Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2007., 18:54   #41
nikad od tebe zavodnika

Quote:
Marakana kaže: Pogledaj post
Mislim, osjećam, da si vrlo pametna...
Zaboravio si reci da sam lijepa
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 18:58   #42
jebiga

Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Zaboravio si reci da sam lijepa
Eh...
Pa znaš da sam kreten...
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 13:08   #43
Bože, ovdje se stvarno svašta može pročitat! Sto ljudi petsto čudi! Moje mišljenje je sljedeće-svako sebi bira šta mu paše, ma kako to drugima bilo smiješno ili glupo. Ne velim da nema svakakvih pacijenata sa obje strane, ali o tome se ne da diskutirati-nikad nećeš doći da nekog zaključka. Zgodna ženska-ružan tip, on pametan a ona glupa, kombinacija je more. Ponekad su ljudi s nekim if fore, samo eksperimentiraju, neki su samo munjeni, neki pak zaljubljeni i tu nema uopće mjesta za ozbiljnu diskusiju. Svaka budala ima svoje veselje-kažu stari, pa tako i je. O ukusima se ne raspravlja. Ne pljujte po tuđem pa neće ni po vašem.
KalCica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 18:09   #44
Danas se svi pretvaramo u ono sto nismo i onda nademo decka a on ni blizu onoga kakvi smo iznutra- pravimo se hladne,sramota nas je biti s osjecajnim deckom itd.-decko nam onda nije dobar i kukamo kako je ovakav onakav-zenskar bla bla bla..- da budemo onakvi kakvi jesmo i ne pretvaramo se nasle bi decka koja nam odgovara I onda ne bi vise morale govoriti "sta mi je bilo da sam bila s njim" Samo trebamo biti kakvi istinski jesmo i takvi se pokazati svima pa kom se svida dobro a kom ne nek ne gleda
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 18:20   #45
Žene padaju na kretene jer oni znaju kako ih počkaliti
Napoleon Bonaparte is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 20:09   #46
znam i ja takve curke, ali i obrnute situacije. on je divan, lijep, zgodan- a ona čudakinja koja nije niti malo zgodna ni lijepa. vole se, pa šta.
nije mi to više čudno...
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 20:22   #47
Quote:
Via kaže: Pogledaj post
Danas se svi pretvaramo u ono sto nismo i onda nademo decka a on ni blizu onoga kakvi smo iznutra- pravimo se hladne,sramota nas je biti s osjecajnim deckom itd.-decko nam onda nije dobar i kukamo kako je ovakav onakav-zenskar bla bla bla..- da budemo onakvi kakvi jesmo i ne pretvaramo se nasle bi decka koja nam odgovara I onda ne bi vise morale govoriti "sta mi je bilo da sam bila s njim" Samo trebamo biti kakvi istinski jesmo i takvi se pokazati svima pa kom se svida dobro a kom ne nek ne gleda
A tko bi te onda kupio ?
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 20:37   #48
Quote:
*shiney* kaže: Pogledaj post
znam i ja takve curke, ali i obrnute situacije. on je divan, lijep, zgodan- a ona čudakinja koja nije niti malo zgodna ni lijepa. vole se, pa šta.
nije mi to više čudno...
ček ček.... čini mi se da tu miješamo problematiku vezano za izgled i karakter
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 21:52   #49
Quote:
hereticST kaže: Pogledaj post
Pičku vi ka da ste se tek rodili. Kako možete pisat ovako debilne komentare?! Cure stvarno padaju na kretene. Evo ja ih znam nekoliko šta su stalno sa nekim sumnjivim likovima koji ih maltretiraju i onda se žale okolo ali i dalje su stalno s njima. Jebiga kad su glupe! A vi ode komentirate ka da prvi put čujete za takvu pojavu. Dajte molim vas ne serite.
točno.

ali istovremeno viđam i dečke koji su s kujama. i to ne kujama jer ja kažem da su kuje nego jer sami to kažu. i svejedno su s njima.

očito tako mora biti.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.