Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2010., 08:19   #141
Nas smo troje bili u stanu od 25 kvadrata 4 godine. Imali smo kupaonicu i jednu prostoriju koja nam je bila i kuhinja i dnevni boravak, a navečer i spavaća soba. Da nam je bilo tijesno, je, ali mir koji smo dobili kad smo odselili od mojih je neprocjenjiv . A dobro smo se s mojima slagali. Bila bi sama pa makar i u šupi.
Sad smo nas četvoro u 75 m2 i tražimo se po stanu. Mi imamo svoju sobu, oni svako svoju. Svakako je lakše i lijepše, ali i u manjem prostoru smo sasvim normalno živjeli.
Nature is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 11:47   #142
Suprug i ja živimo u stanu od 37 kvadrata i planiramo dijete. Bit će skučeno jer već je. U tako malom stanu svaka stvar mora biti na svom mjestu jer inače neuredno. Prije nego smo se odselili živjeli smo sa njegovom mamom u trosobnom stanu s dnevnim - nadam se da nećemo to morat nikad više ponovit.
U mojoj zgradi u stanu identičnom našem, živi 5-ero člana obitelj: djed, otac i majka i dvoje djece. Također ima i obitelji muž, žena, dvoje odrasle djece, a sad kako to njima funkcionira nemam pojma.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 12:04   #143
Mi (nas troje) živimo u stanu od 70 m2. Prostorije su ogromne,ali mana je što su tako debilno raspoređene da se ne može ništa pregrađivati. Imamo spavaću,dnevni i kuhina spojeni,kupaonica i mali hodnik na ulazu. Spavaća je ogromna,najveća je prostorija u stanu. Mi smo htjeli pregraditi spavaću da napravimo 1 dječju sobu,ali ne možemo jer je to stara gradnja (150 godina staro) i srušio bi nam se strop. Ne žalim se ja,niti želim ikome vaditi mast iz koljena,samo kažem da je nekad i s većom kvadraturom nefunkcionalno.

S druge strane,frendica s mužem i djetetom živi u stanu od 35 m2 i imaju sve. Malo je,ali jako funkcionalno. Raspored prostorija je super pa tako imaju i dnevni spojen s kuhinjom,kupaonicu i jednu spavaću sobu. Spavaću su naknadno napravili. Stvarno je malo,ali,kako oni kažu,njima najdraže na svijetu.
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.