Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2013., 16:47   #181
evo još jedne koja je više fascinirana serijom iz 95 nego filmom Colin je Mr.Darcy i točka jednostavno ima onaj the pogled
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 01:18   #182
Quote:
Atilla Kaleb kaže: Pogledaj post
Serija je kultna.
Postoje scene koje vam udju pod kozu.
Odlicna ekranizacija nema spora.
Govorim o seriji iz 1995 god.
Treptaji ociju gospodjice Elisabeth raspamecuju i najhladniju krv.
Covjek ne moze ostati neutralan.Jednostavno te sve povlaci u vrijeme i mjesto.


via Imgflip GIF Maker

Jennifer Ehle je "skinula" Lizzie samo tako, bez beda. Za mene je ona uhvatila svu bit tog lika, odglumljeno bez greške.

via Imgflip GIF Maker

via Imgflip GIF Maker

I have been meditating on the very great pleasure which a pair of fine eyes in the face of a pretty woman can bestow.
__________________
I can turn a gray sky blue

Zadnje uređivanje SubSV : 04.11.2013. at 01:37.
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 20:32   #183
Quote:
SubSignoVeneni kaže: Pogledaj post
Jennifer Ehle je "skinula" Lizzie samo tako, bez beda. Za mene je ona uhvatila svu bit tog lika, odglumljeno bez greške.
Ja nemam tehničke vještine da ti prenesem u detalje one scene na kojima se najbolje istakla Elisabeth,po mom sudu..

Morat ću crtati riječima.

Dakle ima nekoliko scena,ali taj treptaj očiju bio je u onoj sceni kada g.Bingley i g.Darcy dolaze u drugi posjet obitelji Bennet.
To je gotovo pred kraj...
Ulaze u prostoriju,a Elisabeth pogledom u oči,treptajima ugleda Darcyja..
Znaš na što mislim?
Atilla Kaleb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 16:48   #184
Evo još jedne zaljubljenice općenito u ponos i predrasude.
Knjigu sam pročitala više puta, film pogledala jedno 50x, ako ne i više , a tek prije tjedan dana sam pogledala seriju po prvi put. Prvi put kad sam ju gledala, stalno mi se motalo po glavi ovaj nije kao onaj iz filma, ona nije kao ona iz filma. Bila mi je ok, ali još mi se film vrtio po glavi..ali u tih tjedan dana sam ju gledala svaki dan, tj noć i sad bih rekla da joj film nije ni do koljena..Jednostavno savršenstvoooo!! Sad me zanima jel ima igdje nekih izbačenih scena...Zna li netko??
ljubica531 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 16:12   #185
BBC verzija iz 1995 je savrsena.
Nema sumnje.
Antidata Neopod is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 08:02   #186
Quote:
Antidata Neopod kaže: Pogledaj post
BBC verzija iz 1995 je savrsena.
Nema sumnje.

Ne mogu vjerovati da postoji topic s ovom temom na forumu.
Ja sam, naime, još uvijek zaljubljena u Mr. Darcyja iz BBC-jeve serije (Colin Firth), koji se prilikom jednog intervjua nije mogao ni sjetiti da ga je igrao. I da, cijela je serija savršena.
__________________
Smijte se više!
Helmuta Newton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 19:08   #187
Quote:
Helmuta Newton kaže: Pogledaj post
Ja sam, naime, još uvijek zaljubljena u Mr. Darcyja iz BBC-jeve serije (Colin Firth), koji se prilikom jednog intervjua nije mogao ni sjetiti da ga je igrao.
ma sere.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 20:56   #188
Quote:
Antidata Neopod kaže: Pogledaj post
BBC verzija iz 1995 je savrsena.
Nema sumnje.
Slažem se. Ja sam prvo gledala film, a kasnije seriju s Colinom. I serija je bolja, autentičnija te i bolje odglumljena.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 15:40   #189
Nakon odgledane serije iz 95-e koja je i filma kojim nisam oduševljena, sinoć sam počela čitati i knjigu koja je predivna i koja potpuno prati seriju. Doslovno iste rečenice izgovaraju. Oduševljena sam.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 10:42   #190
Ja sam obrnuto, najprije sam pročitala knjigu i onda sam gledala seriju. Preoduševljena sam bila i jednim i drugim
Mada mi nije prvi put ni da gledam, ni da čitam
Čitala sam u originalu i to je jedan tako prekrasan engleski da mi je žao što više nitko tako ne govori.
__________________
Luce <3
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 21:19   #191
Nedavno sam čitala moderni nastavak Ponosa i predrasuda - "Kćeri Mr Darcyja" Elisabeth Aston.

Je li netko čitao i kako mu se čini .... ?

Meni nije bilo loše
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.