Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2010., 03:26   #261
Uz kriglu ide i bačvica piva.

Sjetih se još - Zippo.
__________________
There are no problems only solutions!
Poison Ivy 058 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 19:08   #262
Quote:
poison ivy 058 kaže: Pogledaj post
Uz kriglu ide i bačvica piva.

Sjetih se još - Zippo.
zippo mi je isto super poklon ..
Laterus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 11:37   #263
ljudi, pomoc

sto da kupim decku(33 god) koji stalno putuje i ima sve sto moze imati? vec sam mu pokupovala toliko poklona da ne znam vise sto bi

mislila sam mozda ovako nesto

http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...atsu-sp10h2eu/


jel se moze netko sjetiti nekog bas onako neuobicajenog extra super kul poklona?

parfemi, knjige, nakin, roba, cuga ne dolaze u obzir
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 17:36   #264
btw, jel zna netko gdje se mogu kupiti one IOU kartice
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 22:59   #265
Quote:
Laterus kaže: Pogledaj post
ajde cure, sta ste poklanjale svojima, a da nije parfem

parfem mu nikad nisam kupila iako sam htjela al ovaj moj tvrdi da skoro sve što njemu treba od kozmetike proizvodi saponija osijek, a ostalo je bacanje novaca
e ovako...kupovala sam odjeću (vesta, majice, donje rublje, cool čarape, šal) al uvijek mi je malo frka sa određivanjem veličine pa zujim po dućanu dok ne vidim nekog tipa sličnih proporcija i zamolim ga il da isproba il da odokativno procijeni odgovara li i dosad nikad nisam pogriješila čak sam mu i starke kupila na taj način
zatim cd-e, dvd-e i knjige, uglavnom znala sam što želi, a nema, jer pamtim takve pizdarije tako da je uvijek bio oduševljen
isto tako kad naletim na nešto novo i neisprobano, redovito mu kupim mirisne soli za kupke jer to stvarno obožava slično je i sa nekim deluxe čokoladama al to oboje volimo pa je dobro što odmah počastim i sebe
nedavno sam mu kupila dasku i set noževa za sireve jer je par puta provalio da bi bilo cool to imati kad dođu gosti i to će dobiti za rođendan

zapravo ne kupujem poklone isključivo za rođendan, nekad baš naletim na nešto za što znam da bi mu trebalo il bi mu se svidjelo pa kupim ako imam love , npr. godinama već gledam kako su mu jakne strateški raspoređene po stanu jer nema nikakvu vješalicu u hodniku pa sam nedavno slučajno naišla na super drvenu vješalicu i kupila mu i sad gledam vješalicu zajedno sa jaknama jer ju još nije instalirao, bit će da čeka da ja to obavim
__________________
pinterest

Zadnje uređivanje miss burleska : 19.08.2010. at 00:13.
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 17:21   #266
dar za useljenje

ajmo, da čujem prijedloge.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 01:36   #267
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
ajmo, da čujem prijedloge.
neki fensi set zacina ili doza za iste, somelijerski otvarac za vino, neki fora kvalitetan cajnik, masivni granitni muzar, set za koktele (sejker i pripadajuci pribor), opcenito bilo sto za ku'inju sto je istodobno upotrebljivo, a opet lijepo dizajnirano da moze posluziti i kao dekorativni predmet (udji u home sweet home, butlers, franju, kiku i mueller, sigurno ces nesto naci. butlers ti je u west gateu, presladak je ducan.). mozda neku zanimljivu vjesalicu za zid (moze se naci lijepih vjesalica koje idu na vrata i stede prostor), ili neku lijepu prostirku ili dekorativni prekrivac, set nekih lijepih rucnika, pogotovo ukoliko znas kakvim su bojama i dezenima skloni. u avenue mallu se konacno otvorio ducan aqua, ima simpaticnih stvari s morskim motivima (obrati paznju na bestek i rucnike). mozda naidjes na neku lijepu prostirku za ulazna vrata (tu uvijek godi osvjezenje jer vecina ljudi ima one bezvezne prostirke u mrtvackim bojama).

nadalje, elektricni masazer, komplet za masazu, feng shui prirucnik... i, zadnje, ali ne manje vazno, uvijek pali buteljka neceg vrhunskog ili poklon-kosarica s tradicionalnim hrvatskim proizvodima (natura croatica, izvorno.hr, bonkulovic...).
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 14:47   #268
divno, hvala na idejama.

nešto od toga će past.

ja sam razmišljala između ostalog da im donesem kućnog ljubimca.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 00:16   #269
ima li netko ideju što pokloniti dečku onako bez posebnog povoda.. dečko curi uvijek može donjeti cvijet koji je ubrao u nekom dvorištu a što cura može pokloniti, da je jednostavno, bez posebne prigode i da ga razveseli (a da to nije npr neka čokolda koju on voli thnx!
pearl_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 12:43   #270
Hmm, s čokoladom ili nekom bombonjericom ne možeš fulat i nikad mu neće dosaditi ali ako bi da malo promijeniš... Moj eto npr. obožava coca - colu, može odjednom popiti 2l. Tako da ga nekad iznenadim sa čokoladom i malom coca - colom. Pa sad, ako ima nešto što tvoj obožava, bilo koja druga "hrana", nešto za piti, i sl.
Ili neki privjesak za ključeve, novčanik (mada je to skuplje), neki šal ili komplet (šal, rukavice, kapa - mada je sad toplo za toga i skuplje je ali eto), pa jednostavno neki balzam za poslije brijanja (u tubi...). Ja često poručim nešto iz kataloga, neki set npr., što mi bude jeftino, da ga iznenadim.
Planiram mu jednom tako bez povoda kupiti dobre i skupe boxerice i potkošulju. Da ima i to od mene, nešto lijepo... Pa ako inače nema vaših fotografija a vjerujem da nema puno jer ko još izrađuje fotografije , onda mu možeš neku vašu posebnu izradit i uvećat i uokvirit. Pa možeš kupiti prazan CD i nabacat lijepih pjesama (npr. strane ljubavne balade - što ja planiram). Onda sam ja svom znala kupiti 10 pakAla žvaka koje on voli, da ne mora često kupovat, tek da se zasmije i kaže "E jesi budalica. <3). Zatim, ja planiram kupiti neku manju korpicu, ukrasit ju staneskom trakom, i nabaciti puuuuno raznih slatkiša koje on voli a to su npr. (Rafaelo, neke keksiće kojima ne znam naziv. , gumene bombone od coca - cole, i ama baš svega što voli, svakakvih vrsta... I onda samo obložiti celofanom.) Onda, možeš kupiti dvije one skroz male bočice vina pa popiti s njim u autu, isplaniraš da odete se samo vozati i parkirati npr. negdje u nekoj prirodi predveče/naveče, onda tu otvorite makar te male bočice, zasladite nečim, malo romantike, nježnosti i sl. Ne znam zaista, ništa više mi trenutno ne pada na pamet. Nadam se da ti je makar dalo neku ideju. Ako se sjetiš nečeg još, napiši, daj i ti meni.

Što sam se zanijela, malo i pretjerala, hahaha.
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 19:50   #271
Quote:
Laterus kaže: Pogledaj post
... (ne zelim mu kupiti tipkovnicu ako voli informatiku i sl) ...
Tipkovnica!! Otvorila sam topic da vas upitam šta da mu više kupim jer sam bila bez ideja (momak, godišnjica veze) i dobila odgovor bez da postavim pitanje!! Stara je, ne piše n i živcira me, a uskoro se useljavam kod njega pa ću i ja profitirati

Sad samo... što još uz tipkovnicu....

Edit: Da, nisam baš romantična
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 21:25   #272
Pozdrav! Trebala bih pomoc, tj neku ideju sto da kupim momku za rodjendan. Posto je glupo samo to reci, opisat cu ga u najkracim crtama. Voli racunala, tehniku, nogomet, sport, metal (Metallica, Slipknot najvise). Ne voli citati. Jedino sto sam uspjela "dokuciti" da bi htio je tipkovnica koja kosta 400tinjak kuna. Toliko nemam. Nije materijalist, koliko sam skuzila, ne pati za nicim... Htjela bih mu nesto kupiti ali zbilja ne znam sto. Mislila sam mozda neku igru za razvijanje inteligencije, ali neznam gdje bih to pronasla. Takodjer - mislila sam ako ima neki noviji cd ili dvd od ovih bendova, ali ne kuzim se bas. Zbilja mi treba neki savjet jer mu ne zelim doci s parfemom.... Nadam se da ima neka ideja za mene.... Puno hvalaaaa...
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 22:42   #273
Zajeb je kad nađeš dobar poklon a nemaš para.

Možda neki drugi gadget za komp kojeg nema, webcam ili nešto takvo ... ili majicu s bendom (ako ih nosi), neku zimsku, s kapuljačom ... ili neku igricu za komp (ako ih igra) na temu sporta...
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 23:24   #274
Leatherman pocket tools. S tim ne moš' fulat!
__________________
There are no problems only solutions!
Poison Ivy 058 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 14:41   #275
Pozdrav, cure
Evo, ja sam se odlučila da najboljoj prijateljici darujem poklon bon u nekom salonu za masažu, znam da to sigurno želi. Međutim, u Zagrebu nisam nikad išla na masažu, a salona je previše... našla sam neki u Dubravi, čini se ok, imaju i poklon bonove (i za čokoladnu masažu ), ali je to malo predaleko. Ako znate neki salon ili wellness centar da je provjereno dobar na relaciji Črnomerec-Trg bana J. Jelačića, bila bih zahvalna da mi pomognete
cat_deluxe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 21:39   #276
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Zajeb je kad nađeš dobar poklon a nemaš para.

Možda neki drugi gadget za komp kojeg nema, webcam ili nešto takvo ... ili majicu s bendom (ako ih nosi), neku zimsku, s kapuljačom ... ili neku igricu za komp (ako ih igra) na temu sporta...

A kad se ne kuzim u te gadgete i iskreno nisam sigurna sto nema
A jel se neko kuzi u tu zescu glazbu da mi nesto na tu temu preporuci? vjerojatno ima nesto za sto ja ne znam da postoji.... Bas mi je koma kad zelim da ispadne dobro a nemam ideju...
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 21:58   #277
Jel' sluša Gunse, pa mu kupiš kartu za koncert?
Ili možda Sabaton / Dimmu Borgir / Anathemu?
(Svi imaju koncerte uskoro u ZG )
Ne znam koliko se isplati danas davati pare za oriđiđi CD, osim ako dečko baš nije kolekcionar.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 22:05   #278
Gunse ne voli, ali to sam cak i ja mislila i na to bi i ja isla. Cula sam da Slipknot ima neki dvd sa zadnjeg (oprostajnog?) koncerta ali nisam uspjela saznati kak se zove ni je li to istina. Mozda bi bilo bolje da gnjavim na pdf glazba... Zakaj ne postoji nekaj kod vas cega nikad nemate previse, kao npr zene sminke, robe, parfema...
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 22:12   #279
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Gunse ne voli, ali to sam cak i ja mislila i na to bi i ja isla. Cula sam da Slipknot ima neki dvd sa zadnjeg (oprostajnog?) koncerta ali nisam uspjela saznati kak se zove ni je li to istina. Mozda bi bilo bolje da gnjavim na pdf glazba... Zakaj ne postoji nekaj kod vas cega nikad nemate previse, kao npr zene sminke, robe, parfema...
Errr...kod kojih nas?

(I ne, ne šminkam se, većina robe na svijetu mi je ružna i nisam baš nešto luda za parfemima )

Ako ćeš ići na Glazbu pitati za Slipknot, pitaj na ovoj temi, da ne pobereš karton. Čula sam da su tamo opasni.

__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 12:07   #280
Mom dečku je za nekih 15-ak dana rođendan i odlučila sam da ću mu kupiti neku dobru majicu (htjela sam dux ali izgleda da će uspjet prije mene kupiti) ili jedan šal (jest da je skup pa neću moći sa strane još neke stvari koje sam planirala) koji već danima gleda u jednoj radnji. I onako sitnice...
__________________
"Žene se dijele na ničije, nečije i svačije. Ti si naišao na ničiju... Pa čemu onda osmjeh što sam ja ničija kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?"
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.