Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Europska unija

Europska unija Ujedinjeni u različitosti

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 07.04.2017., 20:18   #10
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Za Kujundzica nitko????

To je ono što pišem na temama o politočkoj sceni, da novi val iseljavanja puno vise ide na ruku HDZu nego SDPu... odnosno da se ljevičariu više iseljavaju nego desničari... Da se ovakvo iseljavanje nastavi jos 10 godina, u dijaspori i dalje cvrsto popbjedjuje HDZ, s obzirom da je glavni dio dijaspore (posebno one euroipske) nastao za vrijeme komunizma. A zna se tko se tada iseljavao...

Mi desničari, premda smo prosječno slabije obrazovaniji, smo ipak u prosjeku zadovoljniji životom od ljevičara... Dok imam za kruh, mlijeko, grijanje i školske knjige za djecu, meni je ovdje dobro.

Unatoc svim manama, ovo je MOJ grad, moji prijatelji, mojih četiri i pol desetljeća života na njegovim ulicama, moja istočna tribina Dinamovog stadiona, moj park Maksimir, moja Ilica, moja Crkva i ljudi koje vidjam u njoj i pred njom svake nedjelje, moj Tuškanac, Dugave i jedna xy koja je prije skoro 30 godina živjela u njima, moja Sava i moje sljemenski grah nedjeljom, moja osnovna, moja srednja, moj faks..

I ja tu funkcioniram... I gdje god otputujem, srtetan sam da se imam gdje vratiti, i svake sve vise i vise volim svoj Zagreb, i ne znam sto bi me moglo (osim da su mi djeca gladna) natjerati da se iz njega odselim... Što mi može neki Dublin ponuditi naspram svega što imam ovdje...

Ali to smo mi zatucani i primitivni desničari...
Ma iz zajebancije sam napisao rezultate.

Znaš li ti koliko ljudi je izašlo na te izbore?

Prvi krug - 26, a drugi krug - 19 ljudi.

2015. je MOST pobijedio sa 100% (jedan glas), a 2016. Pametno za 100% (jedan glas).

Kolinda i Kujundžić su dobili po jedan glas. JEDAN (1) glas.


Skuliraj se, ne vrijedi svakakvu glupost analizirati.

Ali kada vidim dokumentarce i priloge o Hrvatima u Irskoj, imam dojam da su to obrazovaniji ljudi od generacije prije 50 godina.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.