Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2007., 13:46   #41
Quote:
lovelygirl kaže: Pogledaj post
Zanima me da li često menjate frizure?Ja kada sam neraspoložena odmah to poželim učiniti i kasnije se kajem!!Kako vi???
Frizure sam drastično mijenjala - od duge kose na 2 cm, od crne na bijelu boju i tako neko vrijeme dok nisam pronašla boju i frizuru kakvu želim i sa kojom sam 100 % zadovoljna.
A na tome mogu zahvaliti svojoj frizerki koja točno zna što želim!
Od zadnje promjene frizerke zadovoljna sam svojom kosom i ona je ljepša nego ikad!
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 13:48   #42
ja ostajem vjerna svojoj dugoj kosi do pola leđa
manikerka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 14:17   #43
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
ma s mojom duzinom i vrstom kose mogu kombinirat kolko hocu..

Takodje. A to stalno i radim. Promena frizure mi nikada nije bila povezana sa lošim raspoloženjem (to lečim dugim šetnjama, plakanjem i pisanjem). Jednostavno me jako zabavlja činjenica da postoji nešto na nama što je moguće tako lako drastično promeniti, na sto načina, a onda ponovo vratiti na staro. Pa ispočetka. Uživam u tome. A i moj frizer.
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:28   #44
Imam plave pramenove već jedno sto godina, al pošto mi i prirodna boja kose baca na plavo to mi i stoji nekako. Imala sam klasičnu stepenasto ošišanu kosu do ramena (zijev) pa sam pred jedno godinu i pol napravila šiške. Tako da je to ujedno najveća promjena unazad 10 godina.
Inače imam kosu koja je prirodno kovčava pa kad je ne raščešljam mi je skroz frkava a kad je raščešljam ravna. Tako da nakon svakog pranja mijenjam.
Sad će ljeto pa mi se neće dat ni češljat
BlueEyed-Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:59   #45
evo i ja se javljam...primjetila sam da dok sam nosila frizure do ramena, malo preko ramena,stepenasto u svakom slucaju ,nije mi nikad bilo tesko pristati na kojekakve promjene,tipa oblikovanje frizure,sisanje...itd...medjutim zadnjih godinu i pol,pa skoro i dvije imam dugu,do preko pola ledja plavu kosu i sad sam totalno bez ideje za frizurom i volje...dodjem u frizeraj i kazem svojoj frizerki da razmisljam o promjeni duzine kose,a onda ona krene s kukanjem...:'...ma,neeeeeeeee...tako dobra duuuuga kosa,njegovana, neispucana....znate li vi koje bi zene ubile za takvu kosu......ja da sam na vasem mjestu ne bih se usudila ni pomisljati na skracivanje.....' I onda se ja zamislim ,pa pomislim aj stvarno dobro mi stoji, zasto mijenjat ako mi dobro stoji i to je tako.....a, gledam sve ove nove zurke sto se sad nose, bas su otkacene i urbane...onako kako sam ja to nekad nosila...a,sad sam prava vrazja dogokosa balerina...
a frizerka mi je stvarno dobra,skolovana,pomodna( nije ono sve samo feniranje i gnijezdo frizura ) i stalno ide po tim seminarima...pa,nekako njena mi rijec znaci...
merita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 20:22   #46
imala san kosu do pola leđa i onda me puklo nešto pa san je skratila 15-20 cm i sad jedva čekan kad će mi narasti opet...obožavan dugu kosu...onako blago izrepana, eventualno 2 sloja ili ravna sa šiškama nekim dobrim i to mi je zakon...možeš radit s njom šta te volja...srićom mi kosa brzo raste...
šta se tiče boje...nisan se još nikako bojala...neman ja živaca baš za to...a i svaka frizerka kaže da iman neku neobičnu boju kose...pa ono, bolje ne dirat šta mi je majka priroda dodijelila...
Laotong is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 21:54   #47
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Ne.

Imam istu frizuru od pamtivijeka Dugu, ravnu, plavu, blago stepenasto šišanu, njanjanja :zjev:

(Da se ne propustim pohvaliti svojom predivnom kosom )


Ne pada mi napamet da si zayebem kosu zbog svojih estrogenskih kvazidepresija

A možemo to reći i tako da sam školski primjer straha od promjena


U svakom slučaju, ako se mene pita, neraspoloženje se puno kvalitetnije liječi Mirtama i Marc Jacobs garderobom




ovo ko da sam ja pisala, ista nam je frizura, a i boja.moram se i ja falit
Nikad mi nije palo na pamet da promijenim boju ili da se ne do Bog ošišam
Mogu je dignuti, vezati u rep, nakovrčati, ispeglati , uspiraliti, zgužvati, ali najčešće je ravno sfenirana.
Zimi dam par tamnijih pramenova i to je najveća ekstravagancija na mojoj glavi.
Kad oću liječit neraspoloženje kupim si par stileto sandala od 10 cm
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 00:30   #48
koje ste vi klasičarke.

zakljucujem da je bolje imati okej,dobru kosu,nego predivnu.
jer ova predivna ograničava na dosadnu dugu frizuru.kao 'žao mi ju dirati..'
ovako kad nije tako diiivna nije ti ju ni žao šišati i farbati.
__________________
Hate this part.
CandyCovered is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.