Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2007., 20:12   #41
a tek ono mljackanje, skljocanje i cmoktanje kod frajera sa zubalom (ok, to je kod malo starijih...)... a smeta mi i kad jedu puno onih mesnih narezaka, salame, opcenito, hrpu nezdrave mesine i bijeli kruh bez imalo povrca... ono...on bi u masnu prcvarnicu bez higijenskih standarda, a ja umirem za lijepom salaticom...
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 23:44   #42
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
rasteze se u kutu ustiju zeno..pa kaj ga ne smeta???ako jedes nekaj i ude ti u kut usta,normalno je da si popravis..ali on nije pa se jaje samo gomilalo..i kak je otvoril cvalje tak se zuto rasteglo..ko frajeri kaj imaju slinu u kutevima kaj im se skuplja...
ja ću krepat od ovih postova
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 23:48   #43
Quote:
natasa-24 kaže: Pogledaj post
Da se nadovezem na temu....
Moj bivsi je jeo katastrofalno..Vec na prvom deitu sam zbog toga bila ko da me netko oblio kantom hladne vode..
Mislim,svi smo mi nekakvi i radimo mozda nesto nesvjesno,a grozno...ali kako reci tipu od xx godina sa nadprosjecnim IQ - cuj,daj se skuliraj oko tanjura..Nisam mu nista govorila,pokusala sam to zanemariti i shvatit kao dio njega...ali nije islo..Mugu reci da je to bio jedan od razloga zasto nismo funkcionirali...Ta osnovna kultura...Grozno si zvucim-ali tak je......
kak se zvao?
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 13:18   #44
moj dečko jede pristojno i uredno...ali zvukove koje proizvodi dok žvače.....užassss
...nije to ništa glasno...ali me jako iritira...ne volim to fuj
__________________
Kad dođeš do samog dna možeš se samo uspinjati..
Trampi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 18:38   #45
Ne volim kad netko uzme cilu fetu kruha u ruku pa zubima čupa kao oni kraljevi iz starih filmova kad uzmu kokošji batak pa ga čupaju zubima.

Ali na mijestu br. 1 je mljackanje. Kad jedeš zatvori usta!

Sve ostalo toleriram, i da se isprasi do lakta, i da jede rukama, i da se zamaže oko cile glave, i da mu ispada na pod...ali zbog ove dvi stvari gore - ili se mijenjaj ili AUTOMATSKI ODJEB JE LANSIRAN!!! !
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:20   #46
mljackanje ne podnosim....
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:27   #47
Jedenje sa otvorenim ili poluotvorenim ustima je straaaašno, kao i mljackanje, onako kao zadovoljno malo svinjče . Ili pak što moja stara i frendica rade, a ja zovem silovanjem bočica za jugort-prestrašno, za to bih mogla ubit! Onako, dok ga piju srču, ona ne odvajajući usta ni glavu od bočice iz svojih nozdrva ispuhnu zrak unutra sa efektom akustike...aaaaa, fuj!
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:56   #48
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ja nigdje ne jedem spagete..sva se usosim,he he he.spageti su samo za doma..kad nema gostiju.
inace s drugim nemam problema.
potpisujem

ista stvar i kod mene

i samo da dodam da mi drapa zivce kad neko mljacka
dorino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 09:16   #49
Neke stvari volim da neprimijetim kod ljudi ako mi se ne svidjaju ali ako nastavim citati ovako nesto:

Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
rasteze se u kutu ustiju zeno..pa kaj ga ne smeta???ako jedes nekaj i ude ti u kut usta,normalno je da si popravis..ali on nije pa se jaje samo gomilalo..i kak je otvoril cvalje tak se zuto rasteglo..ko frajeri kaj imaju slinu u kutevima kaj im se skuplja...
...mogla bi da

Nesto najgore tipa "jelo" sam gledala kad sam se jednom vozila busom a neko dijete (10-13 god), vadio bale iz nosa i trpao ih u usta.

Sve sam se trudila da ne gledam ali sjedio je okrenut prema meni! Jedno 5 metara od mene. I sad mi je muka kad se sjetim.
Sultiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 13:07   #50
Quote:
simona kaže: Pogledaj post
Ali, opet, kad jede slasno i s guštom, ali ne svinjski, onda mi se čini da tako uživa u svemu lijepome!
potpisujem
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 13:22   #51
Ne smeta me kako jede.
Bitnije mi je kako jebe.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 13:55   #52
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Ne smeta me kako jede.
Bitnije mi je kako jebe.
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 14:06   #53
Quote:
Starlight kaže: Pogledaj post
Kultura jedenja vrijedi za oba spola,kao i higijena npr. Tu ne zatvaram oči.
Isuse bože, "kultura jedenja"
Čitam topic i znam da se ne zajebavate ali ipak ne vjerujem. U kakvom mi bolesnom samo društvu živimo to je nenormalno. Ovo je vrhunac površnosti, ovaj topic i vaša mišljenja. Ajde, još se slažem da nije lijepo ako nekome ispada hrana iz usta, ali pa šta ako ima mrvice u ktu jebemu... nije lijepo jest otvorenim ustima ali šta ako malo mljacka.

Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Ako mi je nesto odvratno to je hlapljivo žderanje i gutanje kao da nije vidio hrane 10 godina.

A vrhunac mi je "gadi mi se kad jede kao da nije jeo 100 godina" . Ja ne znam šta vi jedete ali ja se hranim jer mi je fino i jer želim imati energije tokom dana. Ja ne jedem da bi izgledao lijep. Od sada vodim cure na 2 spoj da vidim kaj misle o mojem hranjenju. Ako me odjebu zbog toga učinio sam sam sebi uslugu.

Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ja nigdje ne jedem spagete..sva se usosim,he he he.spageti su samo za doma..kad nema gostiju.
inace s drugim nemam problema.
Nema većeg gušta od biti doma, uzet prvalju majcu spremnu za pranje i ubit se u špagetima


I u čemu je jebeni problem sa pijenjem iz boce. Kakve veze ima pije li se ovak ili onak?

Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post
A mene jaaaako nervira to što moj dragi večito i skoro sve jede viljuškom i nožem, a meni nije ništa slađe nego kad ima neko fino pečenje pa da ga lepo rukama raskupusam.
Najviše volim da jedem prstima....

Mislim, ok je kad si u nekom društvu, imaš goste i tako to... Ali kad sam sama (i sa dragim) jedem prstima jer mi je tako merak!

Sad čitam i jasno mi je zašto se još nisam udala

Jedi prstima, jedi kako ti se svidja...ne kako se drugima sviđa...curo...

Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Ne smeta me kako jede.
Bitnije mi je kako jebe.
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
kako pohlepno jede hranu, tako će i mene
I samo da znate to je istina. Kako ljudi jedu takvi su i u drugim aspektima života, se samo u seksu. Znači ovi kakvi se vama ne svidjaju su: aktivni, dominantni, znaju što hoće, odlučni, ne boje se eksperimentirat, ne boje se tuđeg mišljenja, nisu pimplavci....



PS. Da, osjetio sam se prozvanim
Napoleon Bonaparte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 14:53   #54
dobar post napoleone
bitno je uživati u hrani.i u životu.po takvim stvarima se vidi ko koliko uživa u životu i sexu.
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 15:22   #55
Bitno je uživati u hrani, ALI na način da i drugi oko tebe mogu uživati u hrane a ne da im se riga kad te vide cijelog usvinujenog!



Najjači su mi ljudi koji jedu kao svinje kad su doma, i onda kad idu u goste (ili negdje gdje moraju bit pristojni) dignu male prste u zrak, onako po engleski,ali ne prestaju mljackat i pričat punih ustiju...
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 15:38   #56
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Ako mi je nesto odvratno to je hlapljivo žderanje i gutanje kao da nije vidio hrane 10 godina.
i pre-pre natrpani tanjur
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 15:47   #57
Ako je vama zlo i loše od pogleda na prepun tanjur hrane ili mrvicu na ustima onda ne znam kaj da kažem.... (princezice)
Napoleon Bonaparte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 19:10   #58
koje glupe žene Stvarno previše serete samo šta mi to trpimo. Daj snimite sebe jedan put kako jedete, pijete, gledate, dišete pa se rugajte same sebi. Ajme koje kučke šta još sve nećete izmislit.
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 02:04   #59
Quote:
hereticST kaže: Pogledaj post
koje glupe žene Stvarno previše serete samo šta mi to trpimo. Daj snimite sebe jedan put kako jedete, pijete, gledate, dišete pa se rugajte same sebi. Ajme koje kučke šta još sve nećete izmislit.
nemojte tako,pa vidite da ima i nas par tolerantnih
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 02:29   #60
uostalom, nema većeg gušta kad "ždere" sa mene
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.