Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2008., 17:38   #1
Royal Jelly Powder — matična mliječ u prahu ili IMUNOMAX AHCC?

Zanima me da li netko ima iskustva s jednim ili oba navedena proizvoda?
Koji od ova dva proizvoda je bolji i koji brže pokazuje rezultate?
Radi se o čovjeku s rakom na gušterači koji je potpuno oslabio te bi njegova obitelj pokušala ojačat ga .... Počeo je piti danas IMMUNOMAX AHCC 6 tableta na dan / 3x2 na dan.
hvala najljepša
7 dana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 20:11   #2
Quote:
7 dana kaže: Pogledaj post
Koji od ova dva proizvoda je bolji i koji brže pokazuje rezultate?
Radi se o čovjeku s rakom na gušterači koji je potpuno oslabio te bi njegova obitelj pokušala ojačat ga .... Počeo je piti danas IMMUNOMAX AHCC 6 tableta na dan / 3x2 na dan.
hvala najljepša
Ja sam probao Revitu (maticna mlijec u nekom obliku, da sad ne gledam sto pise na kutiji), nije pomogla, ali za to i tako po teoriji treba jako dugo...

A sto se tice raka, lijek od raka je relativno jednostavan, pa da ne duzim

www.miraclemineral.org

Radi se lijeku od skoro svake bolesti, ja sam imao Crohna. Da ne bi covjeka ojacavali, ajmo mi njega izlijeciti... Onda ce on sam ojacati i zivjeti jos dugo...
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 11:01   #3
Najučinkovitija matična mliječ je ona koja se kupuje direktno od medara i rok trajanja joj je oko 2 dana. Problem s matičnom mliječi je što se preradom gube ljekovita svojstva.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 17:32   #4
čuj 7 dana....ja sam ga kupio prije 2 tjedan za majku koja ima adenokarcinom pluća i kombinira ga sa gaviolom (jednom biljkom iz prašume koja ima vrlo jaka antikancerogena svojstva) već 10 dana i moram reć da je rezultat fenomenalan. krvna slika iz totalno lošeg stanja prošli ponedjeljak je jučer bila bolja nego u mene koji imam 31 g. e sada, ne želim bajati gluposti, idući tjedan će opet vadit krv, pa markere pa ct , bar mislim tražit ću to, pa napišem rezultate. inače, tek joj je normalan čak i previše, snaga joj se vratila, boja, opće stanje super ali za ono unutra još nemogu ništa reći. uglavnom, ako se odlučiš za to u HR je preskupo jer ti treba 3 do 6 grama dnevno pa računaj,. ja sam se snašao i naručio iz švedske preko poznanika kutija 38g za 60 eur...
spro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:44   #5
spro, molim te da napišeš o gaviolu nešto više, dosta pratim takve preparate ali na njega nisam još naišla, a i pretraga na internetu mi nije dala neke rezultate. tko ti je preporučio takvu kombinaciju, gdje nabavljaš gaviol... puno hvala unaprijed
ZARAJANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 11:27   #6
moj susjed je šećeraš i ove tablete su mu škodile pa su smanjili na 3 na dan. ali nade je sve manje
7 dana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.