Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2007., 19:49   #1
jednom pozdrave, drugi put neće

evo ovako... postoji čopor žena na mom faksu koje, kad slučajno nisu u čoporu, uvijek lijepo pozdrave, nasmiješe se i sl. kad su u čoporu, okreću glavu od mene, prave se da me ne vide, a ako nam se pogledi i sretnu, to su uglavnom neki njihovi pogledi iščuđavanja, o pozdravu ni riječi

i tako sam se ja odlučila ne pozdravljati ni njih kad su bez čopora, ranjive

ali me zanima čemu takvo ponašanje? pa nismo više u osnovnoj školi! ono, nije da se odmah želim prikrpat da me pozovu (niti želim pričat s njima kad su solo), al mislim da je pozdrav čisto ok
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 20:30   #2
a desi se...ja se na to opće ne obazirem...ak oće pozdravit, ok, neće - nemora...neću ni ja tu osobu i amen...odem ko da se niš nije desilo...ljudi su čudne biljke
tha_maza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 21:35   #3
Mislim da sam ja još gora po tom pitanju:kad mi se da,pozdravim,kad ne,ne pozdravim.Kolko bi se tek meni iščuđavala...?
__________________
Ring out the bells again, like we did when spring began...
Baterija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 21:42   #4
Quote:
bzbzbz kaže: Pogledaj post
ali me zanima čemu takvo ponašanje? pa nismo više u osnovnoj školi!
To me podsjetilo na jednog dečka kojeg sam znala iz viđenja sa mora, još ko klinka, bio je stariji od mene dve-tri godine, i bila sam dobra sa njegovom sestrom.

I na moru smo normalno pozdravljali jedno drugo, nismo bili isto društvo ni blizu, al normalni kontakti su bili. I upišem se ja u srednju školu, i sretnem ga tamo (nisam imala pojma da ide tam u školu), ja 1. on 3. razred. I najednom me lik ne pozdravlja Ja malo zbunjena, al neću se nametat, i pustim to na miru, a i rijetko smo se viđali, jer smo bili suprotan turnus. Prođe godina, opet na moru, i tip me normalno pozdravi, nasmiješi se, ide popričat...ja totalni tilt. I nakraju, kad smo se rastajali, ja velim "ti se praviš da me ne poznaješ u školi jer ti rušim ugled ili nešto takvo?" i lik me pogleda i kratko veli "da". Samo sam otišla.

I svaki put do dana današnjeg gdje god ga srela na moru (iako nisam jedno dve tri godine, priznajem) okrenem glavu od njega, iako je davno prošla srednja škola.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 21:47   #5
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
I nakraju, kad smo se rastajali, ja velim "ti se praviš da me ne poznaješ u školi jer ti rušim ugled ili nešto takvo?" i lik me pogleda i kratko veli "da"


mene zanima sto je u glavama tih ljudi, porusit ces im ugled ako ih pozdravis

ma koji ugled
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 21:54   #6
Quote:
Baterija kaže: Pogledaj post
Mislim da sam ja još gora po tom pitanju:kad mi se da,pozdravim,kad ne,ne pozdravim.Kolko bi se tek meni iščuđavala...?
Ja ne znam koja normalna osoba se ne bi iščuđavala...

kad ti se ne da?? pa kaj pozdrav iziskuje toliki trud i napor? jebote, mora da sam neki jebeni ibermenš kad mi nikad nije bilo teško pozdravit.
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 21:56   #7
Ekonomski fakultet?
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 22:31   #8
odakle takav zakljucak
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 22:41   #9
meni se isto ponekad ne da pozdravljati kolege koje i ne poznam baš (osim što se viđamo na predavanjima). jednostavno sam tako raspoložena, u nekom svom svijetu i zaokupljena svojim mislima.

isto tako ponekad idem na faks samo da što prije obavim to što imam i ne da mi se pričat s ljudima i zadržavat se pa je pozdrav jedino što mogu čut od mene. al ak me baš neko pita za pomoć, kakvu skriptu ili slično, uvijek sam spremna odvojiti malo pažnje i truda.
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 22:50   #10
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Ekonomski fakultet?
I ja sam to pomislila..

Ma sta te briga za te kokosi.. Te su 0 bodova..suplje I jadne...a da ni ne spominjem odgoj..
Ako me ne pozdravi, slijedeci put ju ni ne vidim..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:09   #11
navikoh se na to. najbolje mi je kad nekog pozdravim ili se onak osmjehnem, a on/ona mi ne uzvrati pa ispadnem totalni kreten
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:44   #12
Mrzim te ljude koji te jednom pozdrave, a drugi put okrenu glavu. Najčešće kad se to dogodi takvu osobu više ni pozdravljam. Ok,mogu shvatiti da je taj netko imao loš dan pa me možda nije primjetio ili mu se nije dalo pozdraviti ali ako se to par puta dogodi--ma,zaboravi da ću ga više pozdravljati!
jelly! is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 03:13   #13
Quote:
bzbzbz kaže: Pogledaj post
evo ovako... postoji čopor žena na mom faksu koje, kad slučajno nisu u čoporu, uvijek lijepo pozdrave, nasmiješe se i sl. kad su u čoporu, okreću glavu od mene, prave se da me ne vide, a ako nam se pogledi i sretnu, to su uglavnom neki njihovi pogledi iščuđavanja, o pozdravu ni riječi

i tako sam se ja odlučila ne pozdravljati ni njih kad su bez čopora, ranjive

ali me zanima čemu takvo ponašanje? pa nismo više u osnovnoj školi! ono, nije da se odmah želim prikrpat da me pozovu (niti želim pričat s njima kad su solo), al mislim da je pozdrav čisto ok
mrzim zene.nisam li to vec napomenula???oh da,mislim da znate!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 09:20   #14
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
mrzim zene.
I tata , kćeri,,,
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 09:55   #15
Meni se nekoliko puta dogodilo da nisam pozdravila curu s kojom sam isla u osnovnu.
I to jedno 3-4 puta za redom.

Proslo je par godina, u medjuvremenu se nismo vidjele i jednostavno ju nisam prepoznala. Iako se nije ne znam ni ja kak promjenila.

Da, kasnije sam se osjecala kao idiot.
A o tome koliko sam umisljena i glupa u njezinim ocima ispala... mozda bolje da ipak ne razmisljam.

Ali stvarno, nisam ju uopce skuzila.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 09:58   #16
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Ekonomski fakultet?
ne kaljajte taj fakultet divnih tupavih krasotica
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 11:16   #17
Meni se recimo dogadja da se ne mogu sjetiti kad nekog sretnem da li se pozdravljam s tom osobom ili ne jer ima puno ljudi koje znam iz skole, ulice, faksa onako iz vidjenja, pa ne budem sigurna, ali onda bolje pozdravim pa makar ispala glupa.
kido is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 11:48   #18
Quote:
bzbzbz kaže: Pogledaj post
evo ovako... postoji čopor žena na mom faksu koje, kad slučajno nisu u čoporu, uvijek lijepo pozdrave, nasmiješe se i sl. kad su u čoporu, okreću glavu od mene, prave se da me ne vide, a ako nam se pogledi i sretnu, to su uglavnom neki njihovi pogledi iščuđavanja, o pozdravu ni riječi

i tako sam se ja odlučila ne pozdravljati ni njih kad su bez čopora, ranjive

ali me zanima čemu takvo ponašanje? pa nismo više u osnovnoj školi! ono, nije da se odmah želim prikrpat da me pozovu (niti želim pričat s njima kad su solo), al mislim da je pozdrav čisto ok

jebe ti se za taj čopor. pogotovo ako mu ne želiš pripadati.

inače, takvo ponašanje me ne čudi. podsjeća me na grupice muškića u dobi od nekih 15, 16 godina koji glumataju velike frajere, krevelje se, izruguju, bezobrazno komentiraju sve oko sebe...jer se osjećaju moćnima u grupi, adrenalin vrišti na sve strane, nitko nije jači od njih. e, ali nađu li se pojedinačno....miševi. čast pojedincima.

možeš povuć paralelu...
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 11:53   #19
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
jebe ti se za taj čopor.
a baš...
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 12:03   #20
Dešavalo mi se to. Čak i da sam s nekom grupom provela neko vrijeme u druženju onako usput na koncertu, vani, na putu ili nešto i super sam im kao i onda drugi dan stoje kraj mene ko da me ne poznaju.

Neki ljudi možda stvarno misle da ako pozdraviš trebaš odmah i pričati, a znam i po sebi da nisam uvijek raspoložena za kokodakanje, posebno ne s ljudima koje ipak ne znam tako dobro. Meni prirodno dođe pozdravit, bar pogledom i smješkom, i dati osobi do znanja da sam je skužila i da znam tko je.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.