Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 12.08.2011., 14:50   #10
Quote:
adriene kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje koje me jako muči pa bih bila jako zadovoljna kad bih čula vaša mišljenja. Znači, danas sam u razgovoru sa svojom majkom saznala nešto što nisam dosad znala. Prije nekoliko godina, u trenutku kada je mislila da boluje od teške bolesti, zavjetovala se da će imati treće dijete ukoliko bude dobro. No, prošle su godine i godine, ona je dobro, al i dalje smo tu samo moja sestra i ja, a mami će uskoro 42 godine. Uvijek je mislila da ima još vremena, a ni financijska situacija tad nije bila bajna pa mislim da je i to utjecalo. Danas sam u razgovoru s njom vidjela da je to strašno muči, a od danas ni ja ne mogu biti mirna jer kao vjernik doista smatram da je neizvršenje zavjeta smrtni grijeh.
Molim Vas za savjet, a ne izrugivanje i nadam se da sam temu postavila na pravo mjesto...
Ako, zbog bilo kojeg razloga, nece biti djeteta, neka poprica sa fratrom i napravi nesto drugo umjesto toga Tvoja mama najbolje zna zasto joj nije uspjelo ispuniti zavjet i zasto se tada zavjetovala, ali ako nije ispalo kako je taj trenutak mislila, ne znaci da ne moze vise ama bas nista napraviti. Moze naprimjer raditi nesto dobrovoljno za obespravljenu djecu, i sigurna sam da se moze sjetiti i necega drugoga. Sretno
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.