Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2007., 16:07   #1001
Quote:
MeDiOkRiTeT kaže: Pogledaj post
Joooj, jel mi vjeruješ da mi je tako nešto palo na pamet?
Inače, to sam prvi put radila sestri kao čestitku za rođendan: u photoshopu "stvorila" paparazzo slike nje i jednog bubnjara koji joj se sviđa (tinejdžerka ) i napravila cili članak o tome, bilo je baš fora!!
Super je ideja i znam da će bit odlično!

Hvala Postam slicice kad budu gotove...
lunalu is offline  
Old 01.02.2007., 16:49   #1002
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Joj, ova mi je predivna!!!! Vidim našla si i ljubičaste trake!!! Uuuu, ova mi se jako sviđa!!
A kakav je ovo opet neki predivan papir?
Ufffff, sve mi se sviđa....
dvolični blizanac is offline  
Old 01.02.2007., 18:57   #1003
Hej draga hvala
ta trakica mislim da je koštala oko 4kn (samo) i jako je mekana i podatna. Kupila u NAMI!!! A papir u onoj papirnici na Cvjetnom ali je jako skup. 3 ili 4,5kn A4 ( neznam više uzela sma ih puno različitih) a k tome je jako tanak (nije karton).
ana77 is offline  
Old 01.02.2007., 23:51   #1004
Ana77 Odlične su ti pozivnice!
__5ra__ is offline  
Old 02.02.2007., 07:15   #1005
pozivnice su stvarno super...samo se nadam da je papir u grafku jeftiniji
ivanar is offline  
Old 02.02.2007., 08:33   #1006
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Mislim da ti je od takvog lišća lolita radila one kugle i mislim da ga je kupovala tu negdje kod nas... uf trebalo bi prelistat malo topike...
Lišće, ali ovo plavo, samo vidjela u Hobby artu, u Vukovarskoj. Cijena je bila mislim nekih 37kn, ali koliko lišća je bilo unutra nemam pojma .

Eh, da ana77, pozivnice su jako jako lijepe...
Žabica is offline  
Old 02.02.2007., 11:45   #1007
Baš sam sad zamotala poklon za rođendan, Mercie bombonjeru u onako prirodni papir sa trakicom kao od jute i ubacila par suhih cvjetova sve onako natura stil i stvarno je super ispalo.
Kako nama treba samo nekih 20-ak zahvalnica palo mi na pamet da bi tako mogla i njih napraviti, onako bombonjerica (isto Mercie, ali manja) i slika u onako tvrdome kartonu i još malo na rubovima suhog cvijeća.

Bi bilo O.K. ili bezveze?
maraleo is offline  
Old 02.02.2007., 11:47   #1008
ana77... jako lijepo, mislim ono smeđe zlatno mi je naravno naj
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Old 02.02.2007., 12:09   #1009
Quote:
maraleo kaže: Pogledaj post
Baš sam sad zamotala poklon za rođendan, Mercie bombonjeru u onako prirodni papir sa trakicom kao od jute i ubacila par suhih cvjetova sve onako natura stil i stvarno je super ispalo.
Kako nama treba samo nekih 20-ak zahvalnica palo mi na pamet da bi tako mogla i njih napraviti, onako bombonjerica (isto Mercie, ali manja) i slika u onako tvrdome kartonu i još malo na rubovima suhog cvijeća.

Bi bilo O.K. ili bezveze?
ma kakvi OK, to je fenomenalan poklon... njam merci
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.
MeDiOkRiTeT is offline  
Old 02.02.2007., 12:24   #1010
Quote:
MeDiOkRiTeT kaže: Pogledaj post
ma kakvi OK, to je fenomenalan poklon... njam merci
Mi cemo imat one staklene kocke u kojima je laserom trodimenzionalno ugravirano srce, a uspjela sam sredit da je cijena jedne 8 kn. Nije puno kad se vidi da svatko staklenu kocku moze stavit bilo gdje..Bolje staklo nego karton, bez uvrede bilo kome....

...nismo htjeli one kartone sa slikama, jer to znamo da ce je svi spremit negdje u ladicu i na nju zaboravit...
lunalu is offline  
Old 02.02.2007., 13:02   #1011
a jel se stavlja neki tekst, mislim pjesmica i u pozivnice ili samo u zahvalnice? nekako mi je u sjecanju da sam negdje vidjela i u pozivnicama, ali onda bi bilo previse uz informacije vjencanja
norah is offline  
Old 02.02.2007., 13:11   #1012
lunalu,super ideja! kolike su te kocke,gdje ćeš ih nabaviti?
martiniq25 is offline  
Old 02.02.2007., 13:19   #1013
Quote:
martiniq25 kaže: Pogledaj post
lunalu,super ideja! kolike su te kocke,gdje ćeš ih nabaviti?
Nabavljam ih preko veze , a velicine su razlicite, 5*5, 10*5 cm itd...mi cemo uzet najmanje najvjerojatnije..
lunalu is offline  
Old 02.02.2007., 16:15   #1014
Quote:
Žabica kaže: Pogledaj post
Lišće, ali ovo plavo, samo vidjela u Hobby artu, u Vukovarskoj. Cijena je bila mislim nekih 37kn, ali koliko lišća je bilo unutra nemam pojma .

Eh, da ana77, pozivnice su jako jako lijepe...
Hej ovo je super informacija!! I ja imam svega par tih listova još.

Hvala hvala cure moje.
ana77 is offline  
Old 03.02.2007., 10:33   #1015
Ma i meni su te staklene kocke jako ljepe i to sam gledala, ali mi se nikako ne uklope u cijelu priču, jer mi je sve u onako prirodnome tonu, natura-stil i tako, pa mi staklo nikako ne paše. Već sam puno ideja prevrtila po glavi, od čaša sa ugraviranim imenima, konfeta, običnih zahvalnica, vadičepova i otvarača, svijeća, staklenih kugli, bočica rakije i maslinovog ulja, buteljki, suhih smokvi... , ali nikako da mi nešto sjedne onako.

A kao što sam rekla nama treba malo tih zahvalnica tako da ne gledam na to da prođem jeftinije, i imamo samo najbliže tako da stvarno ne mislim da će završiti u ladici bilo što, a baš ta mercie-bombonjera mi je onako kao da sama govori "hvala što ste došli i podijelili s nama ovaj dan" i ono još mogu ljepo uživati u čokoladici. I još onako zamotana, ma bilo mi je super. A sliku sam mislili staviti na ne onako običan karton, nego tvrdi nešto kao jutom presvučeno (ma ne znam kako se to zove, ako nađem sliku stavim je) ili pak u drveni okvir (samo onda mi se to čini možda malo previše).
maraleo is offline  
Old 03.02.2007., 16:47   #1016
Maraleo vrlo lijepa ideja i vjerujem da će gosti biti oduševljeni. Mi smo odlučili da ćemo uz zahvalnicu pokloniti cd s nama lijepim pjesmama naravno u prigodnoj kutiji.
Kikica26 is offline  
Old 03.02.2007., 17:43   #1017
maraleo,di si gledala te staklene kocke?
martiniq25 is offline  
Old 03.02.2007., 19:36   #1018
Evo napravila i prvu zahvalnicu pa da je podjelim s vama. Iskrene kritike molim!
Ovo je zahvalnica:
http://img131.imageshack.us/my.php?i...sc00109ez1.jpg
Ispod pausa će naravno doći slika.
Durica26 is offline  
Old 03.02.2007., 19:43   #1019
Durica, meni se baš sviđa
__5ra__ is offline  
Old 03.02.2007., 19:45   #1020
A ovako izgleda pozivnica:
http://img50.imageshack.us/my.php?image=dsc00107lh7.jpg
Durica26 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.