Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2008., 14:14   #21
Ja ti se mogu samo pridružit u kukanju Koma mi je lice lately, koža mi izgleda hrapavo, čelo osobito, proširene pore, miteseri, neki mali prištići Probala sam s kremom s AHA kiselinama al nije pomoglo. Jedino su mi se malo ispeglale borice na čelu.


 
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:16   #22
ja sam se bas narucila kod kozmeticarke za uklanjanje dvije kapilare koje su mi puknule na licu...
javim kako je proslo
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:17   #23
zar nisu kreme s aha kiselinama za masnu i kožu sklonu aknama? kaj ta krema dobro djeluje na bore?
ja bi samo da mi neko kaže kak uklonit onaj ožiljak i kak se riješit masnog čela! sve ostalo mi je suho, imam suhi tip kože!
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:18   #24
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ja sam se bas narucila kod kozmeticarke za uklanjanje dvije kapilare koje su mi puknule na licu...
javim kako je proslo
aj pliz javi, baš me zanima kak se to radi! i kolko košta!
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:20   #25
imam oziljak od kuta oka prema dole uz rub nosa nije neka strava ali stvara sjenu i kazu da se ne moze ukloniti.
i kapilaricu

joujou javi kako je bilo. samo da ne bude kao s frizerom probala sam laserom,nije otisla.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:23   #26
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
aj pliz javi, baš me zanima kak se to radi! i kolko košta!
procedura se zove 'elektrokoagulacija kapilara'... traje cca pola sata
ne garantiraju da ce nestati od prvog puta
a cijenu ce mi reci tek nakon pregleda kad vide kako to tocno izgleda... pregled sam kosta 250kn
procedura nije uopce bolna jer te namazu nekakvom anestetskom kremom... samo se malo crveni poslije od iritacije

to je za sada sve sto znam
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:24   #27
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
joujou javi kako je bilo. samo da ne bude kao s frizerom probala sam laserom,nije otisla.
nece valjda

pricaj... sto je bilo s laserom?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:26   #28
bas nish. jos me zena uvjeravala da je svaki put svjetlija, bila sam 3 puta i bas nikakva promjena tako da sam odustala
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:29   #29
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
zar nisu kreme s aha kiselinama za masnu i kožu sklonu aknama? kaj ta krema dobro djeluje na bore?
ja bi samo da mi neko kaže kak uklonit onaj ožiljak i kak se riješit masnog čela! sve ostalo mi je suho, imam suhi tip kože!
Nemam pojma, meni se T-zona malo masti pa sam je uzela, a i pisalo da je protiv mitesera. Te kiseline valjda stanje kožu pa se i bore manje vide.
 
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:44   #30
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
bas nish. jos me zena uvjeravala da je svaki put svjetlija, bila sam 3 puta i bas nikakva promjena tako da sam odustala
Da nije Centar Skin?
mikka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 15:40   #31
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
bas nish. jos me zena uvjeravala da je svaki put svjetlija, bila sam 3 puta i bas nikakva promjena tako da sam odustala
ajme....pa kak se onda riješit toga? ja sam baš sad pogledala svoju-u sredini je crvena točkica, prema van je svjetlija. kako inače imam čisto lice, ova me fleka izbacuje iz takta. i ti prištići na čelu, strašno!
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 15:56   #32
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
ajme....pa kak se onda riješit toga? ja sam baš sad pogledala svoju-u sredini je crvena točkica, prema van je svjetlija. kako inače imam čisto lice, ova me fleka izbacuje iz takta. i ti prištići na čelu, strašno!
Da li netko zna koliko košta tretman laserskog uklanjanja kapilara na bedrima??
kiksica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 21:37   #33
i ja bi voljela znat koliko to košta za bedra..jer imam bas na nekoliko mjesta popucale kapilare veličine otprilike 3cm..onak vidljive izbliza tanke..ljubicasto-crvene..a imam 22g..i razmisljala sam da ih uklonim..al dragi mi neda..veli da pustim jer se to kao ne vidi..
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 21:51   #34
Da se i ja pridružim ovoj temi. Naime, i ja imam problema sa vidljivim ispucalim kapilarama na nogama i zna li netko postoji li možda kakav preparat kojim bi se to smanjilo, a da se ne ide odmah na laser ili sl? Ja sam probala s venetonom i venotrex, ali nema rezultata. Kupila sam prošle godine u DM-u, krema se zvala Kapilaria, ne sjećam se koja firma, bila je u kutijici, a ne u tubi, ali isto nikakvih rezultata. Pa valjda mora nešto postojati.
snježana0301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 22:00   #35
A da probate s aromaterapijom?

Na pdf prirodna kozmetika phyto, merlina, corrina i kurtizana mute svasta nesto, osobno sam narucila od kurtizane, jer mi se nije isplatilo sve sastojke kupovati sama (iako sam se totalno navukla i vec imam puno toga), sad koristim mjesec dana (+ sam trudnica pa je receptura slabija), vidim pomake.
spidergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 22:04   #36
Spidergirl, šta si to konkretno naručila, od koga i koliko košta? Je li to baš da smanjuje vidljivost kapilara? Bit ću zahvalna na informaciji.
snježana0301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 22:05   #37
ajme kam je tema krenula....
ovo je pdf o njezi lica, jel?
znači, problem je rješavanja ožiljaka od kapilara na licu, ne na tijelu!
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 22:46   #38
lol..da...istina!! usput imam i po sredini nosa kapilaru koja je popucala i koja se jako vidi jer kad sam bila kod kozmeticarke toliko me uneredila i pukla mi kapilara od njenog istiskivanja..ma uzas..i sad to svakodnevno vec godinu dana prekrivam korektorom..a razmišljam da ju maknem laserom..al zanima me koliko to košta!
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 22:56   #39
znači, problem je rješavanja ožiljaka od kapilara na licu, ne na tijelu![/QUOTE]

Ja mislim da se i kapilare s lica i kapilare s nogu uklanjaju na isti način, a ako i postoji preparat za njihovo uklanjanje onda se isto tako može koristiti na svim dijelovima tijela. Nisam ni trebala napisati da su kapilare na nogama, mogla sam isti savjet tražiti kao da su kapilare na licu i onda ga upotrijebiti na nogama. I u čemu je stvar?
snježana0301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 23:06   #40
strujom, ne laserom... pa citate li vi uopce
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.