Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2016., 22:57   #1
Neugodan miris i krvavi iscjedak

Već preko mjesec dana imam tekući bjelkasti iscjedak iz rodnice koji je užasno neugodnog mirisa, po ribi. Uz to imam osjećaj da mi je vagina puna zraka. Kad idem na wc obavezno malo zraka izađe. U petak 4.11.bila sam kod ginekologa i radio mi je papa test te me naručio 15.11.na ostale briseve. Rekao je da sumnja na gardnerellu ali nije mi dao ništa dok ne budu nalazi.
Zadnja mjesečnica bila je 14.10.normalna. ona prije nje bila je 18.9. Manje više su pravilni ciklusi. Jučer navečer sam uz iscjedak neugodnog mirisa primjetila skroz blagi trag krvi svjetlo roskaste boje na wc papiru. Jutros sam mislila da stiže mjesečnica jer me jajnici malo bole a i grudi su mi bile osjetljive. Iako je krvi bilo više nego jučer,to je još uvijek više sukrvica ali malo tamnija.
Mene brine to,papa je tek za 4-5 tjedna a brisevi (pod uvjetom da ih odradim 15.11.ak ne dođe menstruacija) dolaze nakon 8-9 dana.
Zna li netko što bi to moglo biti budući da mi se ovo dogodilo prvi puta u životu a i strah me,kako ću izdržat toliko dana u neizvjesnosti? Dal je moguće da je to sve od gardnerelle?
NocnaLutalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 07:29   #2
Najvjerojatnije se radi o ovulaciji, a posto si pod ocitom infekcijom, osjecas je malo jace no inace.
Cudi me da se toliko ovlaci s brisevima. To je sekund posla.
Kupi si neke jace probiotike i pij ih, mozes si i linex lady vaginalete nabaviti. Pojacaj higijenu. Preporucujem ti lactacyd za pranje.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 07:49   #3
Hvala na odgovoru. Sada mi je i termin za mjesečnicu pa mislim da nikako nema veze s ovulacijom,dapače,danas mi taj iscjedak više liči na mjesečnicu ali jako je oskudna a i inače me trbuh rastura uvijek prva dva dana a sad samo osjetim jajnike da rade. Sve si mislim da je možda ta bakterija nešto poremetila.
Higijenu obavljam i previše što sam zaključila iz nekih postova ovdje,znala sam čak i ponekad isprat rodnicu što smanjuje njenu kiselost pa sam odlučila s tim prestat. Ali nabavit ću si ovo što si mi preporučila. Radim i na dizanju imuniteta. Jedino ne znam bih li sad prije nalaza pokušala s češnjakom i tamponom umočenim u acidofil/čajevac i sl.
A da,odugovlače dosta
NocnaLutalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 13:23   #4
Quote:
NocnaLutalica kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. Sada mi je i termin za mjesečnicu pa mislim da nikako nema veze s ovulacijom,dapače,danas mi taj iscjedak više liči na mjesečnicu ali jako je oskudna a i inače me trbuh rastura uvijek prva dva dana a sad samo osjetim jajnike da rade. Sve si mislim da je možda ta bakterija nešto poremetila.
Higijenu obavljam i previše što sam zaključila iz nekih postova ovdje,znala sam čak i ponekad isprat rodnicu što smanjuje njenu kiselost pa sam odlučila s tim prestat. Ali nabavit ću si ovo što si mi preporučila. Radim i na dizanju imuniteta. Jedino ne znam bih li sad prije nalaza pokušala s češnjakom i tamponom umočenim u acidofil/čajevac i sl.
A da,odugovlače dosta

iii što su brisevi nakraju pokazali??
marantika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.