Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2007., 09:16   #321
no.. pitanje o pitanju ( danas sam filozofski raspolozen)...

zasto se uopce postavlja pitanje sponzorusha?
naime.. .idemo ovak... jel svijet posten, pravedan? nije (ne negiram moral i postenje time)...
gdje onda staviti sponzorushe? u stvarni svijet...
zasto se onda "plače" kada se spominju sponzorushe? jer je to žal za idealima, za svijetom koji ne postoji a zelimo vjerovati da postoji...

a opet, istina je da je svijet više pravedan nekada nego što mi to mislimo...
jer ako sam nizak, debeo i ružan mogu to nadoknaditi najnovijim bmw-om... ili nečim sl...
dakle božja providnost je pomogla i onim niže rangiranim da dodju do svog... hm.. .komada mesa...

no, opet.. recite vi meni muški ovak (ja sam muško za one koji me brkaju )... da ste cura i da se svaki dan možete prasnuti sa njih 5... novih...
jelda da biste birali i izvoljevali možda? bi..
jel bi se onda rađe ševili na zadnjem sicu jugića ili prednjem sicu bmw-a? (ne govorimo o drugim kriterijima, veličina penisa, inteligencija, karakter i sl)

naravno, u bmw-u... jer biste mogli isto tako ljubomornim frendicama mahati iz auta (u titovom stilu) kad biste prolazili pored njih
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 09:47   #322
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
zasto se onda "plače" kada se spominju sponzorushe?
zato što stojim, u subotu naveče', na semaforu sa svojom starom kantom od auta, a do mene bmw kojem ne znam imena, ni broja, izgleda mrak... i unutra dvije curke od maksimalno 22 godine
ja; žena, majka, diploma, deset godina karijere, dva strana jezika, sviram dva instrumenta - ne znam hoću li ikada imati takav auto
njih dvije; nezrele, neobrazovane, vjerojatno i neodgojene... i o ničem ne moraju razbijati glavu, ne moraju se truditi, ne moraju ni misliti uopće... jer se za to pobrinuo tatica, bilo pravi, bilo sugar dady

sve bi to, još, i zanemarila da takve kučke ne sjednu na upravljačka mjesta koja im je, opet, netko servirao... i onda se tako nedozrele i arogantne ispucavaju na kom stignu
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 09:55   #323
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
jel bi se onda rađe ševili na zadnjem sicu jugića ili prednjem sicu bmw-a?
Na zadnjem sicu bmw-a
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 09:57   #324
svaki poklopac nadje lonac...
ti nudish nesto drugo... nudis svoj karakter, obrazovanje i sl...
ti vjerojatno neces zavrsiti s nekim vrstama tipova s kojim ce one zavrsiti... a mislim da ne bi niti htjela... to je razlika.. svaki pametan tip bi radje takvu kao ti odabrao, nego neku nafuranu glupačicu..

a njihov tata? a kao svaki roditelj, ima pravo da djeci kupi sve i sva..

pri tome mozemo lamentirati da je svejedno kupio sinu od 18 god. bocu rakije i dugu devetku ili bmw od 150 konja... to su samo nijanse...
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 09:59   #325
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Na zadnjem sicu bmw-a
aluzija je bila na prostor koji nudi prednji dio mog bmw-a
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 10:01   #326
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
aluzija je bila na prostor koji nudi prednji dio mog bmw-a
Bez ovoga nisi mogao....
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 10:10   #327
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
aluzija je bila na prostor koji nudi prednji dio mog bmw-a
sugar dady ?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 17:24   #328
sada ne trčim za nekima koji su puni love i imaju svee i voze bjesne aute... ali nije baš da bih mogla biti s nekim tko se ne zna lijepo i normalno obući, da se ne želi pojavljivati vani i na kavama -- najbolje da budemo onak podjednaki.
živciralo bi me kad bi mi se neki tamo (lik tatin sin) hvalisao šta ima i nema i što sve mogu ja imati uz njega.
bitno mi je da je dečko s kojim sam ja u vezi(osim što me voli, voli, mazi, pazi) vrijedan,ima neku ambiciju i zamisao za budućnost i naravno (ljudi smo ) ono što sam već rekla da smo podjednaki... tad je mir!
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.