Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2010., 22:19   #1
17 mjeseci nakon poroda još uvijek bol

Drage moje,
već duže vrijeme istražujem o svom problemu al nigdje da pronađem odgovor.
Rodila sam prije 17 mjeseci i jš uvijek imam bolove kao da sam jučer rodila.
Čak sam prije 8 mjeseci bila na operaciji gdje su mi sve radili ispočetka jer su me nakon poroda jako zašili...rečeno mi je da treba proći 6 mjeseci da sve dođe na svoje..ali još uvijek ništa
Bila sam kod nekoliko ginekologa i po svima sve je ok.
Jedan mi je čak rekao da je sve to malo i više na psihičkoj bazi..čak čula da postoji VAGINIZAM (ukratko "stezanje" rodnice prilikom pokušaja vođenja ljubavi....).
ALI mene ne boli samo tada.....ima dana kad me ulazak u rodnicu toliko boli da ne mogu sjediti.....nekada je to odmah nakon menstruacije, nekada za vrijeme menstruacije, nekada za vrijeme ovulacije...uglavnom ne mogu nikada znati kada će bol početi niti što joj je uzrok. Te dane bol je jaka...a ova trenutno što da vam kažem naučiš se živjeti sa tim.

Kod ginekologa mi se više ne ide jer uvijek ista priča..proći će, drugi put recite da vas ne zašiju tako jako...drugi put će bit bolje, ali ljudi moji treba doći do druge trudnoće...pregledi me bole kao da me netko reže na živo...uglavnom užas
ribica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 09:35   #2
ja bih ti preporučila da pitaš i na podforumu Trudnice ili Roditelji i djeca, tamo će ti sigurno moći više reći. Ali za sada ne mičem temu jer mislim da i ovdje ima cure koje mogu pomoći. Jel oke?
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 10:13   #3
Hvala....
ribica27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.