Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2005., 19:52   #41
Quote:
monol!t kaže:
ajd dobro, bilo mi je i dosadno
Prihvaća se
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 19:53   #42
Quote:
Natch kaže:
ma je, to je zbirka 'istinitih ispovjesti' zena o njihovim seksualnim mastarijama, a zena je neki samoprozvani seksolog...no to sve skupa nije bitno...meni se svidja tema i topic je dobro postavljen
je, samo da previse ne zachatamo...e ali procitaj men in love od iste zenske, ta je vec malo bolja ...inace zena se cijeli uvod zgraza kolko su muskarci perverzni
monol!t is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 19:54   #43
Quote:
monol!t kaže:
je, samo da previse ne zachatamo...e ali procitaj men in love od iste zenske, ta je vec malo bolja ...inace zena se cijeli uvod zgraza kolko su muskarci perverzni
zasto perverzni, daj jos detalja?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 19:56   #44
Quote:
Natch kaže:
zasto perverzni, daj jos detalja?
pa secret garden je o zennskim fantazijama, a ovo su muske...i fakat su original, barem po mojoj procjeni ...ja sam barem nasao sve svoje

inace, na secret garden sam skoro zaspo od dosade..vi zenske ste fakat nevinasca
monol!t is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 19:59   #45
Quote:
monol!t kaže:
pa secret garden je o zennskim fantazijama, a ovo su muske...i fakat su original, barem po mojoj procjeni ...ja sam barem nasao sve svoje

inace, na secret garden sam skoro zaspo od dosade..vi zenske ste fakat nevinasca
a kakve su to vase nevjerojatne fantazije?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:02   #46
Quote:
Natch kaže:
a kakve su to vase nevjerojatne fantazije?
procitaj pa ces vidjet....ne vjerujem da ces se sokirati, ali u odnosu na zenske su ipak perverznije ...uz uvijet da je secret garden autentican....ali pitanje je i kolko su zene bile otvorene u to vrijeme...hmmm
monol!t is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:44   #47
Quote:
Natch kaže:
radije razmisli jesi li kad bila zavidna prijateljima na penisu...ja znam da jesam, u okviru djecje igre,
Jesi li sigurna da nisi najprije pročitala Freuda, a zatim rekonstruirala svoje uspomene?

Ne kužim, zašto bi bila zavidna na penisu. Daj pojasni malo, stvarno mi to nije jasno.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:50   #48
Quote:
VelmaX kaže:
Jesi li sigurna da nisi najprije pročitala Freuda, a zatim rekonstruirala svoje uspomene?

Ne kužim, zašto bi bila zavidna na penisu. Daj pojasni malo, stvarno mi to nije jasno.
pa ko sto si frendici zavidna sto ima ljepsu barbiku ili vece sise...cisto djecja ljubomora
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 20:57   #49
Quote:
monol!t kaže:
pa secret garden je o zennskim fantazijama, a ovo su muske...i fakat su original, barem po mojoj procjeni ...ja sam barem nasao sve svoje

inace, na secret garden sam skoro zaspo od dosade..vi zenske ste fakat nevinasca
Hmm, ovo mi je baš zanimljiva tvrdnja.
Ako sudim po sebi, rekla bih da je obratno, međutim, ne ubrajam sebe u baš sasvim tipične žene pa ne znam...
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 21:01   #50
Quote:
Natch kaže:
pa ko sto si frendici zavidna sto ima ljepsu barbiku ili vece sise...cisto djecja ljubomora
Ma nisam ja nikom bila ni na čemu zavidna, nisam baš tip zavidnika.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 21:03   #51
Quote:
VelmaX kaže:
Ma nisam ja nikom bila ni na čemu zavidna, nisam baš tip zavidnika.
mozda si ti tip zavOdnika
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 21:21   #52
Quote:
VelmaX kaže:
Hmm, ovo mi je baš zanimljiva tvrdnja.
Ako sudim po sebi, rekla bih da je obratno, međutim, ne ubrajam sebe u baš sasvim tipične žene pa ne znam...
Evo, ja recimo smatram da baš JESAM tipična žena.

Pitanje koje mi je povodom ovog sinulo: što znači "tipična žena"? I po čemu je biti upravo to dobro ili loše? (često se žene ograđuju od tipičnoženstva kao da je to nešto nepoželjno)
Evo ideje za novu temu
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 19:18   #53
Otkad znam za sebe znam čemu penis služi i to mi je bila potpuno normalna stvar. No nikad nisam bila ljubomorna na njega zato što je to ustvari jako ružna stvarčica, mislim sad mi lijepše izgleda, al kad sam bila mala mi je bio jako ružan. Jedino sam malo ljubomorna što se lakše popiškit i pto oni nemaju mengu a mi da.
aurora_borealis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 19:25   #54
Quote:
aurora_borealis kaže:
Jedino sam malo ljubomorna što se lakše popiškit i pto oni nemaju mengu a mi da.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.