Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2007., 21:26   #1
muskarci i 'jedenje'

ne jebanje,nego jedenje.
ovak,dal vam je vazno kak tip jede???

ok,ok,znam..debilno pitanje ali gledam danas jednog decka u vlaku i jede sendvic sa jajcom...i onak su mu coski usana puni jajeta..i mislim si-prije nek je pocel jesti,cisto je bil ok..ali nakon ovoga... skoro pa sam se zrigala.i onda si mislim,vis..upoznas tak nekoga,lijep je i sve to stima..ali jos neznas kak jede...i onda skuzis da srce,da mu hrana ostaje po coskovima cubanjka..po zubima...i onda ti nema druge nego ga sikanirati...
dakle-polazete li vaznost cure na decke i nacin na koji papaju kad ste prvi puta za stolom...a i vi decki-isto pitanje!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:36   #2
pa daaa.. da zna drzat noz i vilicu, stavit salvetu u krilo, jest normalne zalogaje a ne da mu sve ispada iz usta..
iako poznavajuci sebe, da sam zatelebana u tipa..takvi neki gafovi bi mi vjerojatno bili simpaticni
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:41   #3
Svi moji su znali normalno jesti, još bi mi samo trebalo da nekog treba to učiti
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:42   #4
Pa jeo je sendvič u vlaku! Kak je drugačije mogao izgledat?
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:43   #5
Ako mi je nesto odvratno to je hlapljivo žderanje i gutanje kao da nije vidio hrane 10 godina.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:45   #6
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
Pa jeo je sendvič u vlaku! Kak je drugačije mogao izgledat?
pa i drugi jedu..koja je razlika jel jedes sendvic za stolom ili u vlaku..poanta je u jajcu koje se rasteze u coskima usta...pa nije vlak kriv za to?!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:46   #7
ja nigdje ne jedem spagete..sva se usosim,he he he.spageti su samo za doma..kad nema gostiju.
inace s drugim nemam problema.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:48   #8
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
pa i drugi jedu..koja je razlika jel jedes sendvic za stolom ili u vlaku..poanta je u jajcu koje se rasteze u coskima usta...pa nije vlak kriv za to?!
Pa kaj je on kriv kaj mu se jajce rasteže? Čovjek jede, jajce se rasteže, kak ćeš ga žvakat drugačije? Ok, vjerojatno je mogao malo pripaziti pa jest manje zalogaje. Nisam skužila, možda ima u vlaku stol?
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:50   #9
Budimo iskreni, tko dobro izgleda dok stisnut u vlaku jede sendvič s jajcima?

Većina ljudi koje sam upoznala jede pristojno i normalno, tak da ne kužim pitanje. Ali strašno mi je važno kako piju iz flaše! Ne podnosim kad cijeli grlić boce stave u usta.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:54   #10
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
Pa kaj je on kriv kaj mu se jajce rasteže? Čovjek jede, jajce se rasteže, kak ćeš ga žvakat drugačije?
Moj perverzni um.

OT. Katastrofa mi je kad netko halapljivo jede ko da hranu nije vidio 2 mjeseca, mljacka, zamusa se dok jede i ne obrise se nego mrtvo hladno nastavi dalje jesti dok ne pojede do kraja (vjerojatno misleci da i tako nema smisla kad ce se opet upackati)...
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 22:01   #11
mozda je tip bio uzasno gladan, nije sendvic s jajcem jeo sto godina...
mozda ima povecano lucenje sline pa mora s jajcima u kutu zaustavit curenje van...
mozda voli imat puna usta hrane...

kad smo kod muskih i jedenja. ja sam skuzila da muski s godinama sve gore jedu, sto su srariji to pocnu vise mljackat i s otvorenim ustima jest, ko da im se poboljsava okus ako jedu sa vecim zagrizima i otvorenim ustima i s puno sline...

a mozda je nedavno prekinuo s curom, pa mu je to unutarnji mehanizam obrane... ne zeli se svidjet vise ni jednoj curi da ne bi opet bio povrijedjen...

a mozda su u bunaru...

ah, da odgovorim na pitanje... da, mene isto to moze totalno odbit, ak tip jede odurno
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 22:21   #12
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
Pa kaj je on kriv kaj mu se jajce rasteže? Čovjek jede, jajce se rasteže, kak ćeš ga žvakat drugačije? Ok, vjerojatno je mogao malo pripaziti pa jest manje zalogaje. Nisam skužila, možda ima u vlaku stol?

rasteze se u kutu ustiju zeno..pa kaj ga ne smeta???ako jedes nekaj i ude ti u kut usta,normalno je da si popravis..ali on nije pa se jaje samo gomilalo..i kak je otvoril cvalje tak se zuto rasteglo..ko frajeri kaj imaju slinu u kutevima kaj im se skuplja...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 22:21   #13
Ma dobro je dok jede, problem je kad pije.
Svakako zna biti odbojno kad bilo tko jede kao da godinama nije vidio hranu.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 22:23   #14
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
Budimo iskreni, tko dobro izgleda dok stisnut u vlaku jede sendvič s jajcima?

Većina ljudi koje sam upoznala jede pristojno i normalno, tak da ne kužim pitanje. Ali strašno mi je važno kako piju iz flaše! Ne podnosim kad cijeli grlić boce stave u usta.
nije bio stisnuti...poluprazan subway-cak su jos bila dva mjesta prazna do njega...
jao ,ovo sa glicem od flase...da,to puno njih radi
al se obicno zagrcnu jer im prenaglo scuri u pozerak
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 22:25   #15
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
rasteze se u kutu ustiju zeno..pa kaj ga ne smeta???ako jedes nekaj i ude ti u kut usta,normalno je da si popravis..ali on nije pa se jaje samo gomilalo..i kak je otvoril cvalje tak se zuto rasteglo..ko frajeri kaj imaju slinu u kutevima kaj im se skuplja...
A možda ne kuži da mu se skupilo? Kaj ja znam. Sad si to pokušavam zamisliti. Fakat gadno
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 22:31   #16
kako pohlepno jede hranu, tako će i mene
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 22:32   #17
bilo kako bilo-moram prekinuti sa citanjem jer umirem od smijeha...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 22:56   #18
Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
kad smo kod muskih i jedenja. ja sam skuzila da muski s godinama sve gore jedu, sto su srariji to pocnu vise mljackat i s otvorenim ustima jest, ko da im se poboljsava okus ako jedu sa vecim zagrizima i otvorenim ustima i s puno sline...
a žene postaju sve gluplje
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 23:04   #19
i onda si bas pasu..
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 23:19   #20
Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
a žene postaju sve gluplje
ma da oglupave, otupave! ko bi normalan prezivio to fuckafackanje
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.