Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2003., 21:33   #81
zachatavanje diskusija

Kao što je netko ovdje primjetio (mislim Obelix), pojedinci zachatavaju diskusije, kao da si žele nabiti rekord u broju postova. Ono koji prvi pređe 10.000 kao da je probio zvučni zid bez obzira što je imao 8.000 postova u dužini jedne i po riječi i pet Smilies-a.

I još jedno pitanje, gdje je granica ozbiljnosti? Koliko treba odpostovati da bi čovjek bio ozbiljno shvaćen?
100,500 ili 1000? Ili je i to malo?

NA KRAJU SE I ONAKO BROJE POBJEDE, A NITKO NE PITA KAKO SE DO NJIH STIZALO.

__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Old 10.06.2003., 23:37   #82
Nije mi bitno koliko neko ima postova,vec ono sto neko zeli reci tim postovima.

Nekada pisem duze postove (evo,veceras me optuzise da su mi postovi kao "kranjske kobasice" ),nekada sve sto zelim reci stane u par recenica.
Ali to zavisi od tema koje citam,od mojih interesovanja,razloga zbog kojih dolazim ovdje,kako sam raspolozena u datom momentu...

Ako je neko dosao da se zabavi,pa ode na "kokosinjac" i zeza se,naravno da ce njegovi postovi uglavnom biti kratki.
Ko posta na nekim drugim dijelovima foruma imace znatno duze postove.

Ipak,ako je post duhovit,pa imao i smo jednu recenicu - meni je to dobar post...nasmijace me,a ljude je tesko nasmijati,mnogo ih je lakse naljutiti...

Na forumu sam jos od onog starog foruma...gdje su postojale nepregledne stranice sa temama...a koga vise nema,cak ni arhive...
Tada su postojale zvjezdice,kao ocjena clana.

Ni tada,kao ni sada uostalom,nisam imala neki veci broj postova.
Nisam se svadjala s nekim uvazenim clanovima foruma,niti otvarala teme za svaku svoju misao da bih bila primjecena.
Nisam se dopisivala na PM ni sa kim (kao ni sada uostalom)...mozda sam za dve godine provedene ovdje poslala desetak PM.

I ni u jednom trenutku nisam mislila da se neko ne slaze s mojim misljenjem jer imam mali broj postova ili zato sto ne pripadam nekom klanu.

Mislim da ima odredjeni broj novih clanova koji nastupaju bahato,koji svaki post zapocinju u stilu - "vi ste svi glupi i nedojebani,pa hvatajte biljeske sta ce vam majstor sad reci...ja cu vas nauciti da zivite i jebete..."
Mozda zele privuci paznju,mozda nisu dovoljno zreli,mozda lijece neke svoje komplekse...

Ali zbog takvih ne treba osuditi apriori sve nove clanove,jer ipak nisamo svi isti.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 10.06.2003., 23:47   #83
Ponekad se dogodi i da se neki 'stari' forumas nasali sa 'novim' forumasem,na nacin na koji se obicno sali i na koji su ovi 'stari' navikli.
Medjutim,'novi' forumas to shvati kao provokaciju,a ne dobronamjernu salu.

Ljudima treba vremena da se priviknu na neko okruzenje,da donesu neki svoj sud o nekom forumasu,te bolje razumiju neke njegove izjave...

A sto se Klaudije tice,mislim da su na pocetku svi imali razumijevanja za nju,mozda je i koja bezazlena sala pala...ali i ljudi u VL imaju granice strpljenja...a Kaudija ih je zaista odavno presla...
Ali to je samo moje misljenje i u potpunosti shvatam da neko moze imati (i najvjerovatnije i ima) suprotno misljenje.

Sto se tice klonova,mislim da bi neko od odgovornih trebao pokusati to sprijeciti.
Vjerovatno je to nemoguce sa 100% uspjehom uraditi,ali treba barem pokusati stati tome u kraj.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 11.06.2003., 06:56   #84
Quote:
slafko kaže:
[COLOR] seratore odmah odjebem u startu i mirnije živim... kako se ti rješavaš seratora?[/COLOR]


...ne odgovoram na njihove postove ili ih pak zajebavam [pokusavam] na razne nacine
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Old 11.06.2003., 07:39   #85
Quote:
kali kaže:
evo ja sam nova i bit cu jako dobra.
ja jako volim citati lebowskog,drito konja,slafkeca ofkors,lucky v.,a cure volim malo manje
fala..mogu sjesti??
čitanje lebovskog: -1 sa stalkom
čitanje drito konja: +5
čitanje slafka: +4
čitanje lakija: -2

e sad možeš sjest.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 11.06.2003., 07:46   #86
Re: zachatavanje diskusija

Quote:
preatorian kaže:
Kao što je netko ovdje primjetio (mislim Obelix), pojedinci zachatavaju diskusije, kao da si žele nabiti rekord u broju postova. Ono koji prvi pređe 10.000 kao da je probio zvučni zid bez obzira što je imao 8.000 postova u dužini jedne i po riječi i pet Smilies-a.
I još jedno pitanje, gdje je granica ozbiljnosti? Koliko treba odpostovati da bi čovjek bio ozbiljno shvaćen?
100,500 ili 1000? Ili je i to malo?
NA KRAJU SE I ONAKO BROJE POBJEDE, A NITKO NE PITA KAKO SE DO NJIH STIZALO.
zakaj imam osjećaj da ovo mene ide? možda ide pesicu. možda su u šumi.
ima nas chatera na bacanje. svatko iznad 1000 postova chata, onaj ko ti kaže da to ne radi sere i slobodno ga pljuni u oko. postovi od jedne i pol riječi i 5 smajlića? hmmm... moram priznat da mi se i takvi zalome ponekad. iako se trudim da to bude vrlo rijetko. ima ljudi s kojima se i tako mogu sporazumjet. a smajlić govori 1000 riječi, kaj ne?

broj postova nije važan da bi se nekog ozbiljno shvatilo... uzmi na primjer buttersa. dečko ima 180 postova, ali u svakom postu kaže pametnih stvari. ako ne kaže pametnu stvar, ispuca hrpu linkova na pametne stvari. onda axmi i ja začetamo jer se prepucavamo oko detalja.

ili spqr... tip je bolno efikasan. 200tinjak postova, a svaki je format A4 i vrlo edukativan.
broj postova je odraz vremena koje dotični provodi na internetu. još ako je brbljav ko pesica i ja...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 11.06.2003., 07:50   #87
Quote:
M@3X kaže:
A sto se Klaudije tice,mislim da su na pocetku svi imali razumijevanja za nju,mozda je i koja bezazlena sala pala...
slafko nije. odmah sam reko da je žena psihopat i potencijalni ubojica sjekirom. pa sam dobio jezikove juhe od svih. mjesec dana kasnije, svi joj govore da je psihopat i vrijeđaju je... slafko ih pokušava smirit, ali odustaje. i ko je sad tu lud? slafko, naravno. kaj se ima gurat di mu nije mjesto.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 11.06.2003., 08:15   #88
nesumnjivo je da bi psiholog imao dobru placu kad bi radio sa ljudima sa IMFa.. toliko poslaaa... pa za to bi trebala kakva brigada psihologa i opet da ne spavaju

hm.. mozda bi im dobro dosla pomoc dobrog prihijatra.. jer ja zaista odavno nisam vidjela vise psihopata na jednom mjestu... (sjetimo se soraje, a i sad ima nekolicina aktivnih clanova kojima je pomoc neohpodna..),a za ove sa manjim brojem postova ne mozemo biti sigurni da li jesu ili nisu psihopate...

sa druge strane, nesumnjivo je da ovaj forum ima dooosta kvalitetnih clanova.. one koji imaju vise postova cesce citamo pa je logicnije da o njima imamo "dobro" misljenje... ono sasvim je normalno da se uzima u obzir ono sto oni kazu.. pogotovo ako je vecina njihovih postova ok... one sa manjim brojem postova primjetis ili ne primjetis...a cesce ne primjetis.. i onda te bas briga ko su oni.. sta su oni.. i kojeg vraga oni ovdje traze...

i nekako ne normalno da novi forumasi (ako imaju vremena naravno) nabijaju broj postova... samo je gadno to sto oni to rade besmislenim postovima koji se sastoje od par smajlica i bye... i onda se stice dojam da su oni beskicmenjaci...

lijek za to?.. apsolutno nepotreban... pises zato sto zelis nesto reci, a ne zbog toga da bi ti neko rekao yeeeee... jao kako si ti pametan...

da rezimiram, psihologija jeste grana nauke koja bi se mogla (dooooooooobro) razviti proucavanjem forumasa, ali to ogranicavati da broj postova ili na vremensko bivstvovanje ovdje je besmisleno...
heureka is offline  
Old 11.06.2003., 08:18   #89
Quote:
heureka kaže:
sa druge strane, nesumnjivo je da ovaj forum ima dooosta kvalitetnih clanova.. one koji imaju vise postova cesce citamo pa je logicnije da o njima imamo "dobro" misljenje...
kod mene je obrnuto. što više čitam neke ljude to su mi gori. zato sam i odustao od čitanja nekih "starijih" članova. a neke jednostavno ignoriram. a svoje postove čitam jedino kad me netko citira. mislim da bi poludio da idem čitat kaj pišem.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 11.06.2003., 09:49   #90
sorry šro uzurpiram temu, ali mi se čini zgodno za priupitati starog forumaša: kaj znače one različite ikonice kuverti: žute, crvene, sive pa neke s točkom, a neke ne?
jedino kaj mi je jasno značenje kada je otvorena ili zatvorena, ali boje?
mudrica is offline  
Old 11.06.2003., 16:24   #91
a pazite ovog bisera. prvi i trenutno jedini post:
Quote:
VRAG kaže:
Ja sam si našel curu a ti puši kitu
uz potpis: "jedite govna"

majstor
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 11.06.2003., 16:37   #92
Jadna cura...
__________________

.


prodajem: Pearl Jam: Ten i No Code
snowboard
beheaded is offline  
Old 11.06.2003., 21:38   #93
Eto ekipa ja sam ovdje nOOb... i to na ovom forumu vec nekih 6 mjeseci...

Od starije ekipe (mislim onih sa puno postova) nije me nitko napao nit sam ja koga napadao... ( sto ne znaci da nece/necu)

Uglavnom ovdje vrijeme provodim citajuci (pa me nitko ni ne moze napast nit ja koga napadam s time) i smijuci se ljudskim glupostima ali i pametnim forama...

U biti sam zapamtio mozda 20-ak nickova koji ovdje postaju i vecina mi je OK dok su neki No.1... kao npr. Lebowski koga smatram naj clanom foruma i cijim se pamatnim forama i odgovorima znam smijati do besvijesti...
Od zena mi je Latitea No.1 jer kad usred nabrajanja svojih dilema i problema kaze "...uh... uh... sto cu sad?" ja padam sa stolca...

I to je to.

Napisah ovaj post kao neki 6-godisnjak al me boli kita... sad imam jedan post vise...juuuhhhuuuuu

Sad sam malo iskusniji i pametniji...
jiiiipiiiii...
_wes_ is offline  
Old 27.02.2023., 18:59   #94
Ljude cete puno bolje upoznati po nacinu kako pricaju (o) drugima nego po tome kako drugi pricaju o njima!
Samo Adri is offline  
Old 27.02.2023., 20:03   #95
Quote:
Samo Adri kaže: Pogledaj post
Ljude cete puno bolje upoznati po nacinu kako pricaju (o) drugima nego po tome kako drugi pricaju o njima!

Pohvala za dizanje 20 godina stare teme!
Martian7 is offline  
Old 28.02.2023., 13:46   #96
Quote:
Samo Adri kaže: Pogledaj post
Ljude cete puno bolje upoznati po nacinu kako pricaju (o) drugima nego po tome kako drugi pricaju o njima!
Izvrsno rečeno
Uzumaki. is offline  
Old 28.02.2023., 15:52   #97
Quote:
Uzumaki. kaže: Pogledaj post
Izvrsno rečeno
Te portal mudrost dana. Mudrost mudre mudrosti za mudrost trena u danu, barem. Izvrsna trena za tren izvrsne izvrsnosti, naravno.
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you watch them on a screen.
descender is offline  
Old 28.02.2023., 21:32   #98
Quote:
descender kaže: Pogledaj post
Te portal mudrost dana. Mudrost mudre mudrosti za mudrost trena u danu, barem. Izvrsna trena za tren izvrsne izvrsnosti, naravno.
Ima par dobrih

A da, to bi trebalo biti kao jasno ko dan jasno znanje, prosto ko pasulj pa opet kada se zaigra kolo ogovaranja zastaneš i gledaš koliko gluposti prolazi i pomisliš - jebote
Uzumaki. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.