Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2012., 14:17   #401
Što ste zapeli za djevice i njihovu urednost kao da se ona podrazumjeva? Moj muž je djevica i ne samo da je neuredan nego mi je trebalo dosta dugo da ga naučim da se tanjur pokupi iza sebe sa stola i da majčica više ne živi s njim pa da to više neće raditi.
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 14:21   #402
Ja sam recimo fakat perfekcionist, ali u poslu i nekim glupostima, ne u svemu. Ne u urednosti
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 14:25   #403
Takav je i mm. Sve mora biti po špagi, posao, hobi... ali da mene nema doma tjedan dana, mislim da bih se vratila doma i doslovno pala u nesvjest od smrada, smeća i neurednosti. Ili bi pokušao sve, onako šlampavo, "počistiti" i "pospremiti" prije mog dolaska.
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:38   #404
Quote:
Pandorah kaže: Pogledaj post
Što ste zapeli za djevice i njihovu urednost kao da se ona podrazumjeva?
evo i ja sam djevica, a nisam baš oličenje urednosti.

kuhinja, wc i dnevni moraju biti čisti, dok za ostalo me baš i nije brige. na radnoj stolici redovito imam dvoje-troje hlača, par majci i sl. krevet ne namještam, jedino kad je nemoguće u njemu spavat. pidžama je redovito negdje na dnu kreveta. radni stol je često zatrpan knjigama, nekakvim sitnicama i sl.
sreća u cijeloj priči je da mm i ja smo tu negdje po pitanju urednosti. jedino što šizim na njega što kad skuplja sa stola nakon obroka, li mrvice redovito ostavi.

@ medaada - ne znam iz priče jesi li ti jedina koja radi kućanske poslove. ako jesi, daj mu do znanja da za to ne treba imati doktorat i neka se uhvati posla. nakon toga mu neće padati na pamet da šizi radi par točkica na truleksici.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 19:32   #405
Ma super mi je ova tema o urednosti!
Naročito su mi zanimljive osobe koje pate od "pedanterije"!
Iste zamoljavam da izvole koju godinu živjeti sami i bez ičije pomoći!
Živjeti bez ičije pomoći podrazumjeva..iči na posao..sam si kuhati i sam si veš prati! Da ne spominjem pedanteriju oko osobne higjene, oko čistoće auta i kuće..! I još k tome imati i pokoje dijete ili roditelja na brizi "gratis"...!!..i da ne nabrajam dalje!
Svojevremeno sam dobio nekakav mail ili link na temu..koliko sati bi trebao trajati jedan dan da bi sve stigli napraviti i da bi zadržali status pedantne i uredne osobe! Ako me sjećanje dobro služi..negdje, cca...36 sati!
Pa tko voli nek izvoli!
Ja nemam namjeru biti rob životu ali ako netko želi...od volje mu!
Zato dajem podršku svima onima koji su pedanteriju sveli u razumne, realne...i moguće okvire!
orion1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 23:30   #406
Kada sam umorna i u kući negdje vidim prašinu jednostavno skrenem pogled
Nije da ću se ubijati da bi baš svaki dan sve bilo čisto kao u apoteci , u kući treba živjeti , a ne živjeti za kuću .
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.