Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 03.07.2007., 20:40   #11
Ne bi vas htjela obeshrabrit, ali prilično sam uvjerena da će te nakon samo mjesec dana studiranja nećete imati tako romantične poglede na taj faks. Kažete da su ljudi na prijavi bili ljubazi , e kad sam ja bila skoro me nisu izbacili kolko su bili svi nadrkani... Čekajte samo da se upoznate s tetama u referadi... Profesori- pa ima ih svakakvih, ali moram naglasiti da svi znaju svoj posao pa da tako tu nema nikakve zamjerke. Mali savjet, ako se ipak odlučite za ovaj faks, ovo je jaaako bitno, nemojte nipošto, ni pod cijenu života uzimati pravo kod Padjena, bježite od toga ako vam je život mio! Ozbiljno, znam što govorim. Iz iskustva faks je previkan, ništa posebno, pa nemojte previše žaliti ako ne upadnete. (mislim da ako upadnete da će većini vas nakon godinu dana biti žao što ste se upisali... eto tako barem misli moja generacija...). No, sretno s učenjem i puno uspjeha na prijamnom (ali ako ikako možete preporučujem da studirate nešto drugo)
Potterica is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.