Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2012., 16:13   #61
Antikvarijat kamo sam nekoć išao je zatvoren..Prazan bijeli prostor,zaključana vrata..
Eh što ti je prolaznost..
Amiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 14:22   #62
Netko mozda zna trenutno neki antikvarijat u zagrebu koji daje bar nekih 20-30 kuna za svaki udzbenik za gimnazije...pokusat cu prvo prodati knjige ucenicima, ali ipak ako ministar odluci, kako je najavio, promijeniti vecinu udzbenika, bilo bi mi drago bar nesto sada dobiti za njih, jer kasnije nece biti moguce
Maree :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 09:34   #63
kontaktirala sam antikvarijat Lavanda i ostala neugodno iznenađena.
naime, imaju online narudžbe te sam im poslala mail na koji nisu odgovorili. i tako još dva puta. onda sam ih nazvala i pitala je li mi mogu samo reći imaju ili tu knjigu ili ne. osoba čiji je broj na njihovoj stranici nije mi htjela dati informaciju ni kontakt koga bi mogla pitati u antikvarijatu o toj knjizi.
bio je bahat, bezobrazan i rekao je da je gotovo kad on tako kaže.

totalna antireklama za taj antikvarijat.
rijetko kome poželim poslovni neuspjeh, ali antikvarijat Lavanda ga stvarno zaslužuje.
nisu ažurni što se tiče mailova, ne daju informacije telefonski, komunikacija s kupcima je ispod svakog nivoa.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 02:51   #64
Preporučujem:

http://www.aukcije.hr/prodaja/Knjige-i-tisak/10/
Iz moje duše is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 14:49   #65
pozdrav, neznam di bi ovo pita pa ako mi itko moze ode pomoci i prosljediti di triba. Imam neku pepeljaru i drzac za upaljac i na njima pise - Hand Made 24K Gold-. imate neki savjet di bi to moga provjeriti jeli pravo i koliko bi moglo doci a da me ne zeznu.

unaprijed zahvaljujem
neman690 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 12:30   #66
Zna tko kakav antikvarijat u ZG da drži strane knjige?
Kod nas na Filozofskom znaju bit neki ljudi u predvorju sa stolovima punim knjiga, upecao sam baš 12 komada starih paperbackova na engleskom kod njih nekidan. I spazio jučer da imaju još stvari, al mi je falilo para, a bio im je zadnji dan (doduše, vratit će se kad-tad vrlo vjerojatno). Jel to možda ispostava kojeg antikvarijata ili?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 18:33   #67
Jel mi moze neko pomoci, ja imam knjigu "Handbook of Print Media", knjiga je potpuno nova i prodao bih je. Dali neko ima neki link ili broj telefona od nekih otkupnih mesta? hvala
stankela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 20:50   #68
Quote:
stankela kaže: Pogledaj post
Jel mi moze neko pomoci, ja imam knjigu "Handbook of Print Media", knjiga je potpuno nova i prodao bih je. Dali neko ima neki link ili broj telefona od nekih otkupnih mesta? hvala
Sigurno ima dva antikvarijata koji otkupljuju...Jedan je u Vlaškoj,a drugi u Đorđićevoj,ako se ne varam..
Arjen Bluitden is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 17:32   #69
Imam stotinjak knjiga, od ruskih klasika do erotske enciklopedije ili Quorum časopisa za književnost. Stvar je u tome što je većina toga izdana između 70-ih i 90-ih pa je na jugoslavenskom u najboljem slučaju. Trenutno radim popis da pošaljem antikvarijatima ali me zanima ima li tko iskustva sa prodavanjem starih krama, koji antikvarijat je bar zainteresiran... Hvala!
dajseopusti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 14:58   #70
Prodao bi neke knjige sa fakulteta pa me zanima gdje otkupljuju knige u Zagrebu?
__________________
Svi mi grijesimo, neki vise, neki stalno.
Damjan_sesvete is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 20:55   #71
Quote:
dajseopusti kaže: Pogledaj post
Imam stotinjak knjiga, od ruskih klasika do erotske enciklopedije ili Quorum časopisa za književnost. Stvar je u tome što je većina toga izdana između 70-ih i 90-ih pa je na jugoslavenskom u najboljem slučaju. Trenutno radim popis da pošaljem antikvarijatima ali me zanima ima li tko iskustva sa prodavanjem starih krama, koji antikvarijat je bar zainteresiran... Hvala!
Najbolje bi bilo da to ovdje postavis
https://www.aukcije.hr
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 12:26   #72
Jel mi može netko objasnit kako funkcionira aukcije.hr što se tiče prodaje knjiga? Tko plaća troškove dostave kupcu i slične stvari. Hvala
dubravagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 15:25   #73
ko kupuje plaća sve valjda... samo se pazi lopina... kad legne novac šalji robu
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 00:19   #74
Quote:
dubravagirl kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko objasnit kako funkcionira aukcije.hr što se tiče prodaje knjiga? Tko plaća troškove dostave kupcu i slične stvari. Hvala
Aukcije.hr su super distavu plaća kupac, najčešće je to i navedeno u oglasu. I po mom mišljenju najbitnija stvar: za svaki kupljeni/prodani predmet treba se upisati ocjenu (komentar) :top
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 10:33   #75
Quote:
Dread kaže: Pogledaj post
Aukcije.hr su super distavu plaća kupac, najčešće je to i navedeno u oglasu. I po mom mišljenju najbitnija stvar: za svaki kupljeni/prodani predmet treba se upisati ocjenu (komentar) :top
Hvala i tebi Željku na odgovoru. Imam cijelu šupu starih knjiga i htjela bi ih prodat, ali čitala sam ona neka pravila poslovanja na aukcije.hr pa me to sve buni. Ne kužim koliko posto od prodane knjige ide portalu, računa li se u taj iznos i poštarina ili sama vrijednost knjige, kak se to uplaćuje portalu, piše da se plaća i neka mjesečna članarina, kaj ak ja taj mjesec ništa ne prodam, onda mi je to samo trošak, kak funkcionira dostava, jel se šalje isključivo preko te neke kurirske službe s kojom aukcije.hr surađuje (koji su skupi) ili se može poslati i preko pošte/tiska?
dubravagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 17:57   #76
Ja sam ostala neugodno iznenađena kad sam prije tri dana "poljubila" vrata Antikvarijata Lavanda u ZG u Rotonda centru, na kojima stoji poruka da se otvaraju u lipnju, a to je bio 21.06.2016. Tokom toga dana su ostavili poruku na web stranici da to kraja lipnja otvaraju poslovnicu u Zagrebu i Rijeci. Poslala sam im mail, nisu mi ni odgovorili.
mikica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 11:55   #77
tražene knjige ?

Quote:
Tupoljev kaže: Pogledaj post
Hvala...puno ste pomogli

Onaj u sklopu novinarskog doma...njega drzi Jesenski-Turk????ili postoji jos neki?

ma trazim nekoliko rijetkih knjiga, pa sam se bacio na ofenzivu po svim frontovima....

Ako ima jos lokacija slobodno pisite,jer vrlo vjerojatno cu ih sve pretraziti
koje knjige tražite ?, imam dosta, čak i rijetkih knjiga, pa recite ! koje ?
-0919552015
japura is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2021., 21:25   #78
Antikvarijati

Koji antikvarijat bi preporucili za kupovinu knjiga?
Gdje kupujete rabljene knjige?
__________________
Quid quid latinae dictum set, altrum sonar
Nadbiskup is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2021., 19:03   #79
U zadnje vrijeme preferiram antikvarijate sa mogućnošću internetske kupovine i dostave. Ali isto tako često pregledam njihovu ponudu online, rezerviram knjige i onda ih osobno podignem umjesto da čekam dostavu jer naprosto obožavam antikvarijate.
Uvijek se negdje nešto nađe, samo treba biti strpljiv.
Ove ja volim:
Superantikvarijat
Mali Neboder
Knjiga.hr (tj. bivši Ex Libris)
Zlatarevo zlato
Bono
Brala
Vremeplov
Studio
Rosalyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2021., 11:12   #80
Proučavao sam zagrebačke antikvarijate i vidim da su im cijene dosta visoke. Može se naći povoljnije puno knjiga na Njuškalu... Ima tko iskustva s pogađanjem oko cijena ili je kod njih fiksno? Malo me bruka predložiti nižu cijenu u trgovini
__________________
Quid quid latinae dictum set, altrum sonar
Nadbiskup is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.