ja sam svoj skinula nakon par dana zbog zuba, tj upale korijena, rtg, i svih onih postupaka koji slijede.
vise ga necu stavljat jer me jako boljelo.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 23:02   #39
gdje se taj točno nalazi,ja bi si pierce napravila na obrvi pa me zanima gdje je neki dobar i cijena naravno, a 200 kn i nije tako strašno.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 23:12   #40
Inače, za pierce ti je dobro koristit Tea Tree Oil.
Imam dva piercinga, a prije sam imala i probušen nos (sama sam ga probušila...smrznuta šnicla, ziherica dezinficirana u domaćoj brlji, i deci te iste brlje u meni ).
Kad sam probušila pupak isto smo išli van taj dan i bila je totalna žvagu i dobro su me izlaktarili i toliko me boljelo da sam se nosila ko trudnica...taj Tea Tree Oil mi je fakat pomogao.
A zakaj si ne probušiš drugu stranu nosa?
Il i za to postoji etiketiranje (tipa ak imaš naušnicu u desnom uhu onda si derpe il kaj ja znam) ?
__________________
Kako oblikovati potpise
Shroom Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.