Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2007., 23:25   #1
ha...dlačice...opet...

dakle...moje dame...imam problem s dlačicama oko pupka . nisu to dvije, tri, nego cijeli bush. probala sam s pincetom, ali se sve upali i urastaju. ima li itko prijedlog? budući da imam i nešto manji broj godina, još uvijek nisam skroz upućena: kontracepcijske tablete (/hormoni) i dlačice- terapija, ili?
 
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 23:26   #2
ja nemam problem s dlacicama.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 23:28   #3
Quote:
kratka3 kaže: Pogledaj post
dakle...moje dame...imam problem s dlačicama oko pupka . nisu to dvije, tri, nego cijeli bush. probala sam s pincetom, ali se sve upali i urastaju. ima li itko prijedlog? budući da imam i nešto manji broj godina, još uvijek nisam skroz upućena: kontracepcijske tablete (/hormoni) i dlačice- terapija, ili?
Biseksualne muškarce pale dlakave žene, uživaj,,,
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 01:36   #4
Quote:
kratka3 kaže: Pogledaj post
dakle...moje dame...imam problem s dlačicama oko pupka . nisu to dvije, tri, nego cijeli bush. probala sam s pincetom, ali se sve upali i urastaju. ima li itko prijedlog? budući da imam i nešto manji broj godina, još uvijek nisam skroz upućena: kontracepcijske tablete (/hormoni) i dlačice- terapija, ili?

Probaj voskom, vjerojatno boli, ali bit će brže nego pincetom.
__________________
Moj potpis!!!!
LoknicaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 15:15   #5
Ili možda pak onim kremicama za izbjeljivanje dlačica..pogotovo ako nisu predugačke i prekovrčave
šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 17:08   #6
to ti je tzv muški trokut
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 18:49   #7
ista boljka to ti je vjerojatno malo previše "muških" hormona ajde u ginekologa pa će ti on pripisat tablete za pojaćanu dlakavost
__________________
"Čovjek samo srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo." Antoine de Saint-Exupery
shay is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 18:50   #8
Quote:
kratka3 kaže: Pogledaj post
dakle...moje dame...imam problem s dlačicama oko pupka . nisu to dvije, tri, nego cijeli bush. probala sam s pincetom, ali se sve upali i urastaju. ima li itko prijedlog? budući da imam i nešto manji broj godina, još uvijek nisam skroz upućena: kontracepcijske tablete (/hormoni) i dlačice- terapija, ili?
a i ja iman problema sa dlakami!!

as ti gospe... koje od nas dvoje sad muško???
RAMBO IZ ZAGORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 22:48   #9
Ja njih samo obricam.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 23:08   #10
Imaš veetove male trakice za područje bikini zone koje su taman za to područje
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 23:54   #11
Quote:
shay kaže: Pogledaj post
ajde u ginekologa pa će ti on pripisat tablete za pojaćanu dlakavost
valjda protiv pojačane dlakavosti
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 13:56   #12
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
valjda protiv pojačane dlakavosti
pardonček da protiv
__________________
"Čovjek samo srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo." Antoine de Saint-Exupery
shay is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 14:20   #13
Nemoj bas odmah na tablete ak ne moras, ak si mlada mozda to uspijes rijesiti i na brzi nacin: ili sama voskom ili epilatorom ili pak kod kozmeticarke (u zg-u naplacuju nekih 30-ak kn sam to ili je besplatno ak radis i bilo koji drugi dio tijela).

meni funkcionira (iako sam svijetla i zapravo ih nemam puno, al sam ih ko klinka par puta obrijala ) pocupat ih epilatorom i nakon toga nasaftat djecjom kremom za guzu. Sve se smiri nakon 15 min, a sutradan je sve meko i glatko
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 17:17   #14
odi na epilaciju laserom ako imas mogucnosti za to. ja sam bila prije par godina (isto za podrucje oko pupka) i super sam zadovoljna kak je to sve ispalo. dvije, tri su se vratile, a ostalih nema vise.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 11:21   #15
nemam takvih problema..al ako ih neces cupat,a nadam se da ih neces ni rezat!!!....ostaje ti izbjeljivanje,moja frendica ima dosta tamne dlake i izbjeljuje ih,vide se al nije tak ruzno ko kad se vide i jos su i crne!
__________________
...stigao nas je grad...reci da se bar ponekad sjetis..
...nyxica... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.