Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2006., 12:30   #1
Sida-ljudski proizvod ili hir prirode

Čitala sam negdje na net-u o Hiv-u nešto kao da je namjerno puštena iz labalatorija u svrhu uklanjanja homića i ostalih..
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 17:21   #2
Živa istina, tako je i skolioza utekla iz lalabatorija u svrhu podizanja desnog ramena onima kojima je spušteno lijevo rame. Isto na netu piše...
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 17:28   #3
Proizvod debilnih amerikanaca koji su htjeli bit bolji i brzi od ruskih znanstvenika!
Treba ih pobit sve, gade mi se, izvor zaraze, bolesti, kriminala, pretilosti, GM hrane, problema čitavog svijeta!
Šmajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 17:30   #4
a jesi spaljena
ma virus HIV-a (da, kaže se HIV, a ne SIDA niti AIDS, to su posljedice zaraze, tj. simptomi imunodeficijencije) je postojao i prije, samo je mutirao i dalje znamo što je bilo... tužno.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 17:35   #5
Nemam pojma ali znam da nekad i to često postoji stvarnost iza stvarnosti
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 17:36   #6
Točno, to je takozvana doggy style reality...
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 18:35   #7
Quote:
spaljena kaže:
Nemam pojma ali znam da nekad i to često postoji stvarnost iza stvarnosti
Eeee..ova ti je duboka

takove dubine bi se i F.Nietzsche "iza stvarnosti" , sit nasitio
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 23:28   #8
Mislim na to da je nekad javnosti recimo to ovako -bačen pijesak u oči- da se prikrije prava istina
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 23:44   #9
Po svemu sudeći ljudi su na Zemlji već bolovali od te opake bolesti.
To se svakako može zaključiti iz jednog starog dokumenta iz kojeg se vidi da su Maye (prije više od 1700 godina) poznavale virus HIV-a.
Naime, u Codex-u Borgija (plem. porodice iz Španjolske), iz zaostavštine Maya, prikazana je slika tog virusa. (Slika 8)


http://i12.tinypic.com/33utkee.jpg
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 23:44   #10
Quote:
Endimion17 kaže:
a jesi spaljena
ma virus HIV-a (da, kaže se HIV, a ne SIDA niti AIDS, to su posljedice zaraze, tj. simptomi imunodeficijencije) je postojao i prije, samo je mutirao i dalje znamo što je bilo... tužno.
A da li je mutirao prirodno ili laboratorijski pa "zbrisao"?

Nedavno je "zbrisao" nekakav mutirani virus Kinezima.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 00:55   #11
Lijepo vam kazem, ameri mutili, mutili i zamutili.
Bila vam je ove zime odlicna dokumentarna emisija u dva nastvaka bas o debilnim amerima i doktoru koji je krsio sve moguce norme i cijepio jedno citavo selo bez odobrenja...isprobavo toboze cijepivo koje je bilo i napravljeno u losim uvijetima i nije smilo bit testirano...naravno to vlasti prikrile...
Ma serija ja bila genijalna!
Šmajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 01:31   #12
delija, Maye nisu poznavali HIV jer nisu imale elektronski mikroskop.
a i da im je netko rekao, što to njima znači?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 01:35   #13
Kad ste već kod side da vam iznesem ovo:
Duževremenskim studijama moja današnja gledišta u vezi mnogih bolesti su drugačija i daleko konkretnija od današnjih medicinskih postavki u vezi raznih bolesti – naročito za one koje još uvijek traže odgovor na pitanje: Zašto čovjek od tih bolesti oboljeva i zašto medicina, u nekim slučajevima (da ne kažem često), ne može pomoći mnogim ljudima da ozdrave.
Jest, većina medicinara će pobijati ovo moje (koje usput rečeno nije moje), no ti medicinari bi trebali stvarno iznijeti nepobitne dokaze da su Informacije koje će biti prezentirane u ovoj knjizi netočne a ne samo da kažu: Ma šta ti znaš! Mi smo ti koji znamo jer učeni smo da budemo naučeni.
Na ovo ću biti slobodan da citiram poruku vizionara Tarabića (početkom 19. vijeka) koja je ostavljena onim ljudima koji će živjeti krajem XX. i početkom XXI stoljeća:
''Cijelim svijetom vladat će neka boleština te nitko neće znati izvidati joj rane; svi će govoriti: ja znam, ja znam, jer sam učen i naučen, a nitko ništa neće znati. Lutat će ljudi s mislima okolo i naokolo, a nikako neće moći naći pravi lijek; a on će Božjom pomoći biti svugdje oko njih i u njima samima''.
[Svakako možemo pretpostaviti da se ova poruka odnosi na AIDS (Sidu) - uz primjedbu da nisu samo Tarabići najavili da će se pojaviti ta opaka bolest].
No ne zamjerajmo medicinarima jer i oni su ljudi.
Uz to moramo priznati da mnogi od njih mnogo toga znaju, svakako od onoga koje se tiče medicine.
Jedino zamjerimo onima koji ne žele čak ni razmišljati o tome da Postoje neke sile koje nisu ljudske a koje im u mnogome mogu pomoći kod liječenja ljudi.
Svakako, o tim silama će u ovoj knjizi biti dosta riječi.
No ne zaboravimo ovu rečenicu (na koju ću vas kasnije podsjetiti): ...''Lutat će ljudi s mislima okolo i naokolo, a nikako neće moći naći pravi lijek; a on će Božjom pomoći biti svugdje oko njih i u njima samima''.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 01:39   #14
Quote:
Endimion17 kaže:
delija, Maye nisu poznavali HIV jer nisu imale elektronski mikroskop.
a i da im je netko rekao, što to njima znači?
Pa tu i jeste štos, jer su se mnogi koji znaju za ovaj dokumenat pitali odakle potiče ta spoznaja toj "neukoj civilizaciji".
I koliko sam ja saznao - upravo radi toga što se nema odgovor na gornje pitanje taj dokumrnat nije za javnost.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 15:32   #15
Quote:
o tim silama će u ovoj knjizi biti dosta riječi
Kad ce knjiga?
Šmajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 15:54   #16
Quote:
Endimion17 kaže:
delija, Maye nisu poznavali HIV jer nisu imale elektronski mikroskop.
Nisu ni Egipcani poznavali mikroskop pa su ipak znali kako izgledaju spermij i jajna stanica

Doduse, i dalje sumnjam da su Maye znale za HIV.

Zadnje uređivanje danaye : 11.10.2006. at 01:08.
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 23:25   #17
Quote:
delija kaže:

Na ovo ću biti slobodan da citiram poruku vizionara Tarabića (početkom 19. vijeka) koja je ostavljena onim ljudima koji će živjeti krajem XX. i početkom XXI stoljeća:
''Cijelim svijetom vladat će neka boleština te nitko neće znati izvidati joj rane; svi će govoriti: ja znam, ja znam, jer sam učen i naučen, a nitko ništa neće znati. Lutat će ljudi s mislima okolo i naokolo, a nikako neće moći naći pravi lijek; a on će Božjom pomoći biti svugdje oko njih i u njima samima''.
Općenito mi svi ti Tarabići (čitao sam) i Nostradamići iznose teze koje svatko može napisati.
Normalno je da će i u budućnosti biti ratova, tamo, vamo, lijevo ,desno, novih bolesti, kataklizmi, i nije teško napisati takovu knjigu, razmišljao sam da i ja jednu napišem pa možda maznem kakvu lovicu, vjerujte mi sve što budem rekao u knjizi DOGODITI ĆE SE.

"Svi najveći proroci" prošloga i ranijih stoljeća su najavljivali kataklizme neslućenih promjera za kraj tisućljeća i opet ništa.
Čitao sam da su proroci i za 1000-u godinu isto najavljivali kataklizme, opće potope itd. i eto prošlo još 1000 god. od tada.

NOVA VJERA-OPIJUM ZA NAROD

Što se tiče HIV-a ,uvijek će se u budućnosti pojaviti nekakva nova bolest poput "Side" i to vam proričem

btw. kupite moju knjigu o proročanstvima (javite mi se u slijedećoj inkarnaciji ili negdje na ASP putovanju)
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 00:44   #18
samo da nakratko odgovorim na naslov ovog Thread-a: nijedno ni drugo.

cya
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 01:23   #19
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
Nisu ni Egipcani poznavali mikroskop pa su ipak znali kako izgledaju spermij i jajna stanica

Doduse, i dalje sumnjam da su Maye znale za HIV.
jajna stanica se vidi prostim okom, ali spermij ne. I zato me zanima kako su to Egipćani znali kako spermij izgleda.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 01:25   #20
Quote:
Endimion17 kaže:
delija, Maye nisu poznavali HIV jer nisu imale elektronski mikroskop.
a i da im je netko rekao, što to njima znači?
Endi, pa što ne izneseš komentar na sliku http://i12.tinypic.com/33utkee.jpg
delija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.