Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2005., 12:15   #21
Exclamation

[QUOTE]zlatana kaže:
[B]
Quote:
Janjesce kaže:
Ja sam prije neki dan izašla iz dućana radi neljubaznosti. Ulazim, pozdravljam, prodavačica ne odzdravlja nego priča sa svojom prijateljicom o privatnim stvarima. Ja stojim, čekam čekam i čekam. Ona i dalje priča neobavezno. I kako to nije završavalo pitala sam je što me interesiralo, ona kaže "ima, pričekajte". I tek onda prijateljicu poslužuje. Tri ure kopa po nekoj kutiji. Pa sam joj rekla "Oprostite ja idem" i izašla. A će ona zamnom nešto u stilu "pa morate pričekat".
Nisan poludila čekat...

Ti si jos dobra .Barem si se javila da izlazis.
Sad se nakon par sekundi okrenem, ne kazem ni dovidjenja pa nek se ona misli.
Mene nervira u javnom prevozu kad nece da pomaknu svoje noge i vrecice kad izlazim.
E onda mi dodje da zapnem "slucajno" bas na te vrecice.
ah.. ta neljubaznost oko zg tramvaja - cijeli sistem, cijeli kompleks ZETa - oko nabavke karata, oko vožnje, oko nesigurnosti u tramvaju od ama baš svega i ljudi i neispravnih kola.. i još uz to dolazi i te gužve..
ne znam ako je tko od vas gledao "lažeš, melita" gdje u zadnjoj epizoda njena mama ulazi u tramvaj - možda su čak to i snimili namjerno, ali su lijepo prikazali nekulturu i ta guranja i gužve u tramvaj-
i ako se to usporedi sa zapadom - vidi se da je to specifično za nas.

u amsterdamu iako znaju biti gužve u njihovim tramvajima, postoji neki red - ulazi se isključivo ili na prva ili zadnja vrata, a na sva ostala se ne može ući jer postoji ona prečka kao u trgovinama - gdje se može samo izaći a ne ući..
oni su to sredili, ne znam kome od odgovornih pašu te gužve i takva nekvaliteta življenja..
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.