Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2011., 21:16   #41
heh znam imaš možda neku plastičnu zavjesu (od tuša) il tak nešto za zaštitu? ja sam svojedobno to uvijek vukao kad smo fotkali sa velkim formatom.....
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 21:51   #42
Quote:
turbolimac kaže: Pogledaj post
ok, samo trebate imati na umu da nije isto spakirat dslr i sinar ak pocne padat kisa..
Mogu ja dofurat 3x3 m paviljon-nadstrešnicu..... Vlasništvo Fotomaratona, ali ionako ih trenutno ne koristimo, a za zaštitu će poslužiti.... stane nas dost ispod, a i dobra bude zaštita za prvih 20-tak minuta kiše...to je dovoljno da se sve popakira, zar ne? Da donesem??
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 23:27   #43
Nisam kupil film, ipak mi je preskupo dati 200tinjak kuna, a sumnjam da cu imati kadrova i mogucnosti sve ispucat, a ko zna kad cu opet doci blizu velikog formata...no ajd, nisam bas ni znao koji tocno kupiti

@mamurni: ponesi paviljon pa ak ce trebat lako sastavimo, a nece ti smetat u autu

eto ja za subotu, nedjelju nemrem nikak, sto se mene tice, mozemo se naci i kod MSU-a, tamo je onaj veliki krov ispod kojeg se tesko pokisne, parkinga ima, no i praomlin mi je ok, ovo sam naveo samo kao ideju ako je bed radi kise. a eto kod MSU mozemo isprobavati tilt efekt na ravnjanu nebodera i tak
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 00:11   #44
Ja sam mislio da dobijemo dozvolu za onu polunapuštenu bolnicu u Blatu...tamo kod Arene...možda uspijem sutra još.... možemo i tamo, to je jako zanimljivo mjesto, pogotovo za probavanje tilt-shiftanja ravnina..... a i ima fora kadrova
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 01:09   #45
ako mozes dobit dozvolu
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 09:40   #46
Evo, dobio konačno kontakt, moram poslati Fax da bih dobio natrag dozvolu, čisto da nas Zaštitarska služba ne stjera....

MORAMO poslati u faxu IMENA i PREZIMENA osoba koje dolaze i REGISTRACIJE auta koje ulaze....

Dakle, molim na PM podatke, tko sve želi, da stignemo to poslati danas, da dobijemo za sutra.....

Ako ne stižete, ili ako znate da netko ne čita forum, molim Vas nazovite se međusobno i dobavite podatke ŠTO PRIJE!

Naravno, ako nas zanima Sveučilišna Bolnica kao lokacija..... ako ne, onda niš

Tko je za da se kod Paromlina potrpamo u 3-4 auta i odemo do tamo pa tamo radimo?
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 10:07   #47
ovak, ja sam za to da se najdemo kod paromlina u 10, pa onda mozemo ici negdje drugdje ili se igrati oko paromlina i lisinskog, sto mi se cini sasvim ok..

ja cu dofirati hrpu starih roll filmova pa slobodno to korristite.. s obzirom da su vam besplatni mozete varirat expoziciju do mile volje, da kompenzirate starost..

ak netko ima plan filma, nek donese, ja furam kazete, crni je reko dofurat vrecu..

lako cete me prepoznat, cela i crveni auto sa krilom na gepeku..
turbolimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 10:27   #48
MA sve to 5,.... samo ako hoćemo ići tamo u tu "bolnicu", onda moramo imat taj neki papir....zasad aimam 2 imena samo....
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 10:46   #49
imas PM...
turbolimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 10:53   #50
....dobro, onda u 10 sam kod paromlina i nosim stativ za PZ top, er, speedgraphica - prilično nepogrešivo sredstvo raspoznavanja

(da, nosim i kazete sa filmom i kutiju filma i vreću, jedino ne mogu nigdje naći svoju lupu za izoštravanje turbolimac ako imaš koju viška pliz donesi)
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 10:54   #51
mamurni mislim da moje podatke imas
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 10:57   #52
Quote:
turbolimac kaže: Pogledaj post
lako cete me prepoznat, cela i crveni auto sa krilom na gepeku..
ok, cya there.
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 11:50   #53
Quote:
turbolimac kaže: Pogledaj post

ja cu dofirati hrpu starih roll filmova pa slobodno to korristite.. s obzirom da su vam besplatni mozete varirat expoziciju do mile volje, da kompenzirate starost..
Ak imaš za prodat štogod tih filmova slobodno se javi na pm
mislavf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 11:58   #54
Evo ovako, imam od skoro svih podatke koji su ovdje rekli da će ići...za pola sata ja to šaljem, dakle ako još netko želi...neka mi pošalje na PM
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 13:44   #55
Poslano ...teta kaže da može, sad samo čekam fax od njih pa da imamo i na pismeno...sve što ste mi poslali , a i oni koje nam su na popisu za sutra.... eto...

Malo slika iskopanih sa neta:

University Hospital Blato


University Hospital Blato


Untitled


Untitled

Eto, mislim da se nađemo kod Paromlina na parkingu, pa zapičimo tam... a onda nam ne smeta kiša, možda samo vjetar, ali nađemo i zavjetrinu
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 19:05   #56
jedna napomena...

ako netko ima jedan teski stativ, nek ponese..

takodjer, rucni svjetlomjer, ili cemo mjeriti s digitalcem..

moj svjetlomjer nije bas sigurno da radi..
turbolimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 19:08   #57
e, da, jos nesto,... nasao sam jos jedan stash starih filmova, al ovi nisu bili na hladnom,.... tak da slobodno pucajte.. (ok, riskirate lovu za razvijanje..

crni, pliz ponesi vrecu za mijenjanje filmova, ja svoju nemrem nac a upravo sam skuzil da mi je netko zamracil hrpu kazeta, tak da imam samo dvije..
turbolimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 20:57   #58
ok, imam 7 kazeta za 4x5 (nemam ništa za 5x7), donesem ručni svjetlomjer, stativ, nešto ilforda, jedan-dva žičana okidača, vreću i neznam, žao mi je polaroid back furat kad imam samo 10 komada polaroida u boji a sutra garant neće biti boje (i isti sam platio 70ak dolara pa nije baš za igrat se)
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 20:58   #59
ah da, uzmem ja i bliceve, al su mi svi kinezi trigeri pocrkali...
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 21:45   #60
ok, neda mi se blic nosit, al dofuram neki trigger, sam da iskopam kablovinje..
turbolimac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.